0 oy
566 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
Arkadaşlar az önce eltime gittim memleketten gelmişsin Bir hafta önce bir diğer eltim daha gelmişti biz ona bir hafta önce gittik bu akşam da bir tanesine gitti küçük olana neyse ben dedik işte kermeseydim ben bugün küserdim ben de dedim ki ancak dedim iş güç çalışıyor sürekli dedim eşim bizi geçen hafta büğüne gittik neyse şimdi bu ikisi küs biz çıktık yolda eşime dedi ki bak Bir de diyordun gitmeyelim yenge böyle böyle dedi bana o da bana dedi ki seninle iki yüzlü ortalı karıştıransın dedim ki ben ne zaman ortalığı karıştırdım Şimdi bir de kıza ben o kadar saf temiz kalpli bir insanım ki biliyorsun ki sen niye karışıyorsun dedim ki sadece gelemediğimizi söyledim ve önce büyüğü gidilir önce çünkü o gelmişti neyse eve geldik dedim ki y....... Niye bu kadar kalbimi kırdın bana dedi ki ama senin yaptığın iş böyle böyle ben sana hep her yerde nasıl konuşacağını dikkat et diyorum dedim ki bir şey demedim sadece önce büyüğe gidilir dedim neyse dedim ki değer miydi o kadinr icin kırmaya bana dedi ki değer ben o kadar sinirlendim ki dedim ki değerse o zaman bir daha yanıma gelme gittim odadan yorgan yazısı getirip yüzüne fırlattım koltuğa işte odaya gittim bayağı bir söylendi çok harbi kırıldı odaya koşarak geldi bak kızım dedi seni gebertirim burada ilk defa eşim bunu bana söyle bir buçuk yıl evliyiz 3 aylık bebeğim var ******** dedi bak ben de odaya gittim dedim ki senin bana ******** demeye hakkın yok dedi ki bak çık git seni üzerim seni az önce ne halt ettiğini gördüm ben dedim Allah Allah ne yapmışım yani bir şey mi dedi hakımda yorganı kaldır beni de bana göster dedi bak ben bunu gördüm yani niye yorganı yastığını yüzüne fırlattım diye ama gerçekten bir kadın için beni bu kadar kırmasına hakkı yoktu ki beni uyarabilirdi değil mi şimdi lütfen burada kim haklı biraz ağır konuşsaydın belki beni döverdi yani bilmiyorum eşim öyle biriyim ama döverdi 

17 Cevaplar

+4 oy
(5,603 puan) tarafından
Allah aşkına biraz sakin nefes alarak yaz bacım ya okurken başım ağrıdı ve okuduğum boşa gitti hiç bir şey anlamadım 
(424 puan) tarafından
Valla dedi dediden baska hiç bişey anlamadım bende
(5,603 puan) tarafından
Aynen :-)
-Reklam-
+2 oy
(111 puan) tarafından
Sakin ol ve elindeki telefonu yavaşça yere bırak yazdıkların anlaşılmıyo sakinleş tekrar yaz 
+2 oy
(84 puan) tarafından
Anladığım şeyi yazayım iki eltin var siz önce büyüğüne gittiniz sen bunu küçüğünün yanında söyledin tâbi bunlar da küs eşinde niye yanında önce büyüğüne gittiğimizi söyledin diye seni tersledi :S 

Büyük.bir kavga sebebi değil niye böyle Alev almışsınız anlamadım kavga edeceğiniz varmış bence
(0 puan) tarafından
Evet devamında ben anlatayım yorgan yastığı da alıp onun yüzüne fırlattım bir daha bir kadın için beni kırdın daha mı değerli o da dedi ki evet değerli bu lafı benim zoruma gittiği için yastık yorganı onun yüzüne fırlattım o da bana dedi ki bitti Bir daha da yanıma uğrama kesinlikle gözümü görünme anlamında seninle b** bedenini çok iyi anladım ne yapmışım dedi m yorga yastiki fırlattın daha ne yapacaksın dedi
(84 puan) tarafından
Yaa kuzum siz iyi misiniz eşin bir kadın için değil ikisi küs olduğu için sadece bahsetme demiştir ki haklı olarak yani bulaşma neden önce ona gittik diyorsun ki üstüne sen öyle sorular sorarsan sinir halinde sana evet der biriniz ateş iken öbürünüz su olmalı eşin sinirliyken sen sakin ol eşin sakinlesince hıncını alırsın :)
+1 oy
(479 puan) tarafından
Bacım hic birsey anlamadim nokta virgül birseyler koy
+1 oy
(624 puan) tarafından
Bolca ki ki görünce Yarısında okumayı bıraktım:) direk youtube u açıp şunu dinledim şurda bir tren geçiyor ki:)))
0 oy
(480 puan) tarafından

Hiç bir şey anlamadım :ermm:

0 oy
(62 puan) tarafından
Anlayan anlamayanlara anlatsın ben anlamadım :D 
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Hiç Bi şey anlamadım ya sen kime ne dedin eşin sana ne dedi Bi sakince düzenle yazdıklarını 
(0 puan) tarafından
Sadece eşime dedim ki sen Bir de diyordun yengemlee gitmeyelim bak seni yengem bana dedi ki sen bugüne gelmeseydin ben seninle küserdim ben de ona dedim ki yenge önce büyüğüne gittik eşine bana dedi ki niye ortalığı karıştırıyorsun zaten o ikisi birbiriyle kus ben dedim ki bir şey demedim ki küs olsun da ben bir şey yapmadım ki o kelimeyi söylemen hata ben sana ne dedim adını çıkartma bu ailede dedim ki ne demişim kadına sadece senden daha büyüğüne gittik eve geldim dedim ki niye bu kadar kalbimi kırdın yolda bana dedi ki güldü hatta sen de hata yapıyorsun dedi dedim ki kadının için değer miydi kırmaya o da gülerek değerdi dedi ben de ona bağırarak bir şeyler söyledim işte odada bayağı bir söylendim yorgan yastığı odaya fırlattım o da gelip odada bana şere_fsiz dedi ben de bana diyemezsin dedim o kadar
(4,158 puan) tarafından
Anladım aslında o gülerek sana demiş ya keşke sende kale almasaydın hiç konu ufacıkken büyümüş büyümüş gitmiş boşver trip yapma eşin gelirse de uzatma bence çünkü ortada tartışacak Bi konu yok ama onun sana o kelimeyi kullanması senin de adamın yüzüne yorgan atman olmamış tabi
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Okadar uzun  ve karışık yazmışsın ki vallahi bir tek yastığı yorganı anladım 
0 oy
(2,832 puan) tarafından

Seni anlayamıyoree :angel:

(0 puan) tarafından
Kızlara detaylı anlattım istersen oradan oku gerçekten şu an sinirliyim size katılıyorum elim titriyor eşimi yorganı fırlat için bana dedi ki yanımdan git Bir daha da benim yanıma uğrama Bir daha da yanında uyumam sen bu boku yemeden önce düşünecektin dedim ki ne yapmışım dedi ki benim yüzüme yorgan yastık fırlattın
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kız Türkçe katilimisin bu ne şiddet bu celal sakin yaz hiç birsey anlaşılmuyo 
(0 puan) tarafından
Gerçekten soruyu sileceğim o kadar sinirliyim ki şu an haklı kim anlamadım yazamıyorum elim titriyor sırf eşimin yüzüne yorganı fırlattım diye artık burada yatarsın diye adam da bir koz yakaladı çık git yanımdan dedi Bir daha da gözüme görünme bitti dedi bana hatta bir daha da yanıma gelmedi bu boku yemeden önce düşünecektin sırf yorgan yastığı onun yüzüne fırlattığım için ne yapacağım şimdi ben onu söylüyorum olayı boş ver ya iki eltim için sırf eltime yenge o senden daha büyüktü önce ona gittik sonra sana geldik dedim onlar da yaşama versin ben 21 yaşındayım sırf öyle söylediğim için
(1,186 puan) tarafından
Yani ztn yorganı atmak nedir allah için saçma hareket yapmışssın adamlar böyle seylere gelmezki  evliliğin biter
(0 puan) tarafından
Çok büyük bir hata değil mi İlk defa yapıyorum ama bir eltisi bir elti için niye bu kadar kalbimi kırdın o zoruma çok gitti keşke o yorgane asla yapmasaydım vallahi eşim çok sinirli bir hasta o gitti 10 gün sonra beni konuşur çok sinirli böyle tepkisini koyan biri ne yapayım Şimdi kusura bakma sinirden mi yaptım diyeyim
(1,186 puan) tarafından
İlk önce özür dile kasten atmadım de ben sensiz uyuyamam de sarıl
0 oy
(441 puan) tarafından
Yazdığından tam olarak bir şey anlamadım. Anladığım kadarı ile önce büyük eltine gitmişsiniz sonra küçük eltine gitmişsiniz. Ama sen küçük olama gitmeyelim gerek yok demişsin daha önce ve eşin kızmış hem eltine verdiğin cevaba hem de sana bak laf söyledi kadın bir de sen gitmeyelim diyordun diye. Sonra da sen yorganları yüzüne fırlatımca olay alevlendi. 

Anladığım bu. Anladığıma göre eğer eltin sürekli laf sokan bir tip değilse sen haksızsın. Müsait olamadık gelemedik demen yeterli olurdu bence. Ama sürekli laf sokan açık arayan bir tip ise vermen gereken cevabı vermişsin.

Eşinin tepkisine gelince sana bu sözleri derken sakince uyarıda bulundu ise tartışmaya götürmeye gerek yoktu ama sesini yükselterek karşısında çocuk var gibi konuştu ise yatak ayırmak değilde bir süre küs kalabilirdin. Yatak ayırmak için çok basit bir olay. 

Benden sana tavsiye yataklarını bir daha kolay kolay ayırma araya soğukluk girer.
(0 puan) tarafından
Teşekkür ederim şu an nasıl yapayım gönlünü alayım mı sinirden yaptın diyimi
(441 puan) tarafından
Bence vakit geçmeden yanına git fazla tepki verdim özür dilerim dikkat edicem bundan sonra bu tavrıma. Sensiz uyuyamıyorum beni affet falan de alt yanından gir. Yatak ayırma için baya büyük olay olması lazım. Anladım sinirden gözün dönmüş ama ona da anlat kendimi değersiz hissettim bir an sanki yengen için bana kazıyorsun gibi düşündüm de. Asıl kızdığın yengene söylerken cümlelerimi düşünmeden söylememiş farkındayım şimdi ama. Bende kötü niyetle demedim de
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Ne oldu bitti niye kavga ettiniz anlamadım valla. Dedi ki dedim ki den başka bir şey anlamadım. Ama sanki biraz uzatmışsınız gereksiz yere 
0 oy
(679 puan) tarafından
Sadece Dedim ki anladım gerisi yok bende kim ne demiş ne yapmış eşinle ne oldu maalesef o kadar 
0 oy
(285 puan) tarafından
Şmdi o dizilerdeki odadan kovma olayı gerçek hayatta olmuo onu yapma birdaha :) erkeklerin çok agırına gdyor ve sen haksız oluyorsun. Saçma sapan birşey ortada hcbse yok eşin şaka maksatlı söylemş sana sen alıp yürümüşsün resmen... Git sarıl gönlünü al sakince anlatmaya calıs derdni.. Onla konusurkende buraya yazdgın gbi konustuysan eger oda anlamamıstır zaten bsey :D şoka girmş adam resmen noluyor demş bi :) 
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Tmm sen haklısın :woot:

0 oy
(802 puan) tarafından
Abartmışsın bence eşin uyarmış haklısın birdha dikkat ederim deseydin konu kapanır bu kadar uzamazdı. Uzatmaya değecek bir olay göremedim 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 233 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpmuazz (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 236 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpmuazz (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde lale. afghanzada (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 109 göst.