0 oy
673 göst.
Diğer kategorisinde (283 puan) tarafından
Kizlar lazere gitmek istiyorum komple kol bacak koltuk alti ve ganital .  Faydasini goren varmi genitalin bitmedigini duymustum ama en azindan bacaklarimla kolumla koltuk altimla ugrasmam.. gerci koltuk altida tam anlamiyla bitermi bilmiyorum 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitmedim gidecektim ama çevrem de yapan herkes boşuna gtme dedi Parana yazık tekrar çıkıyo azalma oluyo ama yok okmasi için o kdr para verilmez agda yaptır yine aynı şey o da azaltiyo
(283 puan) tarafından
Bacaklarda falandami .. her ay agda yaptiriyodum yada yapiyodum fakat ikizler dogduktan sonra bacaklarimi elleyemiyorum genital ve koltuk altimida malesef jiletle aliyorum .. sordum tanidik calisiyo lazerde normalde 1600 taniidk oldugun icin 1200 dedi . 10 ay ayda 120ye denk geliyo .
tarafından
Agdayi düzenli yapıyorm iki yıldır 3 ayda anca çıkıyo düşün lazerde aynı canim
(283 puan) tarafından
Genitalim 1 ayda cikiyo canm agdada koltuk altim 2 gunde bacaklarimda 2 ay falan .
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
4 seans gittim ama hamile kalınca mecbur bırakmak zorunda kaldım tam bitmediği için bilmiyorum ama bazı bölgelerde azalma var bikini bölgesinde çok fayda etmiyor gerçekten
(283 puan) tarafından
Aynen canim onu biliyorm bittikten sonra sadece azalma oluyomus tamamen bitmiyoms . Diger yerlerrim bitsinde yani  3 4 kil ciksada olur elinde cekersin zaten cekmesende olur gozukmez
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Ben gidiyordum canım hamile kaldıktan sonra bıraktım. Azalma tabiki de oluyor. Genital bölge de biraz daha geç azalma oluyor çünkü ıslak nemli olduğu için. Genital bölgemde seyrekleşme oldu. Hatta vücudumun her yerinde. Ve koltuk altında daha çabuk azalma görülür. 

Tabi gittiğin yerin cihazını araştır ona göre git tek bi yere sorma bence 
(283 puan) tarafından
Hangi cihaz daha iyi canim fikrin varmi koltuk altim bitsinde agdaylada alsam 2 gune hemen geliyo .
(3,136 puan) tarafından
Gittiğim yer bende iki makine kullanıyor. Buz lazer ve üflemeli lazer kullanıyor. Genital bölgede çok ağrı olduğu için üflemeli kullanıyor diğer yerlerde buz lazer. Cihazın ismini unuttum canım ama iyiydi cihazları. Ve kıl yapısı da önemli. Bazı kıllar inatçı oluyor geç etki eder. Benim ki çok şükür inatçı değil.
(283 puan) tarafından
Aynen canim bide hormon bozuklugun varsa bitmeyede biliyomus . Heralde hormonlarimda bi sknti yok benim gordugum kadariyla :)
(3,136 puan) tarafından
Aynen hormon bozukluğunda da bitmiyor
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Annemm gitmisti canim 4senedir falan en ufak bisi yok bi kactane koltuk altnda cikiyor oda cok uzun surede.onuda eliyle kopariyor cok rahat simdi. Eltimde gitti canim seansini tamamladi ondada cikmiyormus artik 2sene oldu.gideli. bnde memlekette 1seans gittim 7.ayda Gtmstim 9.ayda dugunum.oldu ve o gittgm.lazerle balayina gittm.geldim 2 3 ay snra yavs yavs ckmaya basladi simdi oldgm sehirde de devam edemedm smdi hamileyim zaten. Ve soyle soyleyim bacaklarım erkek bacagi gibiydi gozenekleri iri iri cok belrgn.ve batık vardi suan hc bisi yok hepsi geçti ve evlenemeden once 2hAftada bi alirdm bacagimi asori siyah ve gur cikardi smdi 1bucuk 2ayda bi alıyyrm cok seyrek ve acik renk cikiyr.. 
(283 puan) tarafından
Ayy gidim o zaman kuzu . Ya aciyomu yaparken
(1,964 puan) tarafından
Ben bebis doğsun bide emmeyi biraksn gidicem fazlasyla ise yariyor ama makineden makineye fark edebilir canm bide bazilarinn uzun sürüyor.. özel bolge aciyor biraz normalde dayanikliyimdr ama canm yanmadi degil :) ama deger tabiki :)
(283 puan) tarafından
:)) sezeryanda 15 gun ayaga kalkamadim bi suru igneler dayanikliyim sanirom:))
(1,964 puan) tarafından
Dayanirsin ya sonunu dusun ben lazer aninda oyle yaptm sık dişini bak snra ne guzl cok rahat olcan tertemz olcan dedm bn dusunurken bitms zaten :)
0 oy
(310 puan) tarafından
Bende yeni başladım. Alex olan iyi sonuc verir. Su an bana buz lazer yapiliyor. Kökü kalin olan yerler hemen biter genital bolge ile koltuk altim benim cok kalin koklu. Normalde 1500du tum vucut arada kampanya yapiyor kadin 500e denk getirdim tun vucudu. Aciyor mu evet aciyor ama agda kadar bir acisi yok bence. :)
(283 puan) tarafından
Ayyy gidim o zaman yaaa :)) acisindan gectim ya o sezeryan acisindan sonra figer acilar dirt geliyo bana :)
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Gittim ben canim 1 yila yakin gittim nerdeyse hamile kalinca birakmak zorunda kaldim koltuk alti ve bacaklar bitiyo ama genital bolge malesef bitmiyo sadece killar azaldi ve artik köklu degiller agdaya gidiyorum simdi cok geç cikiyo kuaforum lazer den oldugunu soyledi belkide bitebilirdi hamilr kalmasam 
(283 puan) tarafından
Ayyy ne guzel canim yaa aynen koltuk altim bacaklarim kollarimla ugrasmimde genitalden pek bi beklentim yok zaten aciyomu
(4,237 puan) tarafından
Bikini aciyo ister istemez sogutuculu olmasina ragmen yaniyodu biraz biraz ama buz koyuyoduk oncesinde cok aciyinca
0 oy
tarafından
Ben gitmedim ama evde kendim yapıyordum . Bacaklarım yüzde 80 azalmıştı devam etsem biterdi heralde. Hamile olduğumdan şüphelenip bırakmıştım , bebek doğdu devam edemedim. Fırsat bulursam yapacağım. Genital bölge ve koltuk altına denemedim.
(283 puan) tarafından
Dene bakalim canim amcamin kizi almisti duzenli kullanamamis haliyle pek ise yaramadi
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ben tum vucut gitmistim canim iki sene gittim benimki bitmedi kistlerim oldugu ocin tuylenme yapiyodu . ama benle beraber giden arkadaslarimin nereyse tamamen bitmis 
(283 puan) tarafından
Aynen kuzu dogrudur .. hormon bozuklugundada bitmeyebiliyoms .. parayida cope atmak istemem anormali bi durumum yok ama bilmiyrm  aciyomu
(2,241 puan) tarafından
anormal durumun ypksa biter canim asiri azalir bitmesede . aci da makinalarina bagli bende her makina denendi nerdeyse :) iki sene olunca :) yeni makinalar acitmiyo canim
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce gittim nerdeyse 2 sene ama son zamanlarında artık üşendim gitmeyi bıraktım. Bacaklarımda sadece diz bölgemde 8-10tane var koltuk altım da tek tük. Genitalde biraz daha fazla ama belki 2-3 ayda 1 o çıkanları banyoda jiletle alıyorum almasam da göze batmıyor bile. Artık unuttum nerdeyse onları da. 2. Hamileliğimde tekrar başa döner diye korktum ama şükür öyle bişey olmadı. Çok rahat şuan
(283 puan) tarafından
Ayy ne guzel canim yaa gidim o zaman ya aciyomu
(1,292 puan) tarafından
Acıyo da o anlık acıyo yani cihazı kaldırdığı gibi acı hissi de geçiyo. Bahsettiğim yer bikini bölgesi tabi. Dayanılmayacak Bi acı da değil zaten. Ağda daha çok acı veriyor emin ol
(283 puan) tarafından
Anladm canm adet oldum bitsin baslicam bakalimm insallah ..
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Seanslar bittikten yaklasık Bılac ay sonra yeniden cıkmaya baslıyor garantisi yok bu ısın he ama buyuk faydası oldu su yuzden hem cok seyrek hem cok ince hem de alırken hıc canım yanmıyor
(283 puan) tarafından
Hee anladm canm hormon bozuklugu falan varmiydi
(1,826 puan) tarafından
Ama Yoktu canim
0 oy
tarafından
Ben de gitmeyi düşünüyorum ama bakalım :) 
(283 puan) tarafından
Aynen insallah bende dusune dusune bi hal oldum :))
0 oy
(20 puan) tarafından
5.seansıma gideceğim aşırı memnunum çok rahat bacaklarda koltuk altı baya azaldı genilde üst çabuk bitiyor altları biraz uzun sürüyor ama ben tavsiye ediyorum 
(283 puan) tarafından
Gidim o zaman canm buzluyami gidiyn
(20 puan) tarafından
Evet cnm buz lazer
0 oy
tarafından
Bende gitmek istiyorum ama bir türlü karae veremedim 
(283 puan) tarafından
Aynen bende canm  yaa sanirim gidicem :)
0 oy
tarafından
ganiyal bolgede sık sık yaptırmak gerekiyor canim
(283 puan) tarafından
Aynen canim dogru soyluyosn .. diger yerlerim bitsinde insallah en azindan onlarla ugrasmam
tarafından
lazer rahatlik tekrar yaptırcam canim
(283 puan) tarafından
Diger yerlerinede yaptrdnmi canm
tarafından
kol ve koltuk altima yaptirdim canim
0 oy
tarafından
Asla başlama. Azalma denmesine de kanma. Azalsa bile tamamen gitmedikten sonra yine ağda yapacaksın ve çıkması duran bölgeler tekrar çıkmaya başlayacak. Gerçekten Parana yazık o parayı daha verimli kullanırsın illa ki. Ha hiç mi ihtiyacın yok kaldır bı köşeye birikim yap. Lazer sadece parayı çöpe atmak oluyor. 
0 oy
tarafından
Valla kökten temizlik kolay kolay bitmiyor ama çıkınca ağda yapmak yerine bitecek deyip sabredip lazer yaptirmak çok daha temiz ve mantıklı. Tavsiye ederim. Ben bi tek genitale gitmiyorum. O da bana ters geliyor O yüzden. Bir de sarıyım siyah kıllarda daha etkili
(283 puan) tarafından
Aynen canim dogru diyosn aciyomu peki
tarafından
Bacak bende acıdı ama ağda kadar olduğunu düşünmüyorum ben agdaya dayanamıyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 498 göst.
27 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Fatmanur yıldız (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 146 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nehiiirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1prensesannessiii (7 puan) tarafından soruldu

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı

...