0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından

image

instagram gibi yapmışlar saçma sapan bisey olmuş acayip göz yoruyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok kötü yaa
(1,539 puan) tarafından
Evet niye böyle yaptilarki şahsa özel yani şimdi kanala abone filan olsak numaramizda görünür sapık dolu
tarafından
Birde yabacı numaralar yazıyor rezil ettiler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok kötü olmuş  demi. Hiç sevmedin ya. Görmek istemiyorum bunları 
(1,539 puan) tarafından
Evet yani ne alaka şahsa özeldi ne güzel istediğimizi görüp istemediğimizi gormuyorduk sade basitti
0 oy
tarafından
İğrenç olmuş 8 senedir sosyal medya kullanmıyorum bir whatsap var milleti nerden sapitsak diye orayada el attılar 
(1,539 puan) tarafından
Teknolojinin bu kadar uçması hiç güzel değil hersey elinin altında kime istesen kolayca ulasabiliyorsun kadir kıymet bilinmiyor bu yüzden insanların değeri azaldı
(6,512 puan) tarafından
Saçmalık iyice valla
tarafından
Buna ne zaman dur diyecekler acaba zaten kuş kadar beyinleri var erkeklerin ve bazı kadınların erişim ne kadar kolay olursa millet o kadar sapıtıyor aile düzenini yok etmeye çalışıyorlar aile sorumluluk demek çünkü sorumluluk alan kişiler elde etmesi zor bekar ipsiz sapsız insanlar suç işlemeye çok daha yatkın
(1,539 puan) tarafından
Bi kaçtane bekar arkadaşım var görüştüğü çocukların hiç biri evlenmeye yanasmiyor böyle ortamlar yüzünden niye evlenipte birine bağlı kaliyim sorumluluk alıyım kafasında erkekler ne gerek varki evliliğe onlar için zaten kolayca bir sürü kadin kız elinin altında kızların çoğu zaten zıvanadan çıkmış vaziyette kızlar erkek erkekler kadin olmuş kısaca canım ben bunuda teknolojiye kolay ulaşıma bağlıyorum benim zamanımda biriyle görüşürdun adam seni sevdiyse evlilik yolunda ilerlerdi hersey senin söylemene gerek kalmazdı sahiplenme vardı o zaman şimdi ayrılıp hemen başka buluyorlar garip bi çağ bu çağda cocuk yetiştirmekte zor Allah yardımcımız olsun
tarafından
Ya evliler yazıyor daha birde dönüp seni suçluyor sordun mu diye ? Akılsız ******** evli adam yazar mı sormaya gerek mi var millet sapıttı ya Alalh evlerimizi korusun evlilik yürütmek çok zor
0 oy
(119,483 puan) tarafından
ahaa dunden beri benimkide boyle oldu
0 oy
(13,102 puan) tarafından
Samsung mu sizin ilk onlara gelmiş galiba bana hala. Gelmedi güncelleme 
(1,539 puan) tarafından
Evet samsung aslında kendim güncellemede yapmadım otomatik yapmis heralde bi girdim böyle

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 295 göst.
0 oy
8 cevap 516 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (266 puan) tarafından soruldu

381,146 soru

11,410,480 cevap

34,949 kullanıcı

...