0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (3,771 puan) tarafından
Lise 1 de bıraktim .pek başarılı değildim kalınca bıraktım.keske birakmasaydim

Evde oldum bütün gencligm boyunca  TV ve dışarıda oyun oynamakla  geçti gençligim.oyle gezmek tozmak aklımda hiç olmadı .15 yaşından sonra köye gittik hiç istemiyordum .her yaz gitmeye başladık...köye gitmemek için işe girdim 5 ay çalıştım .köye gidilecek diye bırakmak zorunda kaldım .gitmeseydim evlenmezdim 30 yaşına kadar çalışırdim .24 yaşında başka bir şehire evlendim ..1 tane oğlum var ikinci yolda ..

Çocuk ruhum çalındi. 

Evligim bişey istemiyorum ki kötü olsun herşey standart çocuk bak evde dur .ses çıkarmıyorum zatenn öyle devam.. 

Suçlu Aramaj değilde dönüp kendimi çok sorguluyorum .28 yaşındayım .gulen yüzüm nerde kaldı kırılma noktam neresi

6 Cevaplar

+1 oy
(3,771 puan) tarafından
İki kelime bile diyesim yok dünyaya

İçim almıyor kasvetini

Gülmüyorum guldurmuyorum.

Boğuldum düşüncelerle .

Desemki mutsuzum kim anlayacak

Bu dertli dünyada..
-Reklam-
0 oy
tarafından
E oku canım acıktan, babam 45 yasından sonra 2. Unv bıtırdı gencecıksın ıstesen yaparsın yıne
(3,771 puan) tarafından
Bakalım ilerde kafama biseyler daha çok dank etmeye basliyinca .o cesareti bulursam şimdi başka şehirde hiçbiyer bilmiyorum
(12,741 puan) tarafından
Başka şehirde olmak engel değil canım yeterki iste. Ben şehirı bırak başka ülkedeyim ikinci çocuğumu bekliyorum. Kizım 16 aylık. Kızı kreşe oğlan bire girince kaynanama bırakıp çalişmaya dönmeyi planliyorum . Tabi Allah nasip ederse ama kısmet olup olmaması kendi elinde
0 oy
tarafından
Sanki beni anlatmışsın liseyi bitirdim bitirdikten sonra işe girdim çalıştım bir süre sonra annanem vefat etti annanem büyütmüştü beni o gidince depresyon a girdim, sonra eşimle tanışıp evlendim evlendim evleneli hiçbirşey anlamadım çocuk ev işi birde eşime şunu alalım derdim almazdı şunu yapalım derdim yapmazdı eve gelir akşam yat uyu hafta sonları annesine git 2 gün sanki görev gibi. Şimdide işten gelir yatana kadar telefon hiçbir sosyal aktivitemiz yok , birileriyle kaynaşalım desem herkesten sıkılır , benimde ruhum gitti sanki öyle yaşıyorum, içimdeki çocuk yok oldu sanki bir yaşlı var içimde
tarafından
Hafta sonu annesine gidilcekse o zaman tamam ama başka kimseye gitmek istemez çok sıkıldım .
(3,771 puan) tarafından
Bnmde çalışmak iyi gleiyordu babam köy için çıkardı .yeni alisiyodum ise ama olmadı .Allah rahmet eylesin .İlk sene zaten hiç dışarı bile çıkmama sıcak bakmadı eşim şimdi o konuda düzeldi ama herşey yine Standart hiç biyere gitmek yok.ise gider sabah zaten akşam 9 da gelir .tek yapabildiğim parka gitmek cocuklaa .
tarafından
Aynı şeyleri yaşıyoruz , benim babam yoktu ama annem çok dar görüşlü bir insandı, inatçı ve elalem neder diye yaşayan biriydi. Birşey yapmak istediğimde destekçim olmadı, destek olan olmayınca yalnızlık çok yoruyor manevi olarak insanı, evet bende dört dörtlük değilim çok kusurlarım var ama arkamda destek olan birisi olsaydı evliliğimde daha dikkatli davranır , seçimlerimde daha seçici olurdum , insan bazen eşiyle çocukça şeyler yapmak ister bazen benim eşim hep bir duvar oldu karşımda.içimi öldürdü
0 oy
(3,771 puan) tarafından
Sahi neydi.

Anlatmak mi gerek anlatmamakmi

İçiine atıp stresten bunalımmi gerek

Bu yol uzun derdi bitmez.

Ağlamak gerekse ağla.

Dert çekmek gerekirse çek.

Ama kendini asla unutma.
0 oy
(997 puan) tarafından

Lise1de 6 tane 1 , 1 tane 0la sınıfta kaldım lise 1 i tekrar okudum ilk dönem 7 tane 1, 1 tane 0 dı karnem. Matematik hocam senden bir pok olmaz uğraştırma bizi okulu bırak dedi. Okuldan nefret ederdim annemlere istemiyorum okumak dedim hep neyse o hoca öyle dedi diye ben okulu 2. Dönem 2.likle bitirdim sonuç lise 2 de okulu bıraktım . Sonra bizimkiler beni açıktan zorla yazdırdı .  bana okul aşkı geldi Bilişim teknolojileri Alanı bölümünü bitirdim daha sonra üniversiteye gittim sonuç ; şuan bilgisayar mühendisiyim ama kocamın parasını yiyorum :D:P ondan dolayı geç değil yani evlenmen birşeyi değiştirmiyor 

(3,771 puan) tarafından
Çaba olmayinca bişey olmuyor.. çocuk varken zaten olmaz şuan hamileyim zaten .hayat başka planlarda
(997 puan) tarafından
Niye çocuk varken olmaz canım ? Benim 53 günlük bebeğim var ben 2. Üniversiteyi okumayı düşünüyorum :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 207 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.