0 oy
996 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
İki ay önce evlendik bu kadın bizi haftada bir görmek istiyor ve de bağ evine çağırıyor yatılı. Onu da geçtim eşim ölüyor annesine gidelim diye. Ya madem annenle her hafta görüşecektin niye aldın elin kızını ya yazık değil mi lan bana. Ben kendi ailem uzakta olduğu için gidip göremiyorum beyfendi her dk onlarla olma derdinde. Vallahi zoruma gidiyor ben onun için ailemi bırakıp yanına taşındım o da her gel dedikleri zaman gitmesin çok mu şey istiyorum kadına biraz yüz versem herşeyimize dahil olmak istiyor ama soğuk duruyorum. Annem diyor ki yanlış yapıyorsun o kadın seni çok seviyor avucunun içine al her istediğini yaptır. Evde birkaç tadilat istiyorum onları diyor ama yapmacık olamam sevmiyorum.

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesinlikle taviz verme susma benim kaynanam da ilk başta canım kızım bilmem ne şimdi evimden çıkmıyor Allah'tan suan burda değil her şeyime karışıyordu şahsen ben senin yerinde olsam eşime tavrımı koyarım burda söylediklerini ona da söyle ama sakin bir dille baktın anlamıyor boşa gitsin yoksa bu sonsuza kadar böyle gider hele de çocuk olursa vay haline 
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Haklısın ama arada mesafe de olsun 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Yeni evli olduğun için zoruna gidiyor olabilir. Ben de ilk öyleydim. Eşimi göremiyordum. Yatıya kaliyorduk sürekli. Evleri çok küçüktü. Kalabalıklardi. Bunu eşinle uygun dille anlayabilirsin. Ya da onlar kal dediğinde farklı bahaneler üretebilrsin. Yerim degisince uykum gelmiyor rahat değilim. Eşinle güzel bir dille anlat onunla vakit geçirmek istediğini. Önünü kesmezsen. Öyle devam eder. Evet seni seviyor olabilir ama insan eşiyle vakit geçirmek istiyor. 
0 oy
(441 puan) tarafından
Bu tarz konularda tepkini şimdi vermezsen ileride versen de bir manası olmuyor takmıyorlar çünkü. Bence eşinle konuş bir hafta sonu da birlikte bir şeyler yapsak falan de  ama ben olsam ilk etapta kaynanama kalmadan bu hafta sonra şuraya gidelim buraya gidelim de bir aktivite bulur onun çağırabilecek günleri doldururdum eşek değilse anlar ha anlamıyorsa hala çağırıyor eşim de ona ayak uyduruyorsa söylerim ben görüşme demiyorum ailen ile ama bak ben burda yalnızım senle bir şeyler yapmak istiyorum her hafta annene gidiyoruz yatılı diye alt yanından girebilirsin. Ama bu şekilde devam edersen ilerleye günlerde senin evine de yarılı gelmeye kalkar kaynanan.
0 oy
tarafından
Kız benim kaynana da evlendigimin balayında döndüğümun haftasından beri gelir sürekli ama müsait misin demez hatta müsait değilim den de anlamaz fazla.samimiyet yakınlık tez ayrılık getirir derler o yüzden mesafeli ol eşinle de açıkça konuş ben seninle vakit geçirmek istiyorum gitmek istemiyorum hatta sen de ki.benim.aileme gidelim.o zaman bir gün de kısas yap 
0 oy
(5,343 puan) tarafından
Keşke benide biri uyarsaydi da en başta kaçıp kurtulsaymisim. O anne denen yaratık evliliğinin içine edecek ve eşinde buna maşa olacak. Kendini seviyorsan yol yakınken kurtul çünkü bunlar böyle bundan zevk alıyorlar. Sen Bi gün mutlu ol gül eğlen eşinde anneside hiçkimse sevinmiycek ama bir gün ağla hepsi zevk alacak 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 225 göst.
24 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 167 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Kayakaya (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 367 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 489 göst.