0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ye i fark ettim bu durumu. Yaş sınırı varmı bundan.yani 4 yaş olmalı gibi. Birde hala basvurulabilzir mi

Birde ücreti nekadar

10 Cevaplar

0 oy
(2,067 puan) tarafından
Nereden basvuruluyir
-Reklam-
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Bizde halk eğitime bağlı anaokulu var herşey ücretsiz senin dediğin gibi .o mu bilmiyorum yani aynı seydne mi bahsediyor bilmiyorum ama bu okulda en küçük 4 yaşında aliyo
(1,248 puan) tarafından
Kayit ucreti vs bisi aliniyomu
(7,940 puan) tarafından
Vala kızlar kapıda ismi var kaymakam bilmem ne diye ama tam olarak hatırlamıyorum söyle birşey içinde dikiş nakış kursu var halı dokuma var makyaj kursu var vs 3 sınıfta anaokul ..kayıt ücretide yok hiç birşey istemiyo ama mesela çocuğunuz bir pizza yemeğe götürecekler para istiyorlar oda normaldir.yada halıları yıkamaya gönderince istiyorlar..başka bir kalem dahi istemiyorlar
(1,248 puan) tarafından
Halk.egititm.merkesimi.yanj
(7,940 puan) tarafından
Yok canım Mahaleden devlet bir ev almış 2 katlı orda yapılıyor böyle seyler adida adem 1..adem 2 de var o başka mahallede
(1,248 puan) tarafından
Heee anldm cnm tmm
0 oy
(740 puan) tarafından
Benim görümcem götürüyordu Seyhan belediyesine ait . Gayet güzel ve ilgilerdi aynı özel gibiydi çokta masrafi yoktu . Tabi bundan 4 5 yil önce . Şimdi devletinin kreşleri ne bile çok para gidiyor 
0 oy
(520 puan) tarafından
Evet var canım bn veriyorum 3.5 yasında kızım 300 TL. Aylık 
0 oy
(1,564 puan) tarafından
Evet bnde kızımı veriyorum ücretsiz istedikleri malzeme listesindekileri aldık sadece onlarıda çocuklarımız kullanıcak zaten başka bişey yok
(1,564 puan) tarafından
Canm bizim burda sadece 1 okulda anaokulu var ama benim verdiğim sadece kreş binası. Bu yıl ücretsiz olduğu için talep çok olduğundan kontenjan dolmuş artık kayıt yapmıyolar her şehirde nasıldır bilemem boşluk varsa alırlar heralde
tarafından
Ben ankaradayim. Hangi okulda olup olmadığını nasıl anlayabilirim,ogrenebilirim
(1,564 puan) tarafından
Oturduğun semtte sana yakın yokmu cnm internetten bak iletişim numarası illaki vardır internette arar sorarsın
tarafından
Devlet okullarını mi arayıp soracagim. Ücretsiz kreşiniz varmı diye mi soracagim
(1,564 puan) tarafından
Evet cnm devlet kreşleri ücretsiz oldu artık onları sor
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bursa'da yarı devletli kreş varmış 
0 oy
(3,007 puan) tarafından
İstanbul da İbb nin verdiği Yuvamiz İstanbul diye pek çok ilçede bir kreş hizmeti var, 940 tl galiba aylik tam gün kreş hizmeti var 36 aylik çocuktan başlıyor ama tuvalet egitimi vs olan çocuklarda 3 yaş öncesi de alınıyordu galiba öyle birsey çok detayını hatırlamıyorum İstanbul için int bakabilirsiniz.
tarafından
Ben ankaradayim , hangi okulu ariycaz nasıl yapcaz? Kaç okulda var bu. Ay Allah'ım hiç bilmiyorum ya bakmaya nerden baslayayim
(3,007 puan) tarafından
Ankara da var mi bilmiyorum ama İstanbulda var

Yuvamiz İstanbul adi
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kaldi mi ücretsiz birsey.devletin anaokuluna gdiyoruz nerden baksan 1000 tl kirtasiyesi tuttu.smdide kitap istiyorlar 600 tl daha neler cikacak bekliyorum.
tarafından
Bunlar özel kreslerin yanında para değil aylık yedi istyorlar
0 oy
(315 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında Biz de yeni yazıldık devletin Kreşi değil de kurs diye geçiyordu Yani ben de tam olarak bilmiyorum Gittim yerine de baktım bildiğimiz Anaokulu henüz ücret ile ilgili bir şey söylenilmedi ama ücretsiz diye biliyorum haftanın 4 günü 4 saat 4 5 6 yaş için geçerli bir de 3 yaş alınmıyor
tarafından
Burası nerde?. Hangi kuruma ait? Ben Ankara'da sizinki gibi biryer olup olmadığını ne diyerek arastirabilirim
(315 puan) tarafından
İstanbul belediye ye ait belediye sayfasında görüp bende başvurdum kontenjan ile sinirliydi ben online üzerinden kayıt yaptım asil olarak kayıt olduk
Belediye ye ait ücretsiz anaokullaei varmış kayıt devam ediyor mu diye sorabilirsiniz
0 oy
(5,341 puan) tarafından
Burda ücretsiz yok milli eğitim bağlı var özel. Oluyor her ay 6 7 bin ücret istyorlar ayreten bir yılik kırtasiye malzemeleri için de para istyorlar anaokulu var ama 4 yaş alıyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yalandunya34 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.