0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızım var 20 aylık adı HAFSA 2. Çocuguma hamileyim ve oda kız olacak şuan için isim bulamadık 3 buçuk ay kaldı ve hafsaya uygun olsun ve dinen güzel anlam taşısın istiyoruz öneride bulunur musunuz? 

6 Cevaplar

0 oy
(423 puan) tarafından
Ben Beyzanur İkra koycam. Hafsaya aslında beyzada uyar ikrada 
(423 puan) tarafından
Anlamida güzel. Ben çocuğun ismini taşıdığına inanıyorum ya rastgele isim koyulmamali bencede
(10 puan) tarafından
Kesinlikle bende inanıyorum kızım hafsa çok fazla taşıyor ismini ikinci içinde eşim yüsra ismini öneriyor bende başka fikirler de bakmak istiyorum bilmiyorum cok kararsızım
(423 puan) tarafından
Zümra falanda güzel aslında. Çok araştırmak gerek ya isim işi gerçekten zor o kadar uydurulmuş saçma sapan anlamsız boş isimler cikiyoki insan neye inancagini sasiriyo
(10 puan) tarafından
Gerçekten de öyle biz aden ismini cok istemiştik ilk bebekte ama detaylı araştırdıgımızda birde ne görelim cok saçma cıktı onun için detaylı arastırmak gerekiyor
(423 puan) tarafından
Son 5 yilın trend diye yükselen isimleri tamamen uydurma anlamları bile uydurma çok çok eski isimlerin bile anlamına birden fazla siteden baktığınızda farklı şeyler yazabiliyor. Kulağa hoş gelebilir ama her isim rastgele koyulmamali diye düşünüyorum. Hatta bazı isimler vardır mesela atıyorum Kaan. İşte halk arasında hatta bütün kaanlar şöyle oluyor vs gibi laflar yaygındır istisnalar tabi vardır ama ben bu lafinda bebek ismini taşır lafından geldiğine inanıyorum
-Reklam-
0 oy
(858 puan) tarafından
Ravza

Mihra

Bunlarda olabilir 
(10 puan) tarafından
Ravza ismi cevremizde cok onun için o olmaz ama mihra güzelmiş
(858 puan) tarafından
Mihra benim de çok hoşuma gidiyor sonunda bende koycam sanırım :D
0 oy
(6,954 puan) tarafından
Hifa uygun bence.
(10 puan) tarafından
Hafsa ve hifa evet bencede cok makul teşekkür ederim
(6,954 puan) tarafından
Rica ederim canım.
0 oy
(4,051 puan) tarafından

benim de büyük kızım hafsa. Yüsra koymayı düşünmüştüm ikincide yüsra kolaylık demekti öyle hatırlıyorum anlam olarak da güzel yani uyumlu olsun istersen yüsra da olabilir aa benim kızın adı besra da olabilir hafsa ile uyumlu:)

(10 puan) tarafından
Aaa bak besra da hoş manası ne ☺
(4,051 puan) tarafından
Seçkin dürüst kimse demek
0 oy
(178 puan) tarafından

Erva

Hümeyra
Serra
Şifa
Deva
0 oy
(48,531 puan) tarafından
mihra geldi aklima ela da olur gerci
(10 puan) tarafından
Elanın bi manası yok bizede hoş gelmişti ama sadece renk olarak geciyor mihra hoş ama
(48,531 puan) tarafından
kızımın ismi ☺️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 115 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yaren keskin (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Heyecanli_anne61 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 140 göst.
0 oy