0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından
Koktuk altında değişik birşeyler çıktı ve çok ağrıyor internete baktım zona hastalığı yazıyor ve şu çiçeği geçirmyene bulaşıyormuş kızıma bulaşır diye korkuyorum nerden çıktı şimdi bu yaa 

14 Cevaplar

0 oy
(6,671 puan) tarafından
İlk defa duydum o ney ki
-Reklam-
0 oy
(48,671 puan) tarafından
gecmis olsun iyi bir cildiye doktoru bulmalisin
(405 puan) tarafından
O kadar mı kötü
(48,671 puan) tarafından
bende gül hastaligi vardi dogru doktoru bulana kadar onceki doktorlar yanlis tedaviyle maf ettiler yüzümü
(405 puan) tarafından
Bende geçirdim hamileyken gül hastalığını yine o çıktı sandım ama o böyle ağrımıyordu
(48,671 puan) tarafından
ihmal etme doktora git hemen canim
(405 puan) tarafından
Sabah gidecem canım
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Ya ablamda geçirdi ama ne olduğunu bilmiyordu dayanamadı artık ağrılara hastaneye gitti emzirdiği için ilaç veremedi doktor kendiliğinden geçti öyle sırt ağrısı kaşıntı falan çok oldu 
(405 puan) tarafından
Bende de var işte sırt ağrısı ve batma yanma var inanılmaz ağrıyor
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Babam geçirdi çok eskiden ben küçüktüm ama bildiğim kadarıyla çok zor bir hastalık. Öyle dediğin gibi kabarcıkla bitmiyor. Tüm vücudundaki sinir kökleri iltihaplanıyor. Çok ağrı sızı veriyor. Sen sadece kabarma demişsin sanmam zona değildir 
(405 puan) tarafından
Ağrısı da var batma yanma
0 oy
(10,036 puan) tarafından
Kız neye stres yaptin o kadar
(405 puan) tarafından
Tamam gideyim ben offf sağol canım benim
(10,036 puan) tarafından
Ihmal etme halam olmustu asiri sikintidan onun yuzunde cikti doktor ilac verdi kimseyle gorusme dedi. Ihmal etme canim çok gecmis olsun
(405 puan) tarafından
Tamam geçti mi peki
(10,036 puan) tarafından
Gecti canim meraketme ilacla geciyor
(147 puan) tarafından
Hangi ilaç acaba benim de dayım oldu dökünyüleri geçti ama ağrısı hala devam ediyor 1 aydan fazladır ağrı çekiyo
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Ay geçen  kaynanam geçirdi  ve bulaşıcı  dikkat et cok agridigini söylüyodu
(405 puan) tarafından
Nasıl oldu geçti mi bebeğim  var ya emziriyorum birde off
(2,720 puan) tarafından
Gecti canim krem hap filan  kullandi
(405 puan) tarafından
Insalalh geçer ya çok ağrılı off
(2,720 puan) tarafından
Aynen oda demişti
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Ben geçirdim hemde hamileyken çok acı verici bir hastalık 
(405 puan) tarafından
Hımm tamam çok sağol canım inşallah çabucak geçer zor geçiyor yazanlar olmuş ya
(1,084 puan) tarafından
İlçalar hızlandırıyor zaten öyle beklersen geçmez ve kaşıma yoksa çoğalır
(405 puan) tarafından
Hastanelerde yer yokmuş acile gitcem yarın bakalım inşallah iyi olur ya
(1,084 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
(405 puan) tarafından
Cok sagol canım ilgin için Allah razı olsun
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Görümcenin kasıgında sivilce gibi 2 tane çıkmış sırt ağrısı yapmış ilaçla geçti diye biliyorum
(405 puan) tarafından
Inşallah geçer yaa internete kötü şeyler yazıyor
0 oy
tarafından
Halam geçirdi çok ama çok kötüydü tüm omuzlarina yayılmıştı baya sonra geçti aylarca çekti 
(405 puan) tarafından
Hımm benim az var ama ben gideyim yayılmadan inşallah geçer yaa çok ağrılı
tarafından
Aynen hemen tedaviye başla çok zor atlatiliyor stres yapmamaya çalış
(405 puan) tarafından
Tamam sağol canm
0 oy
(16 puan) tarafından
Canım benim kaynanam geçirdi geçen sene bnde 35 haftalık hamileydim doktor o zmn demişti bebek smdi evinizde olsaydı kesin bulasirdi dedi hamile olduğumdan ilaclarini bile sürmene bırakmadı doktor dediğin gbi sırtta yara gbi biis cikio çok agrio biz 11 günün sonunda gttk doktora dahikiyeye gitmiştik doktor gördüğü gbi zona dedi vitamin eksikliğinden oluyrmus küçükken su çiçeği çıkarmayan kişiler geciriyomus genelde düşün kaynanam 69 yaşında geçirdi zonayi özel bı solüsyon yazio eczane hazırlayıp verio krem filan suruyosun öle yavaş yavaş hafiflio çok geçmiş olsun
(405 puan) tarafından
Çok sağol ya yavruma geçmez inşallah..peki tamemen geçti mi
(16 puan) tarafından
İns cnmm 10 gün sonra kntrole gttgimizde yaralar kurumaya başlamıştı sonrada geçti gtti zaten
(405 puan) tarafından
Bende gittim canım zonaymıs çok ağrılı beni 2 gün de mahvetti Rabbim herkeze şifa versin ilgin için çok sağol Allah razı olsun
(16 puan) tarafından
Amin cnm tüm hastalara ins rica ederim tez zamanda Atlatırsın ins
0 oy
(782 puan) tarafından
Stresten cikiyor babamda oldu içten zonaymis her doktorda bilemedi en son bulunmayan hastaliklari bulan bi dr gitti o buldu canim  bu kusburnu varya onu kaynatip içiyordu baska bisi kullandimi hatırlamıyorum ama agri cok yapiyordu
(405 puan) tarafından
Hımm tamam sağol canım Allah razı olsun
(782 puan) tarafından
Bu arada babamda döküntü felan olmadi dende olduysa dış zona daha kolay canim Allah sifa versin tez vakitte canim
(405 puan) tarafından
Sadece koltuk altında var 2 3 tane birde göğüs arasında var bir tane şimdilik zaten bugün oldu canım ilerlerse bilmiorum ama ağrısı çok  sırtıma falan vurdu ağrısı birde şu çiçeği gecirmeyenlere bulaşabilirmiş bebeğim var ona geçer diye korkuyorum dua et tez zamanda geçsin inşallah kuzum ya
(782 puan) tarafından
Sen doktora git ilacini kremini sur ettim sana dua Rabbim bütün sıkıntılarını alsın dusuncelerinle kalbin pürü pak olsun hic bir seyi kafana takma iyi geceler canim Allah sifani verir
(405 puan) tarafından
Çok sağol kardeşim Allah razı olsun aminnn inşallahhh hayırlı gecelerin olsun ♡♡
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Ben geçirdim zona hastalığı su çiçeği gibi kesinlikle degl düzensiz uyku - stres -toz gibi şeylerden oluyo . Su toplayıp kabariyo çok can yakiyo silverdin sürmüştüm ben rahatiyodu biraz . Kaşıntı da çok olur sormak istediğin başka bişey varsa bekliyorum canm yardımcı olayım
(405 puan) tarafından
Benim koltuğunun altında 2 3 tane çıkmış ama içi şu doki değil birde göğsünün arasında çıkmış küçük bisey ama çok can yakıyor hem derim sızlıyor hemde içten ağrım var hemde çok =(Senin de bu şekilde birseymiydi canım ve tamamen geçti mi
(1,578 puan) tarafından
Kortizyon lu ilaç kullandım geçti ama sendeki pişik gibi bişey de olabilr bı hastaneye git görün derm
(405 puan) tarafından
Gittim canım  meğersem zonaymıs =(2 gün-de beni mahvetti bu ağrılar ilaç falan verdi stresten olmuş Allah herkeze şifa versin çok sağol ilgin için
(1,578 puan) tarafından
Aynen canm stresten oluyo öyle inşallah tez zamanda iglesirsin
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Kuzenimin gözü morardı şişti. Dayak yemiş gibiydi
(405 puan) tarafından
E geçti mi peki
(3,107 puan) tarafından
Evet t
0 oy
(44,648 puan) tarafından
Bilmiyorum duydum ama.   

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 362 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 158 göst.
21 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
15 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 158 göst.
8 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu

379,735 soru

11,367,825 cevap

34,849 kullanıcı

...