0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bı ara post atmıştım gorumcemin tanışma Faslı vardı bı ara onları cagirmisti.kaynanam bizim sonradan haberimiz oldu haber vermemislerdi sordugum da oğlumu bahane etmişlerdi durmaz konusamayiz die neyse ilk tanışma die ses etmedim ikinci kez erkek tarafı çağırmış.bunlari kaynanam beni arayıp gelirmisin dedi bende gelirim dedim neyse gittim saçımı boyadım.cocuklara kendime elbiseler aldım herşeyi ayarladım kaynanam sürekli beni arayıp biz geç gelcez gelebilcen mi  gelcem diyom eşimde git kafan dağılsın evde bunalmisin dedi kaynanam hala uzak bende hastayım diyordu bende bişey olduğunu anladım neyse kaynanama yazdım gitmedim zaten eşimde.gorumcemi aramış kızı arayıp gel diyorsunuz sonrada yok şöyle yok böyle diyorsunuz demiş gorumcemin haberi bile yokmus beni çağırdığından demiski hep annem karıştırıyor ortalığı oğlum için durmaz falan demiş çağırmak istememiş bizi görümcem daha sonra beni görüntülü aradigin da surekli şey diyordu gelcen miki sen gelsen de orda rahat edemezsin yok işte oğlumun ruhu daralirmis busuru şey söylediki ben gitmim die zaten gitmedim de gorumcemi engelledim çocuk dediği kişi yigeni abisinin oğlu benim oğlum yabancı birinin evine gidince sesi bile çıkmayan bı çocuk bende oğlumu istemezler bende hiç biseyinde bulunmam.dedim kaynanam arıyor görüntülü sürekli bahane uretiyom.oglum yatıyor diyor açmıyorum acmicam da 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Aman hiç tinlama yarın düğün olunca çocuğum durmuyor gelemem de gitme 
(120 puan) tarafından
En mantıklısi
(120 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum cnm
(1,763 puan) tarafından
Bu sonradan gelen eltiler de çok kaynana görümce lafıyla dolduruluyorlar o yüzden gelen eltiler eltilerine yaklaşmıyorlar
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Görumcenı degıl kaynananı engellemen gerekıyor bence ben olsam öyle yapar yuzune de bakmazdım 
(120 puan) tarafından
İkiside aynı***k bence :)
0 oy
(4,959 puan) tarafından
Nisan yada düğünde elini biseye sürme misafir gibi git evine gel oylelelerine böylesi müstahak boşver 
(120 puan) tarafından
Hiç biseyinde gitmek istemiyorum İnanki canım oğluma öyle yapmaları zoruna gitti hani arkadaşinn çocuğu değil bu senin abinin oglu
(4,959 puan) tarafından
Malesef yapan var cnm buda senin payına düşmüş hiç dert etme üzülme sktret hiiiii kendini yorma misafir gibibdavran onlara artık
0 oy
(758 puan) tarafından
Nisan düğün iş zamanida oğlum durmaz diyip gitmem .  Aslında artık hicbirseylerine gitmem
(120 puan) tarafından
Dimi ama hakkediyorlar çünkü bende eşime böyle dedim
0 oy
(1,094 puan) tarafından
yine senin haberin oluyor benim kaynanam kaynima gidip kız istemisler söz kesmişler dügün tarihi belirlemisler sonra haberimiz oldu görümcemin evliligindede ayni sekil bizi görüntülü aradi ben nisanlandim dedi  beterin beteri var yani
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Görümcemin nişanına görümcem bizi arayıp çağırmadı. Düğünde de babası davetiye attı wp den bizde gitmedik. Gitmedik diye küsmüş haspam :D ben senşn yerinde olsam oğlum durmuyor diyio düğüne falan gitmem. En iyisi görümce kaynanaya küs olmam zaten. Çöpsüz üzüm mantığı

0 oy
(2,704 puan) tarafından
Ohooo bunun sozu nisani kinasi düğünü var yardim lazim olursa duracakmis mi o cocuk??? Bence durmaz durmamali 
0 oy
(845 puan) tarafından
Bırak arasınlar onlar böyle zamanlarda seni hesaba koymuyorsa herkes kendi evinde kalsın keyfine bak 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Cocuk durmuyor konusamam, cocuk durmuyor açamam teli yaa bu işler böyle canim. Herkes kendi rahatini düşünüyor işte. Ben olsam düğüne giderdim sadece o da eşim için. Misafir gibi gider misfir gibi cikardim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde f&A (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Tugbamelis (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 375 göst.