0 oy
615 göst.
Aile kategorisinde (1,882 puan) tarafından
Yazıp anlatmaya halim yok mesajı kopyala yapıştır yapıcam sadece biri beni sakinleştirsin nolur. Tanıdığım kimseye anlatamıyorum üzülmesinler diye ama ben patlıycam.

Sana nasıl bir koca olduğunu anlatayım kendini tart çünkü ben artık sen değişene kadar hiçbir adım atmayacağım. 2 hafta önce sana hediye aldım dalga geçip kenara attın hala aynı yerde, geçen hafta bacı kardaş gibiyiz diye şikayet ettim daha hala değişen bir şey yok. Sarılmak için öpmek için iki güzel söz söylemek için çocukların uyuması gerekmiyor. 3 senedir evliyiz sokaktan bile bir çiçek koparıp da getirmedin. Ben söylemeden bir kere bile güzel bir söz çıkmadı ağzından. 2 çocuk doğurdum 2 kere doğum günüm 2 kere evlilik yıl dönümü 3 kere sevgililer günü geçirdik ben sana hepsinde hediye aldım sen bir çöp bile almadın. Mesele maddiyat değil düşünce. Seni seviyorum dediğinde inanmıyorsun diyorsun insan sevdiğine böyle mi davranır? Sevmiyorsan niye evlenip benim günahıma girdin. Benim kocasından çiçekler alan iltifatlar duyan her fırsattan sarılıp öpen kadınlardan neyim eksik. Niye beni bundan mahrum ettin ben de hak etmiyor muyum sevilmeyi? Niye seviyor gibi davranıp inandırdın kendine, benim evlilikten beklentim umudum bu değildi. Sürekli değersiz ve önemsiz hissetmek artık çok zoruma gidiyor. Bir tatlıyı bile 1 haftadır söylüyorum o kadar önemsizim ki senin için ona bile kırk bahane buldun.

14 Cevaplar

0 oy
(27,339 puan) tarafından

Çok üzüldüm senin adına ama baştan böyle ise yolunuza bakın gitmez ömür böyle:(

(27,339 puan) tarafından
Nasibi varmış öyle düşünme de

Ama zor durum neden böyle yapıyor oturup konussaniz
(1,882 puan) tarafından
Hayatına biri yok ama ben de yokum
(1,882 puan) tarafından
Ne zaman konuyu açsam ben seni seviyorum diyor kapatıyor
(855 puan) tarafından
Bak bazı erkekler sevgiyi göstermede sorun Yaşar sen eşine karşı nasılsın
(1,882 puan) tarafından
Allah kahretsin ki ben çok seviyorum
-Reklam-
0 oy
(329 puan) tarafından
Sana bişey diyim mi erkekler uzun cümlelerden anlamaz. Senin kocan madem en başından beri aynı bkktu ona 2 çocuk yapmayacaktın . Bir tane yaptın baktın adam değişmiyor yapma arkadaşım. Böyle okuzlere çocuk yapmayın 
(1,882 puan) tarafından
İlk çocuğa hamile kalana kadar bir sıkıntı yoktu sonra artarak devam etti. Hele de son 2 aydır zirve
(329 puan) tarafından
Yaa Allah yardımcın olsun canım ya
0 oy
(15,034 puan) tarafından
O ne demiş bu mesaja cevap yazdı mi. Mal mal baktı mi acaba 
(1,882 puan) tarafından
Görmeden uyudu. Her zamanki kaçış yöntemi
(15,034 puan) tarafından
Bakalım görünce bişey değişecek mi
(1,882 puan) tarafından
Muhtemelen benden önce kendisi küsecek
(15,034 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bacim
(1,882 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(855 puan) tarafından

Cok haklısın ya :( karşına al konus bence madem sevmiyor seni ayrılın daha iyi yıpranırsınız bu şekilde :(

(855 puan) tarafından
Severek mi evlendiniz :(
(1,882 puan) tarafından
Öyle sanıyordum, ben seviyordum
(855 puan) tarafından
Karamsar olma canım benim belki oda çok seviyordur seni karsına oturtup konus içini dök
(1,882 puan) tarafından
Sevmediğinden eminim. Emziriyorum bebeğim 4 aylık 1 haftadır canım soğuk baklava istedi ya nedir ki hani 2 dilim yiyeceğim zaten. Bir gün unuttu bir gün geç oldu bir gün tatlıcı bu saatte kapalı dedi bugün de saat 11 den sonra ayy unuttum ya dedi ki ben saat 9 da yine hatırlattım. Düşmanın olsa bu kadar söylemeye insan en azından acır ya. Bilmiyorum ben çok büyük bir hata yapmışım onu gördüm. Sevgililer gününde hediye aldım kendisi hiçbir şey almadığı halde bu ne saçma sapan şeylere para veriyorsun dedi dalga geçti koltuğun üzerine attı insan beğenmese bile teşekkür eder bir yere kaldırır değil mi bu insanlık yani
(855 puan) tarafından
Kıyamam ya hakikaten esin cok ilgisiz dicek bişey bulamıyorum :(
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Sen kaç o kovalasın. Ondan sevgi ilgi bekleme onada bunu belli et sallama bak o zaman noluyo ya der. Ama cidden sende o yokmuş gibi yaşıycaksın. 
(1,882 puan) tarafından
Artık ona karşı içimde bir şey de kalmadı zaten. Çok seviyordum gerçekten ama şimdi baktıkça aklıma kırgınlıklarım geliyor sadece
(5,283 puan) tarafından
Çoğumuz bunu yaşadık. Peşine düşmeyi bıraktım. Kendine önem verdim daha doğrusu bencilleştim o zaman aklı başına gelmeye başladı. Tam düzelmesede eskiye göre borusu ötmüyo. Kredi kartının biri bende bide aylık nakit alıyorum. Geçen sene dedim sen en kaliteli şeyleri alıyorsun bana niye yok o kadar safmışım ki. Ben bide depresyona girmiştim o yüzden zor geçti. Gittim kendime bot aldım mont aldım. Bu sene eşim yılbaşı ikramiyesi aldı hemen kendime telefon aldım. Bayramda ikramiye alacak şimdiden diyorum bilezik alcam. Acıma mesafe koy kendine bakım yap onu görme. Aman masraf olmasın deme bişey alacaksan dışardayken hemen al
(1,882 puan) tarafından
O kadar gözümden düştü ki kendime bakım yapsam ona süslenmiş gibi olurum diye onu bile istemiyorum
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Ne dersen de değişmez bu adam boşa kendini üzme yorma onu değiştirmek isterken sen kendinden geçeceksin 
(1,882 puan) tarafından
Daha 23 yaşındayım ben gören 18 sanıyor ömrümü böyle çürütmek istemiyorum kendime acıyorum
0 oy
(89 puan) tarafından

Senin adına üzüldüm ama maalesef ki bi çoğumuz seninle aynı şeyleri yaşıyoruz:(

(1,882 puan) tarafından
O kadar çok ki aynı durumda olan
(89 puan) tarafından
Hayırlısı canım kimseden bir şey bekleme sen kendini sev kimseye ihtiyaç duyma gamsız ol
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Hiç üzülme sakinleş güzel düşün 2 aydır böyle diyosun ilgiyse kendinle kendin ilgilen sen kendini sev kendine hediye al eminim sen kendine ilgi gösterip ondan ilgi beklemekten vazgeçtiğin anda o sana ilgi gösterecek kendini sevmeyeni kisme sevemez 
(1,882 puan) tarafından
Ben eskiden kendimi güzel bulurdum. Kültürlü zeki biri olduğumu düşünürdüm. Beni öyle bir hale getirdi ki fotoğraf çekmek istemiyorum kendimi çok çirkin görüyorum. Hiçbir şeyden anlamayan korkak birine dönüşmüş gibiyim
(2,818 puan) tarafından
Kendine zaman ayır kendinle ilgilen kendine rutinler yap çocuklarla zor ama kendine değer ver kendine zaman ayır ibadetlerini yerine getir Allah a yakınlaş kendini bi rahatlat önce
(1,882 puan) tarafından
Ben bunu gerçek bir aşk sanmıştım ama imtihanmış meğer
(2,818 puan) tarafından
Hiç bir aşk gerçek değildir tek ask Allah aşkıdır
Eğer böyle seversen yaradandan oturu karşılık beklemezsin ve rahatalrsin
0 oy
(703 puan) tarafından
Ne yazdı bu mesaja cevap olarak.

Ne alakası var yaa abartiyorsun mu yazdı..
0 oy
(2,038 puan) tarafından
Eşini değil kendini sev canım ya bazı erkekler hep öğle nedense sen kendine bak üstüne düşme ki biryerleri kalkmasın .sen kendine değer verdikçe değişir herşey almıyorsa internetten şöyle sende 
0 oy
(181 puan) tarafından
Kendini çek hiç bişi bekleme ilgiyi kes kendini ve çocuklarini mutlu etmek için uğraş 3 kişi bir kişiyi mutlu etmeye calişmasin bu senin hatan bu adamdan bı nebze olsa beklentin olduğu için sen kadinsin güçlüsün her şeyi yapabilirsin kendini ezdirmeyi kes artık neden hediye alıyorsun ona özel bı günde onun için hazırlanıp süslenip hediye alma o senin özel gününe böyle özeniyor mu sen ilgini sevgini böyle onun gözüne sokmaya çalıştıkca o böyle olacak  kendine değer verdigin gün her şey değişecek 
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Benim hiss etiklerimi ve yasadiklarimi gordumyazdiklarinda ama benimki beni seviyo da gostermiyo ? Nede. Böyle yapmış yani? 
0 oy
(790 puan) tarafından
Ne odun adamlar var ya.Allah yardımcın olsun
0 oy
(491 puan) tarafından
Bak şöyle siz evleneli daha üç yıl olmuş çok çok yenisiniz ama iki çocuk var sanırım yani sorumluluk çok fazla yüklenmiş kısa zamanda bu da kolay psikoloji değil başka şeyler şuan daha önemli bnece mesela evle çocuklarla ilgisi nasıl sana yardımcı oluyor mu sorumluluklarını yerine getryor mu bunlar sevgiyi gösteriyor sen sağda solda aşk gösterisi yapanları örnek alma onlara bakarak mutsuzluk yaşama önemli olan söylemesi göstermesi değil uygulaması sana çocukta evde destek olması diye düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 306 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 163 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,048 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 545 göst.