0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
Ya kızlar çocuğum eve gelmek istemiyor annem ne doğru düzgün yemek yedirir sadece oyun oynatır parka götürür eline telefon vermek dışında doğru düzgün bakmıyor düzensiz uyuyor oraya gidince çocukta oraya gidince eve gelmek istemiyor artık kroz noktasına geldim bı gün diyorum 1 hafta bırak gelmesin görsün evi beni belki özler  olmuyor öylede bana bı çözüm söyleyin lütfen 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç yaşında canım 
(556 puan) tarafından
3 yaşında
tarafından
Bu durumu annenle ciddi ciddi konuş ilk onu çöz
(556 puan) tarafından
Anneme diyorum bak anne çok yüz veriyorsun ve senin yanında kontrol edemiyorum napim ilk torunum kızamıyorum diyor
-Reklam-
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Annen telefon verdiği için orda kalmak istiyor telefon vermesini engellemen lazım. 
(556 puan) tarafından
Evet farkındayım bu yüzden haftada bı götürüyorum ve hala burnumda geliyor
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Çocuğun kaç yaşında devamlı mı böyle gidip kalıyor 

Çözüm olarak bırakmıcaksın en başta bırakarak yapmışssın hatayı bıde cocugun aç kaldığını bildiğin halde
(556 puan) tarafından
Ben çocuğumu zor durumda alamadığım sürece bırakmam 3 yaşında toplam 2 kere bırakmadım ama aç kaldığını bildiğim halde diye bişey yok sadece annemin yanında kontrol edemiyroum
0 oy
tarafından
bir sure annene gidip gelme bir kac hafta biraz unutsun
tarafından
ayni apartmanda misin
(556 puan) tarafından
Hayır
tarafından
tmm biraz mesafe koy, bir de kurali koyan sen ol baskasi olmasin.. dinlemiyor olabilir agliyor olabilir ama lafindan vazgecme
(556 puan) tarafından
Mesela annemin yanındayken yemek yemiyor ne yapmam gerek
tarafından
annen ne yapiyor cnm.. normalde evde de mi yemez.. ya da evde telefonla mi yer mesela.. diyelim yemiyor sen bilirsin de ama annen baska birsey vermesin.. eger verecekse bunu ye ondan sonra dersin.. yaa bu agiz birligi olmamasi cok kotu.. aslinda bunu duzeltmen gerek, annene soyle senin ustune laf soylemesin
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Daha küçük nasil evden ayrı kalmak istiyor ki ?

Kaldı mı denedin mi hiç arar bence senii
(556 puan) tarafından
Rahatsızlığından dolayı bu ay 2 kere kaldı  hastaneye git gel onuda sabahınan süründümemek için bıraktım maalesef
0 oy
(114 puan) tarafından
Eğer annenin yanında yemek yemiyosa hiç zorlama sen zorladıkça seni kötü görür çocuk yani annenin yanındayken aslında biraz görmemezlikten gel
(556 puan) tarafından
Öyle yapıyorum iyice kuduruyor

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 622 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 686 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 208 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu