0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından

15 gün kaldı  dogumuma şu ara temizliğe verdim kendimi harıl harıl ev temizliyorum ama çok sıkıldım artık temizlik yapmaktan 2 güne komple herseyimi bitirmeyi planlıyorum 

Doğumdan sonra kolaylık olsun diye derin dondurucuya biseyler yapsam mı yada neler yapabilirim kalan zamanı da o şekil de mi gecirsem:angel:

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nasil temizlik yapiyosun hergun bi odami benimde 20 gun var iki yasinda bide oglum var hic birakmaz bi is yapsam hemen burnunu sokuyo biseyleri dagitip dokuyo sinirlenip hevesim kaciyo bende yapsam iyi olcak 
(220 puan) tarafından
Benim de oğlum 4 yaşına girecek Kasım da ilk öncelikle camlardan başladım 5 camim var 2 güne yaydim anca bitti sonra dolap uzerleri ve dolap düzenleri sonra her gün Bi oda yaptim tabi o aralarda misafir geldi çocuk rahatsızlandı falan geçişler uzun sürdü şimdi Bi mutfağım kaldı dolaplar silinecek falan sonra günlük sil süpüre gecicem
Bi de ben halilarimi yikattirmaya verdim geldiler ama sermedim hava sıcak zaten ince halilarim duruyo doğum öncesinde Bi sil süpür yapıp öyle sercem
Son günlere sıkışması benim açımdan iyi olmadı çok zorlanıyorum eğilip kalkarken erken de taksam yine pislenecekti kimsem de olmayınca kaldık böyle sonlara
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından
Benim de doğuma haftalar kaldı buzluğa sigara böreği yapıp koydum bide tatlı ve tuzlu kurabiye yapıp atayım diyorum. Son günler hiç geçmiyo
(220 puan) tarafından
Bana da çok çabuk geciyo hiç biseye yetişemiyorum bide 4 yaşında oglusum var sagolsun boş vakitlerini itinayla dolduruyo
0 oy
(7,494 puan) tarafından
Çok iyi olur ben yapmadığını pişmanım börek sar koy içli köfte yap poğaça koy yemeklik biseyler koy fasulye patlıcan bamya falan koy sarma sar koy elinin altında dursun buzlukta yerin varsa meyve al bol bol onları poşetle dilimleyip çıkarıp kaynatirsin ya da direk kaynat komposto yap doğumdan sonra içersin süt yapar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 92 göst.
0 oy
1 cevap 68 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 229 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu