0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (4,169 puan) tarafından
Ne yapıyorsunuz kızlar var mı ben gibi sabahlayan deliler ☺️ minik adamı sallıyorum eşim gece nöbetinde bugün son gece nöbeti çok şükür Bi hafta bitmek bilmiyor valla bende sabaha kadar ayakta o işi yapayım bunu da halledeyim çocuk uyuyorken derkn saati 5 ediyorum nerdeyse ee sonre Bi kaç saat uyu zaten çocuk uyanıyor günü uykusuz baş ağrısı ile geçiriyorum bide eşim gecede olunca genelde böyle yaptığım için sanırım bünyem alıştı çocuktan önce sorun olmuyordu beraber uyuyoduk da çocuk olunca işin rengi değişti tabi☺️

Ee sizler neler yapıyosunuz var mı bebesi ayakta olan daha nasıl geçti pazar gününüz ☺️❤️

14 Cevaplar

+2 oy
(6,195 puan) tarafından

image

çaya daha yeni fırsat bulabildim oğlum bugün gündüz uykusuna geç yatınca gece de geçe kaldı maalesef:) benim eşim de nöbette bir iki bardak daha çay içer uyurum artık ❤️
(6,195 puan) tarafından
Bende uyutmadan demlemistim bugün çok içermedim ben o yüzden çaya susadım gibi bişey:) teşekkür ederim kuzum sana da afiyet olsun ❤️
(4,169 puan) tarafından
Yaa saol kuzu sana da afiyet olsun ☺️❤️
(6,195 puan) tarafından
❤️❤️❤️
(1,235 puan) tarafından
Bardağınız çok hoş. :) sağlıkla kullanın inşAllah
(6,195 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
+1 oy
(1,573 puan) tarafından
Sabah 5 e kadar iş yapmak mı bebegın uyuyunca yat uyu canım kendıne garezin mi var 1 hafta esın gecedeyken ev temiz olmasa ne olur haftaya temizlersin Allah askına kendıne ıskence etme boyle o bebegın basında saglıklı dınc bır anneye ıhtıyacı var temız eve degıl bu gunler gerı gelmeyecek unutma.

Uzandım öyle takılıyorum bıraz hastayım sureklı ıhlamur kus burnu salep ıc ekten mıdem allak bullak oldu yemek yiyemiyorum midem kötu ama ıcecek ıcıyorum ilerlemesin diye 
(4,169 puan) tarafından
Kuzum aslında derdim tertemiz bir ev değil zaten hiç öyle olmuyor yetişemiyorum da oğlum çok hareketli ve meraklı dönemlernde sürekli Bi yaramazlık sürekli bir karıştırma gün içinde onu bırakıp da iş yapmam mümkün değil sadece Bi süpürge gece de sabaha kadar paso iş yapmıyorum tabi misal çamaşır katlarken sevdiğim videoları izliyorum çayımı içiyorum işte toz alıyorum tuvalet banyo yıkıyorum bulaşık makinesi dolu ise onu boşaltıyorum ütü varsa ütü yapıyorum ocağı siliyorum gibi gibi gündüz yapamadığım ne varsa yapmaya çalısıyorum bide sanırım eşim evde yokken uyuyamamak alışkanlık haline geldi hani sanki uyanıkken daha mı güvende hissediyorum kendimi bilemiyorum bunun da etkisi var mı diye düşünüyorum bazen ☺️ bu arada çok geçmiş olsun benim de boğazım ağrımaya başladı yeğenlerim okul başladı direk hasta oldular biri iki gün bende kaldı geldikten sonra hastalık başladı şimdi çok endişeliyim bende olursa ardımdan hemen oğluma geçiyor ikimizde çok çabuk kapıp çok zor toparlıyoruz bünye olarak insallah ağrı yarına geçer diye dua ediyorum bende ya
(1,573 puan) tarafından
Anladım canım alıskanlık olmus ever gece uyumamak ama artık bır bebegın yenı bır duzenın var kendını yorma :) gece uykusu gibi olmaz hıcbır uyku
Ayy kızımda anasınıfına baskası bizde ordan bismillah ılk haftada kaptık aynı bızde sız gıbı zayıfız bunye olarak perisan oluruz
(4,169 puan) tarafından
Aynen öyle gece uykusu gibisi yok gerçekten buna bi düzen vermem lazım farkındayım ☹️
Yaaa seninki o kadar büyük müydü ben daha küçük sanıyordum maşallah miniğe ana sınıfına da başlamış ☺️❤️ hastalık çok zor gerçekten kış geliyor bilmiyorum aşılar hakkında ne düşünüyorsun ama sırf bunun için grip aşısı olmayı bile düşündüm çünkü biri yanımda öksürse ertesi güne hasta oluyorum acaba fayda eder mi diye
(1,573 puan) tarafından
Büyüdü valla canım zaman su gibi geçiyor acımasızca
Ben o aşıyı olayım aşı dozu fazla gelır bırde aşı oldum dıye grip olurum emınım  :D o yuzden cesaretim yok valla hayırlısı bakalım
(4,169 puan) tarafından
Maşallah canım Rabbim acılarını göstermesin de sağlıkla büyüsün Minikler ☺️❤️ ahaha aynen bizim bünyelerde onlar da ters etki yapar kesin ☺️
+1 oy
(13,825 puan) tarafından

Al benden de o kadar geceler yine basladi bizim de:woot:esim yokken uyuyamiyorum :) oturuyorun oyle 

(4,169 puan) tarafından
Dimi keşke gece nöbetleri olmasa bende eşime hep bunu derim ☹️
(13,825 puan) tarafından
Keske yapisal bir sey ya her insan sevmiyor ben sevemiyorum alisamiyorum haliyle de ...uzun zamandir yoktu rahattim sil bastan oldu yapacak.bir sey yok napalim
(4,169 puan) tarafından
Evet misal kimi arkadaşım diyor ohh yatakta yayıla yayıla yatıyorum çok iyi olıyor sen deli misin niye uyumuyorsun falan diye ama bende oldım olası sevemedim kamuda değil özelde olsa bırak başka işe geç derdim valla
(13,825 puan) tarafından
Yapisal kesinlikle ...ben de oyleyim senelerdir sevemedim sevemicem de:)
(4,169 puan) tarafından
Bende bende ☺️☺️
0 oy
(326 puan) tarafından
Aynenn sallamaca bizdede sabah okul var erken kalkiyomm  uykum varr 
(4,169 puan) tarafından
Büyüğü mü okula gidiyor canım kaçıncı sınıf
(326 puan) tarafından
İkisi gidiyor biri 6biri 7 cnm iki küçük yanimda kaliyo biri 3yadinda biri 7aylik
(4,169 puan) tarafından
Ooo maşallah 4 çocuk mu nasıl yetişiyorsun be gülüm tam bir bordo bereli anasın helal sana ☺️❤️
(326 puan) tarafından
Yetişmeye çalışıyorum cnm. Saol
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Eve  bir saat oluyor kendimizi atalı aktif bir cumartesi-pazar geçirdik gezmenin dibine vurduk çocuklarla şimdi bebişler uyudu geç kaldık bu gün uykuya yarın tempoya devam :) bebişler uyur anne baba saati başlar biraz sonra dinlenme inşallah :)
(7,447 puan) tarafından
Ooo maşallah İstanbul turu atmışsınız :)  çocuğun erken uyuması önemli düzen önemli belki değişir düzen yavaş yavaş geriye çekersin uyku saatini rahatlarsın
(4,169 puan) tarafından
Aynen kime söylesek aynısını dedi Bi güne nasıl bu kadar yer gittiniz diye perişan olduk ama vaktimiz kısıtlı oldugu için de görmek istedik gelmişken ☺️
Doğduğundan bu yana çok geç uyuyor uykuya aşırı dirençli Bi çocuk yorulsun diye parka gidiyoruz gün boyu evde oynuyoruz falan ama bana mısın demiyor 19 aylık olacak daha Bi günde şöyle yorulup da kendi kendine uyuduğunu görmedim hiç hani anneler bazen odaya Bi giriyor çocuk yerde uyumuş falan o görüntü en büyük hayalim o derece ☺️
(7,447 puan) tarafından
Hahahah :) uyku rutini kursaydın böyle bir sorunun olmazdı ki❤️
(4,169 puan) tarafından
Ahh kuzum neler denedim neler rutin ona uydu diyelim ☺️☺️
(7,447 puan) tarafından
Kolay gelsin canım ya❤️
0 oy
(5,670 puan) tarafından

Benimde minik adamım ayağımda :( pazar günüm temizlik ile geçti henüz bitmiş değil yarın allahın izni ile biter inşallah halıları da yıkadım mı tamam dır 

(5,670 puan) tarafından
Benim sürekli verdiğim bir yıkamacı vardı o kapatmış yıkamıyor artık bende bu kez kendim yıkayayım dedim eşimde yıkama halı yıkmaya ver diyo kararsız kaldım

Çok teşekkür ederim sanada kolay gelsin ☺️
(4,169 puan) tarafından
Yok kuzu ya ver gitsin zaten diğer işlerle canımız çıkıyor havalar değişiyor tam hastalık havası yıkarken üşütürsün idrar yollarını falan Allah muhafaza ver canından kıymetli mi
(5,670 puan) tarafından
Haklısın valla eşimde öyle diyor en iyisi yıkmaya verip diğer işlerimi hal edeyim bende
(4,169 puan) tarafından
Aynen canım öyle yap ☺️❤️
(5,670 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ☺️☺️
0 oy
(410 puan) tarafından
Bende oğlumu sallıyorum diğer oğlumda TV yi kapattım diye bana küstü küçük uyusun da onunla TV'ye bakxaz bugün de mağaza mağaza dolaşmakla geçti bu hafta düğün var elbise aldık bana 
(4,169 puan) tarafından
Yaa o da küçük aslında daha uyuması gereken saatler gönlü olsun diye biraz baksın uyusun artık kuzum uykunun verimli saatleri geçiyor yoksa ☺️
(410 puan) tarafından
Haklısın cnm baktık uyuduk sonra senin mesajada şimdi yazıyorum yedi aylık olanı sallıyorum şimdi de ☺️
(4,169 puan) tarafından
Ahh ahh iki tane olunca her şey daha da zor olıyor değil mi ☺️
(410 puan) tarafından
Evet canım herşeyin bir zorluğu var napalim tek derdimiz bu olsun ♥️
(4,169 puan) tarafından
Aynen öyle canım Allah canlarına sağlık versin ❤️
0 oy
(6,512 puan) tarafından

İki evlik poğaça yaptık bittim çok yorgunum :blink: kızlar hastalandı şurup icirdim biri uyudu küçük tepemde dolanıyor şimdi uyutup keyif yapacağım ☺️

(4,169 puan) tarafından
Aa anladım kuzum iyi etmişsin o zaman aç tabi insallah hemen toparlar prensesler ❤️
(6,512 puan) tarafından
Hergun 2. 3 saat açar evin havasını kırarım sonra kapatırım daha çok soğuk değil dışarı yanıyor ev buz gibi :)))
Amin inşallah canım benim ❤️
(4,169 puan) tarafından
Kuzu biz Antalyada daha klima açıyoruz nerenin havası bu böyle kombi açacak kadar peki ☺️
(6,512 puan) tarafından
Kayseri'deyim kız yeni hava soğumaya başladı bir günde buz gibi oldu heryer hemen hastalandı çocuklar işte kışlıklari  yorganları çıkarttım bile donuyoz sjsjsjjs☺️
(4,169 puan) tarafından
Ooo maşallah maşallah canım darısı başımıza ☺️❤️
0 oy
(12,662 puan) tarafından

Güzelim :)

Ben çocuktan öncede sabah ezanından sonra yatardım hala aynı oğlan gelince n'olacak yaşayıp göreceğiz bakalım

Defne uyuyor ben koca ayıyla oturuyorum tuzlu ayranımla eşlik ediyorum ☺️

image

Kendini uykusuz bırakıp sonraki gün uyumayı dene diyecem ama sanırım o da yaramamiştı dimi 

(4,169 puan) tarafından
Yok kuzu bi diziye başlamıştık eşimle de ona bakıyordum baya sardı buraya girmek aklıma gelmedi hiç ☺️ yoksa ayaktayım hala ☺️
Kıyamam ben ona ya küçük adam da sürekli kabız olıyor ama kendini sıka sıka yapıyor keçi kakası gibi top top ☺️ ah şu bebelerin yemesinden s.ıçmasına kadar her şeyini ayrı dert edip düşünüyoruz ne olacak bu halimiz bilmem ben gelen kayısı marmelatı yaptım sırf bu yüzden ama şeker koymadım kayısı da çok tatlı değildi sanırım benimki sevmedi ağzına sürmüyor hani sabahlar falan Bi kaşık yese belki rahat yapar dedim ama nerdee :(
Minik adam aynı kuzu tam gaz yaramazlığı devam Allah canına sağlık versin pek Bi enerjik yeğenim geldi iki dün bende kaldı çok mutlu oldu evet başka birinin olmasına sürekli oynadılar bana da iyi geldi şey dedim hatta keşke hepimizin hazırda büyük Bi Bi kız çocugumuz olsa demek ki bu kadar sıkıntımız olmayacak bebelere bakarken ☺️☺️  ama yeğenim hastaydı sanırım geldikten sonra burnu falan akmaya başladı şimdi benim de boğazım acımaya başladı çok çabuk hasta olup zor toparlıyoruz en son böyle olunca önce ben sonra minik adam en son eşim derken 1 ay evde hepimiz hastaydık dönüşümlü o yüzden korkuyorum valla insallah olmayız balım ❤️
Boyanı yaparsan sonucunu bekliyorum mutlaka ☺️❤️
(12,662 puan) tarafından
Ah becerikli hatun kayısı mermeladı mi ☺️
bende kuru üzümle kaynattım şekersiz içti ama işe yaradığı söylenemez
Geçen gün kendi kendine yaptı ya bı seviniyorum dersin kışin kırmızı kar yağdı hhfdfhnnhgg

İnşallah geçmemiştir sızeyaa hastalık çok kötü jismen de psikolojik de çok yoruyor insanı
(12,662 puan) tarafından
Tam uyumuşum Defne mamaya kalktı içirdim uyudu ben hala uykumu arıyorum:p
Şükür hamilelik beklediğimden rahat geçiyor ama Defnede hiç bir şey yaşamamışim diyorum

Altı bucuk aylık olduk Defne her gün dışarı çıkar ona rağmen şükür yetıyorum ev işini de temizliğe de dünya kişlık yaptım ama
Bi hafta olacak geçmeyen kaşıntı var yara ettim her yerimi ayı bendede var bi şey minik minik yiyor bizi diyor yarın gidecem hastaneye inşallah
(4,169 puan) tarafından
Çok sevindim canım hamilelik zor geçince hayat zor oluyor çünkü insallah böyle devam eder
Valla şimdi uyandım biraz boğazım ağrıyor yine sanırım gelecek gelmekte olan ☹️
Maşallah sana gerçekten hem çocuk hem hamile halinle iyi üstesinden geldin temizliğin kışlıkların Rabbim ağız tadıyla yedirsin insallah ☺️❤️
Doktora git mutlaka ihmal etme canım gebelikte kaşıntı önemli gebelik kolestazında falan kaşıntı oluyor diye biliyorum ama sen eşim de kaşınıyor demişsin o yüzden başka bir sebebi de olabilir bunun tabi ihmal etme yine de kuzum
(12,662 puan) tarafından
Tünaydın
Yoldayım ☺️
Kızı attım çarşıya babbannesine şimdi hastaneye çıkıyorum

Of of inşallah ilerlemeden geçer sicak şeyler bol sıvı tüket canım geçmiş olsun ♥️
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Sen şu geçenlerde banyo temizliği için iksir yapan kişimisin :) kız bitmedimi temizlik  işler güçler veletler bitti şimdi uyuyacam bende 
(4,169 puan) tarafından
Ahahah aynen o benim akılda öyle mi kaldım ya :)))
(1,235 puan) tarafından
Ee yani bi ufak zehirleniyordun ya :)
0 oy
(818 puan) tarafından
Çok üzgünüm 14 aylık oğlum dün sabah kahvaltısı üzerine hiç birşey yemedi şu saat olmuş 01.50 aç açlıktan uyuyamıyor ne denediysem yedirmedim napicam diye kara kara düşünüyorum 
(4,169 puan) tarafından
Kuzum hasta mı dişi mi çıkıyor acaba o da iştahsızlık yapar çünkü
(818 puan) tarafından
Hasta değil eminim diş görünür de yok on iki diş yanını yeni patlatti çok zorluyorum çünkü artık karnı gurluyor aç uyuyamıyor
(4,169 puan) tarafından
Ahh kıyamam yavruma doktora götürdün mü peki Bi tahlil yapılır Bi bakılır canım
0 oy
(826 puan) tarafından
Saat iki oldu hala uyumaya niyeti yok kizimin ayaklarim bacaklarım ağrıyor artık yorgunluktan. 
(4,169 puan) tarafından
Ohh kıyamam kuzum ya uyudu mu bari hala sallıyor musun
(826 puan) tarafından
Uyumadı.  Yok canım ben hiç sallamam biz uykusu gelene kadar oynarız biraz yürürüz sonra da beşiğine yatırırım o kendi uyur. Ama uyku düzeni çok dengesiz benim kızımın.
(4,169 puan) tarafından
Ayaklarım ağrıdı deyince sallıyorsun sende sandım kuzum bu bebeler Bi değişik ya nasıl bu kadar saat enerjik ayakta kalabiliyorlar ben hayret ediyorum valla
0 oy
tarafından
Kaynanamla balkonda kahve keyfi yapıyoruz 
(4,169 puan) tarafından
Ohh maşallah Allah muhabbetinizi daim etsin ☺️❤️
tarafından
Sağol canım ❤️
0 oy
tarafından
5 bucuktan beri uyanigim gece 1 de uyudum 
(4,169 puan) tarafından
Yaa senin kız erken mi uyandı kuzum
tarafından
Çok erken uyanıyor

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 371 göst.
0 oy
15 cevap 261 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,302 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 694 göst.
0 oy
10 cevap 144 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu

380,211 soru

11,383,279 cevap

34,883 kullanıcı

...