0 oy
149 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (981 puan) tarafından
Kızlar kızım içim kışa bot alcam ilk defa bu sene giyinecek yürüdüğü için hafif ve iyi bir marka olmasını istiyorum iki çorapla falan 2 yaşında ne alabilirim marka olarak igor veya başka markalar bana foto veya link le yorum yaparmısınız şimdiden teşekkür ederim 

5 Cevaplar

0 oy
(1,872 puan) tarafından
Bende beklyim bizimde almamız lazım
-Reklam-
0 oy
(9,977 puan) tarafından
Ben ogluma gecen kis almadim neden :) arabaniz varsa eger ki bizim var cogu yere arabayla gidiliyoruz avm falan zaten sicak ayaklari rahat olsun dedim spor giydi malum karda yagmiyo artik. Bu sene alicaz kres var
(981 puan) tarafından
Parka falan da gidiyoruz seyahat eden aileyiz ama iyisi olsun istiyorum bitane alcam sahil bölgesindeyiz bizde ama ailelerimiz iç Anadolu’da malum :)
tarafından
Aynen seyahat eden çocuklar için ayakkabı şart. Bende bot alıcam sürekli bir yerlere gidiyoruz o yüzden çok gerekli. Geçen hafta vicconun baktım mağazada güzeller ama bot olunca giyebilir mi bilemedim 14 aylık 5 aydır yürüyor hiç bileğini kapatan ayakkabı giymedi yapabilir mi acaba diye düşünüyorum.
0 oy
(10,245 puan) tarafından
Vicco olabilir. Ben geçen yıl kemal tanca aldım o da zarifti. Bu yıl vicco ya da lumberjack alırım. İgor bana hoş gelmiyor 
0 oy
(1,559 puan) tarafından

Oglum 2.5 yasinda gecen kış lumberjack almistim cok da memnun kaldim.

Şekli şemali de bu şekilde

image

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 641 göst.
15 Aralık 2020 Aile kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
0 oy
16 cevap 386 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy