0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ortaokuldan çok samimi olduğumuz 3 arkadaştık biri tıbbi sekreterlik okudu biri de şu an okul öncesi son sınıf ben evlendiğim için okuyamadım ama şu an tıbbi sekreterliğe kaydımı yaptım açıktan meğersem bu yıl saçma sapan bir şekilde bir ton tıbbi sekreter alınınca o da atanmış öbür arkadaşa söylemiş ama bana söylememiş ben bölüm seçerken de danıştım dedim dersler zor mu falan hiç bahsetmedi bile sonradan tercihler açıklanınca meslektaş olduk diye msj attım ama gene bahsetmedi en son ben sordum ne yaptın hala düğün salonunda mı çalışıyorsun kpss ye girmedn mi diye 

Daha yeni ben atandım dedi ben de şaka yapıyor sandım sonra hayırlı olsun çok sevindim senin adına dedim baktım bana dedi ki burası çok pahalı bir şehir hiç para kalmıyor bana gelen tüm para kiraya ve ulaşıma gidiyor falan dedi çok bozuldum

Sonra sordum işte neden söylemedin diye bana dedi ki duyulsun istemedim halbuki söyleyeceğim tek kişi öbür arkadaşımız ve ona da kendi söylemiş çok sinirlendim ve engelleyip numarasını da silmeyi düşünüyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(1,301 puan) tarafından
Duyulsun istemedim mi? Saklanacak birşey mi ki bu elbette duyulacak ne saçma.
tarafından
Çok güzel sakladı valla
(1,301 puan) tarafından
Bence o sana özellikle söylememiş gibi geldi bana. Yoksa saklanacak birşey değil bu elbette duyulur ki duydun işte bak
-Reklam-
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Senim verdiğin değeri o vermemiş demek ki sil gitsin nazarında değecek diye korkmuş belliki ne garip insanlar 
tarafından
Ne nazarı değecekse artık 72 puanla atanmış
(10,433 puan) tarafından
Düşük puan ile atanan birçok insan var öyle demek yine de hoş değil. Belki senin hevesini biliyor kırılır üzülürsün diye düşünüyordur ya da ben çok safım :)
tarafından
Sen safsın nagiş ablacım
(10,433 puan) tarafından
Ne bileyim kız insan bunu niye saklar yedi düvele duyurdum ben kaç sene önce :)
tarafından
Ben olsam ben de öyle yapardım mutluluğumu paylaşırdım onun içi kötü demek ki
0 oy
(13,291 puan) tarafından
Bunlar yüzünden atanan herkes değişiyor diye adımız çıkıyor sil gitsin veya silme de arama da 
tarafından
Sildim bacım 72 puanla atanmış bir de sanki neyine nazarım değecekse

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 216 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hasret34 (192 puan) tarafından soruldu