0 oy
986 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
İki ay önce evlendik bu kadın bizi haftada bir görmek istiyor ve de bağ evine çağırıyor yatılı. Onu da geçtim eşim ölüyor annesine gidelim diye. Ya madem annenle her hafta görüşecektin niye aldın elin kızını ya yazık değil mi lan bana. Ben kendi ailem uzakta olduğu için gidip göremiyorum beyfendi her dk onlarla olma derdinde. Vallahi zoruma gidiyor ben onun için ailemi bırakıp yanına taşındım o da her gel dedikleri zaman gitmesin çok mu şey istiyorum kadına biraz yüz versem herşeyimize dahil olmak istiyor ama soğuk duruyorum. Annem diyor ki yanlış yapıyorsun o kadın seni çok seviyor avucunun içine al her istediğini yaptır. Evde birkaç tadilat istiyorum onları diyor ama yapmacık olamam sevmiyorum.

26 Cevaplar

+3 oy
(12,765 puan) tarafından
Dikkat ette avucuma alayım derken avuca giren sen olma. Ve benim en önemli tavsiyem gitsen bile yatılı kalma. Bu konuda hep kararlı ol yerimi yadırgıyorum de yakınız sürekli gidip geliyoruz ne gerek var de tuvalete banyoya rahat edemiyorum de. Baş başa kalalım istiyorum de ne dersen de ama asla kalma nasıl başlarsa öyle gider 
(15 puan) tarafından
Çok mantıklı çok teşekkür ederim. Bağ evi sinek böcek sevmiyorum huylaniyorum diye bahane uyduruyorum ilaclattik yok losyon sür bilmem ne......
-Reklam-
+2 oy
(8,776 puan) tarafından
Sakın ola böyle ana kuzusuna cocuk vereyim deme ve böyle devam ederse bosan ana kuzusundan koca olmaz baba olmaz 
(256 puan) tarafından
Allah aşkına anlamak mi istemiyosun üstte belirttim zaten iflah olmazsa dayağı içkisi varsa zaten boşan kimse yok yuvani yıkma demiyo....
(7,444 puan) tarafından
Bu arkadaş iki aylık evli ama eski postuna zaten bakarsan görürsün iki aylık evlilik böyle mi olur bu adamla ömür mü geçer ne yapsın çocuk yapsın sonra olmuyor diyip o zaman mı ayrılsın ?
(256 puan) tarafından
Rabbim yardımcısı olsun ne diyeyim
(7,444 puan) tarafından
Öyle tabi amin inşallah
tarafından
Akil vererek vebal aliyorsunuz.  Eger karsidaki uyar akilli olursa bosanmalarina sebep olursunuz .
+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Böyle ana kuzularini çıktıkları yere geri sokmak lazım...

İnşallah düzelir dengeyi sağlar ne deyim 
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Canim buraya ailesel sorunlarini anlatmak icin mi uye oldun ?
(999 puan) tarafından
Herkes bu şekilde buldu işte akıllı . Aklını çalıştır biraz. Kimsenin kimseye söylediği birşey yok
(734 puan) tarafından
Bana akıl verme işine bak
(999 puan) tarafından
:D ahahah özür dilerim hayatım sana akıl verip beynini zorlamak değildi niyetimm. Ağır gelmiş belli
(9,502 puan) tarafından
Kız bende hastalık araştırırken buldum illa gebe veya  anneler kullanmıyor  böyle denk gelebiliyor ama guee gerçekten üslubun hoş değil mahalle ağzı gibi ya
(7,444 puan) tarafından
Bazıları böyle işte seviye yerlerde gür gibi.. benimde çocuğum yokken burdan haberim yoktu genelde de böyle tuhafına gitmesi gayet normal..
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kaynana iyi olsa dert kötü olsa ayrı dert iyi biriyse her hafta git nolcak ben eşimin babasına her hafta gittim elimden geleni yaptım ama ben nankörlük gördüm sonunda kadın sizi bide çağırıyor bizi kimse çağırmiyor eşimin hatrina gittim bide ben insan ayırmam severim tüm iyi olan insanları 
(12,765 puan) tarafından
Canım yeni evli insan yatılı çağrılmaz yeni evli insanın evinde mecburi haller dışında yatılı kalınmaz ben temmuzda evlendim senesi geçmeden kayinvalidemler geldi kaldı bit kaç ay 1+1 ev üstelik hamileyim pandemide cümbür cemaat aynı evde kaldık biz eşimle sevgiliğe dair sürdürdüğümüz bütün güzel alışkanlıkları o süreçte kaybettik maalesef
(5,240 puan) tarafından
2 ay olmuş cnm her hafta sonu gidiyor galiba hergün değil gitmek istemeye bilir anlarım ama sevmiyorum falan demekte cok fazla iyi insanın neyini sevmeyeceksin birde annesinin dedikleri
(12,765 puan) tarafından
Ya bence eş çok ana kuzusu ondan gözü korktu bir de eşte problem var gibi sabah bir postu daha vardı iki aylık eşe olmayacak bir tavrı var kocasının
(5,240 puan) tarafından
Ha onları bilemem yeni gördüm ben şimdi Allah kolaylık versin kimsenin hayatı kolay değil başta herseyi konuşmak gerek
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Hah bir ana sevdalisi oğul daha ah ahh sen gelde bana sor daha 1 gün önce bile bu yzuden tartıştık ve 7 seneye girdi evleneli 
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Ya daha yeni evlisiniz cicim aylari bunlar iki de bi kaynanaya kim gitcek :D
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Boşver yakın olma insanlığını yap hal hatır sor muhtaç olduğu bir konu varsa çaresine bak ama o kadar ilerisi b.ka sarıyor.. bir de ne olursa olsun kalma yeni evlisin ne münasebet adamı daha ne zaman göreceksin haftaiçi zaten çalışıyor değil mi 
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Daha yeni evlisin alışkanlık haline getirme izin verme kurallarınz olsun ipleri eline al yıllar geçerse daha fena 
0 oy
tarafından
Daha ne olduki kız ellerinin kınası dolmadan çok sık pik olmaya ne gerek varki yani ben denge kurdum bende gidiyorum simdit çocuğum var mesela rahatsız hissedersem.evimize gidelim mi diyorum hemen geliyoruz 
0 oy
tarafından
Benim kayinvalide de öyle ki ben evinin üstü yeni oraya geleyim dedim. Kabul etmedi kızına vermiş orayı. Bende şimdi 2 haftada 1 gün gidiyorum. Eşimde uyuyor bana önemli olan eş burda ortayı bulmalı.
0 oy
(3,576 puan) tarafından
Annen avuç içine al diyor ama dikkat et elini verir kolunu kaptırırsın. Sen istediğin kadar soğuk dur, ilişkilerde mesafeyi yalnızca erkekler korur. Koşa koşa anasına gitmek istiyorsa kendi gitsin.  Sabahki postunda bebek konusundaki netliğini belirtmiştin bu yüzden çocuk yapma diye boş yere yazmayacağım. 
(15 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Vallah bu konuda ciddi ol ciddi konuşma yap eşine ve korun bu evlilik çok yeni sakın sakın çocuk yapma... 
0 oy
tarafından
haftaaonlari olan yap gitme.. esine de her hafta her hafta olmaz de.. ne guxel yakin oturmuyorsunuz.. benmkini anlatmissin ben soguk durdum ama birsey de kazanmadim, her hafta sinirim bozuluyor kii biz gitmeyiz o gelir.. Insana sinir basiyor bir saatten sonra.. Belki annenin dedigi dogrudur bilemiyorum
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Benim annemde öyleydi benim kaynanamda seninki gibiydi annemin dediğini ben yapamam ne demek avucunun içine al dediğini yaptır ne münasebet yani ama soğuk davranmadim kendi annemden üstün tuttum yeri geldi kendi ailemi aylarca görmedim 3 günde bi kaynanama gittim yatılı kaldım sonuç ağzıma s.cti benim eşimde oluyodu ailesi için ilk evlendigimiz zaman her gün gidelim her gün gidelim diyodu evimiz 5 dk yürüme mesafesi diye eşimi kırmadım aman dediği olsun kocam sonuçta ailesi kirmayim üzmeyin daha yeniyim hevesleniyolar dedim dedim sustum ben sustukça tepeme bindiler ben sustukça tepeme bindiler en son bi patladım seninde ananinda babaninda diye eşime şimdi haftada 1 gün gidiyoruz ben bu hale getirebildim evimiz yakın dediğim gibi 5 dk yuruyodun kulağındaki müzik bitmiyo daha eşim haftada 2 kere izinli oluyodu birinde gidiyorduk birinde gitmiyoduk şimdi başka işe geçti hafta 1 izni var şimdi de her hafta anamı gorcem derse saatim tasmasini gitsin anasının yanına sakin taviz verme bak pişman olursun ben yaptım sen yapma 
0 oy
tarafından
Canım sen ben misin aynısını tıpa tıp yaşıyorum boşanma aşamasına geldik ailesi  bile dedim idare et diyorlar neyini edeceksem böyle olacağını asla düşünmedim senin gibi gurbete geldim severek evlendim ama kandırmış bildiğin sevgili iken ailesinden bağımsız biri gibiydi gel görki asla öyle değilmiş anası babasıda sürkeli zorla çağrıyor Allah belalı versin son raddeye geldim 
(15 puan) tarafından
Ya çocuklarını görmek istiyorlar anlamaya çalışıyorum ama o artık evli ve düşünmeleri gerekiyor. Ki kaynanam kendi kaynanasıyla yaşamış çok çekmiş biriymiş. E halden anlaması lazım ne diye her hafta çağırıyorsun. Geçen aradı pazar günü siz de gelin eskisi gibi annannen ve teyzen de olacak dedi. Eskisi gibi ne demek iki hafta üst üste gittik alıştırdık hemen laf attı.
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Şöyle söyleyeyim ben de bu süreçten geçtim asla fevri davranma ve anneni dinle çünkü çok haklı. İnsanlar seni seviyor ve iyi davranıyorsa problem yok ama seni de anlıyorum eşinle evde vakit geçirmek istiyorsun. Bu yüzden yapacağın şey eşinle mutlu olduğun zamanda yavaş yavaş bundan rahatsız olduğunu ve evde eşinle daha fazla vakit geçirmek istediğini ya da dışarıda beraber aktivite yapmak istediğini söyle. Ama cilve yaparak, şirin bir şekilde. Evlenmek zor, yuva dağıtmak kolay. Bu aşılmayacak bir şey asla değil. Eşinin ailesine de iyi davran onlardan destek görürsün. Bak benim kayinpederim kiramı öder, çocuğumuz oluyor diye bir sürü şey aldı. Her şeyi o üstlendi neredeyse. Allah'a şükür eşimle maddi durumumuz iyi ama sağolsun kayinpederim elinden geleni yapıyor bizim iyi olmamız için. Annesi babası sizin kötü olmanızı istemez. Çokta samimi olma ailesiyle yani sıkıntılarını anlatma ama suratta asla mesafe koyma. Dediğim gibi burada işlemen gereken kişi eşin.
0 oy
(935 puan) tarafından
Şu yatılı kalma olayına ayrı bi u.yuz oluyorum ya, valla bana da dediler ama ben kestirip attım, ben sevmem öyle yatılı kalmayı, o neymiş öyle evimiz var yatagimiz var bizim dedim. Bidaha asla söylemezler, hatta biri diyince sevmiyor der kayınvalidem 
0 oy
(119,127 puan) tarafından
saglam korun bebek falan yapma bi sure
(8,776 puan) tarafından
Sağlam korunmak nasıl oluyor efendim aydınlatır mısınız lütfen:)))
(119,127 puan) tarafından
evrendeki tum yontemleri kullanarak ornegin biz condom hap ve gericekilme yapiyoruz 1bucuk yildir tirtlamadik arkadasda condom hap gericekilme ve spiralde 4 lu kombo yapabilir
(8,776 puan) tarafından
Coook teşekkürler efendim fazlasıyla aydınlandık:))))
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Benim ailem 1 eşimin aileside bize 1.5 saat uzaklıkta eşimin ailesine giderken annemlerin ordan geçiyoruz kapısının önünden diyelim eşim bayramda 10 gün köyde kalalım dedi cahildim yeni evliydm kabul ettim şimdi her bayram tatili ordayız kendi bir gün annemlerde kalmaya erinir istemez beni aileme 1.5 2 ay olmadan götürmez onun ailesine giderken annemgili ordan geçiyoruz yabancı gibi girip yarım saat oturup hadi kalk diye beni darlıyo artık bıktım 7 yıl oldu aşamadım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 223 göst.
24 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 164 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Kayakaya (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 367 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 489 göst.