0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (652 puan) tarafından

Emzirenler kac saatte bir emziriyorsunuz yada mama ile besleyenler nasıl yapıyorsunuz 

Ölçüsü nedir

5 Cevaplar

0 oy
(740 puan) tarafından
Canı ne zaman isyerse emiyordu. Belli saatimiz yoktu
(652 puan) tarafından
2 bucuk 3 saatte bir acıkıyor nornal mi internette 5 saatte falan yazıyor kafam karıştı
(740 puan) tarafından
Olması gerektiği gibi bence
-Reklam-
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Benim kızım her kakdığı zaman hem emziriyorum  hem mama veriyorum   yatınca da o sekil yapıyorum  ölçüsü  90 veriyorum 
(652 puan) tarafından
Bende mama verip emziriyorum 90 cc veriyordum bitince ağlama krizine giriyor diye bir haftadır 120 cc ye çıkardım gerçi onda da bitince ağlama krizine giriyor 2 bucuk- 3 saatte bir
(3,323 puan) tarafından
Ben 2 aylık kızım 90 veriyorum sütüm  az  tok olmasa 120 bile veriyorum  senin 5 aylık  120 ver cnm doymasa uyumaz huzursuz olur bazen 2 3 saat uyur kakdigi  zaman direk veririm    uyuttugum  zamanda veriyorum  mama
(652 puan) tarafından
Önceleri emzirip ustune mama veriyordum mamayi önceden hazırladığım icin emmesi bitene kadar soguyordu şimdi mama verip üstüne emziriyorum 120 verdiğimden beridir fazla emmiyor ondan sordum canım teşekkür ederim
(3,323 puan) tarafından
Benim kızım  açken hiç emmiyor  cnm sütüm  az diye bende ilk mama veriyorum    sonra     biraz uyanık bırakıyorum  o esnada  emer
0 oy
(13,824 puan) tarafından
5 aylik bebek ac kalsa durmaz zaten ona gore ayarlaybilirsin
0 oy
(9,504 puan) tarafından
5 ölçek yerdi 3 saate bir Şuan 6 aylık hala öyle yiyor 
(652 puan) tarafından
Anladım canım hemen hemen aynı o zaman teşekkür ederim
0 oy
(686 puan) tarafından
Sadece anne sütü alıyorsa istediği zaman veriyorsun mama saatli ve ccli veriliyor bunuda bebeğin kilosuna göre doktor söylüyor. İntermette ortalama rakamlar var. Ben bebeğime sadece anne sütü veriyorum bazen 2 saatte bir bazen yarım saatte bir teklif ediyorum isterse emiyor isterse emmiyor 
(686 puan) tarafından
Sütünüzün artması sadece emzirmeye bağlı arz talep meselesi bebek memeyi nekadar boşantırsa okadar süt geliyor yerine. Bende çok şey denedim en çok dut kurusu işe yaradı bende. İnanın bebeğim beni sömürdü 75 kg doğuma girdin 60la hamile kalmıştım şuan 50 kg çıkıyorum iliğimi kemiğimi kuruttu yamyamım
(3,323 puan) tarafından
Benim  bebeğim mememi ilk gun tuttu ama sütüm azdı doktor dedi mama verin herkes  mamaya alıştırma dedi bir daha memeni tutmaz filan  kaynanam onlar üzüntüden  sütüm  kesildi  bende meme ucu ile emziriyorum
(686 puan) tarafından
Yani süt yoksa mama tabiki verilir verilmez değil ama emzirmekten vazgeçmemek lazım mama değil biberon red yaşatıyor malesef en başta kaşıkla veya şırıngayla verilseydi belki o sorunu yaşamazdınız. Tabi belkide denediniz bilmiyorum. Emzirmekten vazgeçmeyin gerekirse emzirme danışmanlığı alın
(3,323 puan) tarafından
Ilk gün cnm doktor hemen mama ver sarılık olmazsin deyince hemşire onlar biberon ile verdi
(652 puan) tarafından
Benimki neredeyse 6 aylik olcak benden geçti artık önemli olan 6 Ay almasıydi yine emziricem tabi ama umayy daha 2 aylikmis ya seninki dönebilir benimde kaynanam tam tersi emzirme mama ver diye başımı yedi sütüm o ara çok cekildi hala pes etmedim artırmaya çalışıyorum ek gıdaya gececegim için daha rahatım tabi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 114 göst.
0 oy
32 cevap 274 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde prensbioglum (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 450 göst.
13 Nisan 2020 Diğer kategorisinde zeyneb34 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
11 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ozgul406 (13 puan) tarafından soruldu