0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından

10 gündür kasınıyorum ilk öncr alerjidir geçer dedim ama vücudumun heryrrüne yayıldı kabarcık kabarcık  özellik le geceleri uyutmuyor belim gögsüm en so n kollarım bacaklarım kırmjzı kırmızı nokta halinde 

image

18 Cevaplar

0 oy
(3,678 puan) tarafından
Ağrı var mı? Çok şiddetli ağrı ama 
(414 puan) tarafından
Kasıntı ve yanma var
(3,678 puan) tarafından
Zona çok şiddetli ağrısı olan bir döküntülü hastalıktır. Bu zona değil Allerji. Dr a gidin. Çok geçmiş olsun
(3,678 puan) tarafından
Ve zona sulu daha büyük olur. Su çiçeği gibi.
-Reklam-
0 oy
(201 puan) tarafından
Ben geçirdim çok fena bişey hemen sağlık ocağına git krem ve hap veriyo o geçiriyo 
(414 puan) tarafından
Resimdeki gibimi bakarmısınz
(201 puan) tarafından
Evet karnım bacaklarım kaşıntıdan asla uyuyamıyodum her yerim böyle olmuştu  baktım gittikçe iletliyo gecmiyo sağlık ocağına gittim zona olmuşsun dedi krem  hap verdi yavaş yavaş geçti
(414 puan) tarafından
Sizdede özellikle gecelerimi ortaya cıkıyordu
(201 puan) tarafından
Evet özellikle geceleri kaşınıyodum ve bu kaşıntı sanki ta içten geliyodu kaşısamda rahatlayamıyodum kaşınmak tan artık derim sızlıyodu
0 oy
(553 puan) tarafından
Net bilgim yok ama zona da aşırı şiddetli ağrı ve kaşıntı oluyormuş bir tanıdığım geçirmişti görüntüsü nasıl bilmiyorum 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah şifa versin canim
0 oy
(997 puan) tarafından
Canım u.yuz gibi duruyor 
(414 puan) tarafından
**** olsa evdekilere de geçmezmi cok bulasıcı o diye biliyorum
(997 puan) tarafından
İhtimal canım ben geçirdim eşimle yatmamiza rağmen ona geçmedi hatta annemlere kaynanamlarw falanda geçmedi
(414 puan) tarafından
Yaa 2 aylık bebeğim var emziriyorum ona bişi olmaz insallah
0 oy
(121 puan) tarafından
Doktorlar zona bizim tabirimizle gece yanığı arkadaş aynısı hatta daha kotu olmuştu mide suurbu üzerine döktü ismini hatırlamıyorum ikinci kez doktugunde söndü ve yavaş yavaş bitti şükür 
0 oy
(3,006 puan) tarafından

Zona aniden dokuntu yanma kuruluk kasinti ile çıkıp sari sulu bir hal alıyor benim çenemde çıktı bir kaç kez ve ciddi agri sizlama yanma yapıyor. Belirti vermesi sulu hale gelmesi max 2 gün. Bu zona değil alerjiye benziyor. Haberiniz olsun.Doktora gitmelisiniz 

Eskiler gece yanığı diye bilir zonayi bir gecede çıkar 

Gece kasinmada **** belirtisi emin olamadim
0 oy
tarafından
Bir sağlık ocağına git benim annemde olmuştu krem verdiği doktor sen neye üzülüyorsun bu kadar üzüntüden olur stresten su çiçeği ya da kızamık gibi hastalık sonradan dışa vuruyor doktor öyle demişti anneme
(414 puan) tarafından
Strese baglı kurdesen olmusum cnm
tarafından
Yaa çok geçmiş olsun Allah'ım yardımcın olsun derdine derman olsun inşallah
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Gece yanığına benziyor 
0 oy
(485 puan) tarafından
Zona vucudun heryerinde cikmaz. Mesela göbeğinde çıktıysa yarısında, sırtında çıktıysa sırtının yarisinda bacaginda çıktıysa tek bacakta olur. Eger dr gitmediysen git derim senjn her tarafindaymis. Zonayi 10 yaşında gecirdim biliyorum nasil bir hastalık olduğunu.
0 oy
(485 puan) tarafından
Zona vucudun heryerinde cikmaz. Mesela karninda çıktıysa yarisinda sırtında çıktıysa sırtının yarisinda bacaginda çıktıysa tek bacakta olur. Eger dr gitmediysen git derim senjn her tarafindaymis. Zonayi 10 yaşında gecirdim biliyorum nasil bir hastalık olduğunu.
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cok kötü bisey daha çocuktum üniversite sınavına girerken stresten çıktı tam belimin çukurunda ne yatabildim ne oturabildim cok kötüydü agri yapar şiddetli 
0 oy
(6,327 puan) tarafından
Ben geçirdim Allah düşmanına vermesin. Sırtımda arılar geziyordu sanki bir ağrı bir iğne batması hissi çok fenaydı. İyilesmeye yakın kaşınmaya başlamıştı ama kabuk bağlamıştı. Bu duruma gelene kadar doktora gittin dimi?
0 oy
(48,667 puan) tarafından
Allah kolaylik versin cok zor zona geçmiş olsun
0 oy
(468 puan) tarafından
Gece kaşıntısı çoksa u.yuz olabilir 4 5 aydır çekiyorum lanet bişey
0 oy
(1,465 puan) tarafından

Kızımın karnında oldu ilaç şurup yazdı doktor ama geçmedi şurubu bitti kremi kullanıyoruz bu hastalık gecmiyormus duyduğum kadarıyla vücuda tekrardan nüksediyormuş

image

0 oy
(1,990 puan) tarafından
Zonaya benziyor canjm ya
0 oy
(8,898 puan) tarafından
Benim de şimdi ayak bileğimde iki avuç içi kadar olmuş böyle ama alerji sandım ben de. Deli gibi kaşınıyor:(
(414 puan) tarafından
Kurdesen olmusumcnm strese baglı ben biraz bekledim sen süpheleniyorsan hemen dr a git iğne yaptılar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 158 göst.
21 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
15 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 451 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu

379,597 soru

11,363,448 cevap

34,840 kullanıcı

...