0 oy
135 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,616 puan) tarafından
Görümcem bgun hastaneye yatmış ilk bebeği  sancısı varmis knustumda smdi sesi de kötüydü ama sancı nst de cikmiyormus. O nasıl oluyor ve yanında ikiz bebege hamile kadın varmış onn da açılması varmış ama nst de de yine sancısı yokmus

7 Cevaplar

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Benimde öyle sancım çıkmıyordu 3 cm açılmam vardı 6 cmaçılmam olduğumda yine doğru dürüst çıkmıyordu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sancısı çoksa acilmasi oluyodur nstde çıkmasına gerek yok
0 oy
(5,354 puan) tarafından
Benimde sancım vardı nst de çıkmıyordu hemşire sancıma inanmıyodu 2 gün sonra sancı durdu yalancı sancıymış rahatladığım günün akşamı aniden sancı başladı ve açılmam olmuştu
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Benim de çok sancım vardı açıklığım vardı ama nst de çıkmıyordu. O bağladıkları makineyi yanlış yere takıyorlar. Benim kızım sağdan kasiliyordu mesela ama onlar göbek üstüme takiyorlardi sancı çıkmıyordu 
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Nstde sancı olup olmamasi çok önemli değil son ana kadar bende kıvrandm bana şey diyolarrdi senin abartıgin kadar bir sancin yok ama vardı işte beni kivircak kadar vardı . makine falan düzgün takilmadiysa ondandır yoksa sancısı çoksa açılması oluyordur 
(2,616 puan) tarafından
Sancısı çöktü yani biz en fazla yarım saat konuşuruz telde konuşması bile iyi değildi hemen kapattık telefonu
0 oy
(270 puan) tarafından
Her vucut farkli benimde sancim.cikmiyordu 3cmda 9bucuga geldi oyle aldilar doguma nst hic gözükmüyordu artik annem bagirdi cocugun basi gözüküyor  diye oyle apar topar geldiler
(2,616 puan) tarafından
Aradığımda nst de çıkmış sancisi
0 oy
(684 puan) tarafından
4 gün normal doğum sancısı çekip 8 cm açıklık ile sezaryene giren ben.. Allah yardımcısı olsun
(2,616 puan) tarafından
Aminn cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
15 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aaadilara (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde Demii (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 237 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kubra2425 (236 puan) tarafından soruldu

380,574 soru

11,394,633 cevap

34,910 kullanıcı

...