0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadaşlar az önce eltime gittim memleketten gelmişsin Bir hafta önce bir diğer eltim daha gelmişti biz ona bir hafta önce gittik bu akşam da bir tanesine gitti küçük olana neyse ben dedik işte gelmeseydin ben bugün küserdim ben de dedim ki ancak dedim iş güç  dedim eşim bizi geçen hafta büğük eltim gittik neyse şimdi bu ikisi küs biz çıktık yolda eşime dedim ki bak Bir de diyordun gitmeyelim senin  yenge böyle böyle dedi bana o da bana dedi ki seni ortalı karıştıransun  dedim ki ben ne zaman ortalığı karıştırdım Şimdi bir de kızlar  ben o kadar saf temiz kalpli bir insanım ki biliyorsun  sadece gelemediğimizi söyledim ve önce büyüğü gidilir önce çünkü o gelmişti neyse eve geldik dedim ki  Niye bu kadar kalbimi kırdın bana dedi ki ama senin yaptığın iş böyle ben sana hep her yerde nasıl konuşacağını dikkat et diyorum dedim ki bir şey demedim sadece önce büyüğe gidilir dedim neyse dedim ki değer miydi o kadinr  icin kırmaya bana dedi ki değer ben o kadar sinirlendim madem değer dedim yorganı yastığı getirip koltuğa fırlattım dedim benim gönlümü alana kadar yanıma gelme yatak odasına bayağı bir söylendim o da gelip bana ******** cümlesine kulandi kapıyı kapattı ben de gidip ona dedim ki bana o kelimeyi kullanmaya hakkın yok şrfz dedi 

8 Cevaplar

0 oy
(119,251 puan) tarafından
cok karışık olmus ben anlamadim kusura bakma☹️
yani hic gitmeyip evinizde otursaniz olay olmiycak bide yorgan firlatmak falan olmamis adam demeseydin demek istemis  biraz hata sende
(0 puan) tarafından
Soruyu düzelttim şu an çok sinirliyim lütfen bana yardım edin ne olursunuz kimsem yok kimsesizim
iki elti birbiriyle küs sende once buyuge sonra kucyge gidip senden once oburume gittik diyin ne gerek var ki oyle demeye gereksiz olmus o lafin
(0 puan) tarafından
Tamam ağzına sağlık Şimdi ne yapayım keşke o yorgan aslında fırlatmasaydın erkekler de bir koz ariyor hep gidip gönlünü mü alsam biraz sinirlendim desem sen de bana ******** dedin desem ne yapsam bilmiyorum bana yardımcı ol çünkü böyle yaparsam çocuk benden gider niye o yorgan yastığı fırlattım onu anlamadım resmen yanıma gelme dedim yani erkekler böyle çok kırılgan ya çok kırılıyor hemen biz çok safız hemen iki günde barışıyoruz
(0 puan) tarafından
Şu an bu konuda ben haksızım o zaman ama bu kadar tepki vermesine gerek yoktu uyarabilirdi
-Reklam-
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Zerre bişey anlamadım çok mu sinirli yazdın naptın kattın karıştırdın hepsini 
(0 puan) tarafından
Düzelttim hayrına şimdi okusam bana yardımcı olsan
0 oy
(409 puan) tarafından
Dedi ki dedim ki ... hiçbir nokta yok sanki yakınına anlstır gibi yazmışsın 
(0 puan) tarafından
Ya ayıp olduğu için şere_fsiz işte ya telefon öyle yapıyor
0 oy
(5,603 puan) tarafından

Ayyyy okurken imdat dedim ya:woot:

Sadece dedim, dedi kelimelerini anladım ama kim ne demiş bilmiyorum 

(0 puan) tarafından
Eşim bana küfür argo kullandı e inanır mısınız ilk defa bir buçuk kadar evliyim çocuğum var 3 aylık eğer gerçekten bu evlilik böyleyse ben bir nokta koyacağım eşim her hafta her hafta benimle küsüyor bu ne anlaşmıyoruz ya sırf eltim için benim kalbimi kırdı o kim ya o çöp bile olamaz kısacası bana fesat dedi Bir de ben hayatta kimseye fesatlık yapmam
(5,603 puan) tarafından
Tamam da niye hakaret etti Sen ne yaptın
(0 puan) tarafından
Sırf eltime yenge o daha büyük de önce ona gitik dedim esimde dediki niye ortalığı karışıyorsunuz zaten ikisi birbiriyle konuşmuyor dedim ki bir şey demedim ki sadece o büyük de dedim ve ben çok kırdı bu kadar gerek var mıydı ben mi haklıyım o mu haklı
0 oy
tarafından

image

Hani daha öncede anlamadıgım postlar olmustu ama bu kadarı ilk kez oluyo
(0 puan) tarafından
Abla Şimdi düzelttim şimdi okusan kısacası eşim eltim yüzünden benim kalbimi kırdı ben de dedim ki değer miydi o kadın için bana dedi ki değer gittim onun yüzüne yastık yorgan fırlattım kanepeye o da gelip ben odada dedi ki şere_fsiz kapıyı üzerime kapatıp gitti ben de odaya gidip dedim ki bana ******** deme hakkın yok bu kadar Şimdi burada kim haklı neden bir insan için insan eşini kalbini kırar ben mi fazla abarttım
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Yani eşin bişiy dememiş sende kötü bişey dememişssin  yorganı atmak nedir çok ama çok saçma senin lafınla atçağın tribe göre gönlünü alcaksa hiç almasın daha iyi böyle yaparak sağlıklı bir evlilik olmaz 
(0 puan) tarafından
Şimdi hatalı benim ve ne yapmam gerekiyor
(1,186 puan) tarafından
Evet sensin git eşinden den özür dile ilk adımı sen at haklısın ama bn kötü niyetle demedim ben sensiz yatamam gel odamıza gidelim de
(0 puan) tarafından
Vallahi bunu yapacağım çünkü ben yastık yorganı fırlattım da çok pişman oldum ama şu an gidip ona gönlüne alsam artık beni hep ezer neyse bir dahaki konuda sonra kendimi savunurum adam bir de bana dedi ki dua et seni hiçbir zaman aldatmadım sen ne istersen yaptım niye bana bunu yaptın bu yorgan yastığı fırlatmak nedir Bir daha gözünü görmeye
(1,186 puan) tarafından
Haklı yani sırf seni uyardı diye yorgan mı fırlatılır erkeklerin en has has konusu
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bence de ilk küçük gelir. Aman boşver eşinle kavga etme. Bu arada cümlelerinde çok dedi dedim dedi falan kullanıyorsun. İnsanlar anlamıyor.  yazdıktan sonra bir oku
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ben anladım 

Eşin sana hakimiyet kurmuş o ne öyle ya ağzından bir şey kaçırma diyor resmen. 

Neyse sende hemen gidip araba da eltim böyle dedi demeseydin keşke 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 567 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpmuazz (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 233 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpmuazz (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde lale. afghanzada (1 puan) tarafından soruldu
0 oy