0 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
kızım 3 yaşında bana hiç düşkün değil sadece babannesine düşkün hep ben baktım babannesi haftada bir oynar ne yedirir ne yıkar bakmaz bı kase çorba bile yapmaz ama sadece babannesine düşkün sürekli babanneme gidelim mi diyor her gün ama tek çocuk ve ne yaparsam yapıyım babannesini istiyor bu akşam bana onların yanında git diyor çok üzülüyorum kendimi taşıyıcı anne gibi hissediyorum ben doğurdum çok zor bı hamilelik geçirdim kızımın bana karşı hicbi bağı yok gibi içim eriyor kendimi yetersiz hissediyorum bu durum normal mi niye böyle oluyor:(

9 Cevaplar

0 oy
(7,300 puan) tarafından
Her isdediklerini yapıyorlarsa, rahat bırakıyorlarsa gayet normal cnm o tarafı istemesi Benimkide 3 buçuk yaşında babaya düşkün beni gözü görmez bile 
(7,300 puan) tarafından
Eh işte kuzum bağırsak enfeksiyonu olmuş yarın tekrar götürcem serum taktırmayan
(696 puan) tarafından
O kaynanana deki valla evlat işte hepsi aynı senin oğlunda bendeyken seni hiç aramıyor de :)
(8,933 puan) tarafından
Kiz madem öyle 3 4 gün birak babaannesinde kalsın sonra alın şu veledi başımdan bidaha yüzünü görmek istemiyorum diye arkasına bakmadan ülke degistirir sende ona onun sana güldüğü gibi gülersin...

Fatma geçmiş olsun gene noldu yaa vallahi en sonunda ben gelip alıp kendim bakacağım senin küçüğüne
(7,300 puan) tarafından
Ben bakıyorum kuzum Saoll  :)

Enfeksiyon kapmış diş döneminde olduğu için daha çabuk hasta oluyor malesef
(12,650 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ♥️
-Reklam-
0 oy
(1,682 puan) tarafından
Benim oğlumun kız versiyonu desene ama benimki hala delisi tabi severler çünkü;

İstedikleri gibi davranıp istediklerini aldırıp yiyolar

Kural yok rahatlar

Bir dedikleri iki yapılmıyor

Anne yok dese hala veya babane tamam diyor

Veeee en önemlisi sanki biz hiçiz gibi bir muamele yapılıyor benım o..ruspu görümcem yüzünden çocuğuma az kızmadım resmen anası o olmuştu çocuk onun ağzına bakıyor hergün iniyor onun için ağlıyordu kriz geçirdiğini biliyorum şimdi kavga ettik bana adam değilsin dedi s.ürtük o zaman adam olmayan insan'ın çocuğunu da sevmeyecek o kadar götürme sevdirme kendine alıstır çocuğunu
(2,704 puan) tarafından
:))) amma dangalakmis he adam olsam bunu nasıl doguracaktim deseydin
(327 puan) tarafından
canım biz gitmesek onlar geliyor 2 günde bir bugün eşime dedim ben çok sk görüşmek istemiyorum
(1,682 puan) tarafından
Seni çok çok iyi anlıyorum kuzum inan bunlarin yüzünden çocuğuma ne edep verebildim ne ahlâk çocuk sâdece vurmayı küfretmeyi biliyor eski post larıma bakarsanız anlarsınız beni saçımı başımı yolduğumu bilirim bunlar yüzünden
(327 puan) tarafından
ah be canım okudum öyle zorki köyde yan yana oturduk her gün bizdelerdi hergun kavga şimdi ilçeye taşındık burayada 2 günde bı geliyorlar *** var sanki sinir oluyorum artık en sonunda bagiricam istemiyorum sizi gelmeyin artık biraz mesafeniz olsun diye bı oh cekicem bıktım valla hoş sabah arıyor evde değilim diyorum akşam gene arıyor ya çağırıyor ya gelicem diyor dün arıyor acmiyoruz bugün gene arıyor ne kadar boş insanlar ya tek aktiviteleri benim çocuğum gına geldi artik
(1,682 puan) tarafından
Senin yine şansın var evde yokum Dion ya ben ne yapim alt üst oturmak kadar berbat bir şey yok en son kavgada gelmeyın çocuğumu da indirmiyorum dedim diye eşimle benı birbirimize düşürdüler ya ben bunların içinde ne yapcam bilmiyorum cehennem gibi bişey nefes bile alamıyorum çocuğumun elini tutup rahat rahat gelemiyom eşime diyorum gıdek yok diyor evi buraya yaptı parada yok inan kuzu hastayım artık onca mutsuzluğun arasında mutlu çocuk büyütmeye çağırıyorum eşimle sürekli kavga ediyorum hapis hayatı yaşiyorum iki kapılı sırf gelmesinler diye balkonu kapattırdım fayda etmedi ikinci bir çocuğu o kadar istiyorum ki sırf bu pislikler yüzünden yapamıyorum çünkü oğlum a onlar baksın istemiyorum çocuk bana düşman oluyor onlar yüzünden
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Çocukla kaliteli vakit geçir 
(327 puan) tarafından
kız ne oyun grubu kalıyor ne park ne evde duygusal aktivite sürekli denize havuza gittik gene babanne diyor
(2,102 puan) tarafından
O zaman iyice gözlemle babanneyi o nasil davranıyor çocuklar sever sonuçta kan çekiyor ama öncelik sırası onemli
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay oğlum da biraz beni salsa diyodum tam bu postu gördüm Allah yardımcın olsun canım ya 
(327 puan) tarafından
amin canım keşke kızımda beni sksa
0 oy
(767 puan) tarafından
Çocuk kimi kullanirsa onu ister canım her istediğini yaptiriyorsa ondandır hiç takma benim oğlumda aynı kim istediğini yaparsa ona düşkünmüs gibi davranıyor.eve gelince unutuyor tlfnda yüzlerine bakmıyor 
(327 puan) tarafından
haklısın canım ama kaç yaşına geldi halen öncelik annesi değil ister istemez takıyor insan
0 oy
(845 puan) tarafından
Mümkün olduğunca kayınvalideni gözlemle ve kötü niyetle söylemiyorum kizinla onun arasında mesafe olsun sen onun annesisin genelde şımartıldıkları için babaannesini istemesi normal çok sık gidip gelmeyin eğlenceli saatler geçir kizinla 
0 oy
(61 puan) tarafından
Ahhh ahhhh kanayan yarama ilk cocugum ilk torun bir gibiydik sabah 7 gece 12 haftasonlarida orda kalırdık emzirmeden emzirmeye alirdim cocugumu düşse yere  ilgilenemezdim anca yemek ev isi cok agladim ki kaynanam asiri duskun her istediğini yapıyor ama nüfusa almakta istiyor beni sevdiğini soylediginde tehdit ediyordu kizim hep onda kalıyordu ust uste cocugum oldu esimle boşanma aşamasına bile geldik sonra annem dedi kızın buyuyunce anlar simdi 7 yasinda beni seviyor dogruyu yanlisi biliyor He hala asiri duskun hala beni takmama durumu var ama kizimi istediğinde oglumuda durmuyo diye gönderiyorum bakamıyor yolluyor ilerde dahada iyi olucak insaAllah tek kotu yani kizimds kucukken guzel anılarımız yok hep bir babaanne 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Oynuyor ve her dedigini yapiyosa isteyebilir. Sen kaynana her istedigini yapmama konusunda tavrini koyacaksin yoksa cocugun icinde iyi degil bu durum.
0 oy
tarafından
Bunları yapmayan ama gitmeyen oğlum çok şükür benimde zoruma giderdi ben gitmiyorum çok bnece bir süre götürme

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 161 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
4 Nisan 2023 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 252 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.