0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar otobüse bindim biryere gdiecektim 

Bir kız bindi 25 yaşlarında ne çocuk var ne bişey var boş yani eli ayağı 

Biner binmez en fazla beşinci sınıfa giden bir çocuk vardı  o çocuğa dedi sen kalk ben oturum çocuk kalktı ama çantası kitap dolu uykudan gözünü acamiyot yazık günah degilmi o çocuğa sona dedim çocuk gel sen yerime otur dedim ben kalktım orda bir amca vardı o dedi sen otur ablancocuk sen gel benim yerime otur dedi günah nasıl üzüldüm o çocuğa hem yükü ağır hem çok yorulmustu

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ellesme başlar hemen dırdır yapmaya onlar daha yorgun bitkin 
tarafından
Yok kim yapacak kız gayet direncliydi . Çocuk mahvolmuş hele çantası kendinden büyük belliydi yani
tarafından
İşte onu düşünmeyecek kadar vicdansiz biri ne beklersin
tarafından
Vallahi ya
-Reklam-
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Vicdansız ya
tarafından
Vallahi çok sinir oldum
(7,446 puan) tarafından
Haklısın valla
0 oy
(4,550 puan) tarafından
Gerçekten çok ağır oluyor çantaları vicdan versin Rabbim herkese 
tarafından
Kız bide o kadar yorulmuş tipinden bellinyani
(4,550 puan) tarafından
Vicdan yok maalesef canim ben dolmuşa biniyorum sanırım hamile olduğum belli değil diyorum çocuklarda acimiyorlar maalesef
tarafından
Ya çocuklar belkide bilmiyo ama mesela herşey sırayla dayanacaksan sen ayakta duracaksın dayanamayacaksan daha dayanıklı biri bir yetiskinlenbirnokuldan gelen çocuk aynı olur mu o.kendi çocuğu olsa oturtur kendi ayakta beklerdi ama
(4,550 puan) tarafından
Öyle canim ben kızımla gittiğimde bile ya kucağıma alıyorum ya kalkıyorum zaten hiç sevmiyorum bı toplu araçları bide devlet hastanelerini
tarafından
Aynen valla
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Şimdiki nesil daha yorgun sözde gençler valla bende deli oluyorum nerde asansör var gençler biniyor diyorum ki yine ihtiyacı olanlar bindi..bebek arabalarıyla bekliyoruz ve görmelerine rağmen yüzsüzce biniyorlar 
tarafından
Kız çocuk ondan daha yorgundu ona rağmen kaldırdı gençsin yani o çocuktan ne istedin okuldan gelmiş belli yorgun çantası agir
(7,446 puan) tarafından
Yazık valla ya o daha yorgun belli gezmekten yorulmuştur
0 oy
tarafından
Terbiyesizler ya ! 

Bende yeri geliyor oturan çocuğu kaldırmıyorum 
tarafından
Çocuk ya insan çocuğa kiyarmi bide yorgunya
tarafından
Kıyıyorlar malesef

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 259 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 458 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
14 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 376 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,268 soru

11,470,610 cevap

35,075 kullanıcı

...