0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (629 puan) tarafından
Kizlar bir ev temizligi teklifi aldim oturdugmuz binadaki abladan en cok neye dikkat edilir neyi kac gune bir yapilir temizligim cok guzeldir elim hızlida genede dikakt edilecek seyler varsa onlarida soriyim dedim kadin sabah gidicek aksam gelick bende o gidince evi toparliycam temizlik vs ve kac lira olur bu duzende hergun oluckms temzlk 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Derin temizlik olacaksa canım cam silme balkon yıkama vs oralardan başka perdeleri at ilk sonra camları sil balkonu yıka dip köşe süpür sil dolap tozlarını al tuvalet banyo yu yıka yatak çarşaflarını vs değiştir nevresimleei onları yıka perdeler bitince de hemen çıkarır asarsan ütü de istemez 

Tertemiz de olur 
tarafından
Bebek şampuanı siler canım hemde uzun süre leke tutmaz
(629 puan) tarafından
Aa oylemi cnm deniycem mutlaka kovanin icine sıkıyorsun deglmi
tarafından
Aynen canım bir kova suya sıkıp siliyorum tertemiz oluyo camlar
(629 puan) tarafından
Geride beyaz atletle siliyimmi ben evde oyle yapiyordumda neyle kuruluyorsun sen
tarafından
Ben suyu fısfıs şişeye hazırlıyorum sıkıp sıkıp siliyorum tayt parçası atlet tişört elime ne geçerse siliyorum geçen kizim in kadife kazağı vardı hasat olmuş onu kestim sildim vallahi pırıl pırıl etti ")
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
valla kuzum onu kadın sana söyler bazı insan takıntılıdır ben bekarken annemle giderdim önce dağınıklığı giderirdik sonra mutfak süpürme toz alma yerleri silme çamaşır atılıcaksa atardık kurumuş yada katlanicak varsa katlardik ütü varsa onu yapardık ama benim gittiğim kadın banyoda takıntılıydi orayı dip köşe yapmama rağmen tekrardan gelir kontrol ettirip bı daha yaptırırdi başımda bekleyip 
(629 puan) tarafından
Insallah oyle bir insan degildir cnm ya
(712 puan) tarafından
inşaAllah kuzum annem hastalanınca o işler bana kaldı kadın hiç cam açmazdı ayda 1 kere de cam silerdim
(629 puan) tarafından
Anladim canim camlari silerken kularken ney kullaniyorsun cok guzel yapan brsey vrmi onerdgn
(712 puan) tarafından
ilk önce cam çok pisse önce çamaşır suyuyla kabasini alırım sonra da binde şok ta felan silikonlu sprey var onunla kuru bezle üzerinden geç ben aynalari toz almayı bile onunla yapıyorum canm evde mis gibi yapıyor ama dikkat et silikonlu olduğu için yere felan gelirse ayağın kayar dikkat et
0 oy
(629 puan) tarafından
Post ustte ciksin
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Camların önce su ile pisliğini al sonra mavi su ile sil kirlenmesini geciktiriyor. 
(629 puan) tarafından
Mavi su derken cnm
(1,850 puan) tarafından
Bimde satılan mavi silikon lu sey varya
0 oy
tarafından
 biz apartaman gorevlisiyiz oturduğum binada  iki üç eve gidiyordum ilk gittiğim zaman açık açık sordum herkesin temizlik anlayışı farklıdır neyi nasıl yapacağını nereden başlayacağını otur kendisiyle konuş ona göre başla sonra niye onu öyle yaptım diye sana soracak  birşeyi  olmasın diye canım 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Benim eve temizliğe bi bayan geliyor eger ucret soruyorsaniz haftada 2 gun geliyo 500 tl veriyoruz
(1,253 puan) tarafından
Haftalik
(240 puan) tarafından
O zaman fazlaymış . Haftada 3 gün günlük temizliğe 1200
(1,253 puan) tarafından
Azmiş diyecektiniz herhalde
(240 puan) tarafından
Yok yok fazla çünkü dediğim miktar aylik
(1,253 puan) tarafından
Haa şimdi oldu o zaman. Valla daha ucuza yapan yok burda ben dip köşe yaptiriyorum ama mutfak dolabi vs her geldiğinde biryeri yaptiriyorum bide genel sil süpür tamam.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 172 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
0 oy
9 cevap 144 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nehiiirim (9 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 160 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu