0 oy
35 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum grip olmuş ve midesini üşütmüş, uyandığından beri hiçbir şey yemiyor. Ne yaptıysam hep geri çevirdi. Siz bebeğiniz hasta olunca neler yediriyorsunuz aç mı yatıyor? 1 saate uyuyacak oğlum bişeyler yemesi lazım artık. 

5 Cevaplar

0 oy
(9,625 puan) tarafından

Bise yediremiyorum can çekişiyorum iki lokma yediricem diye :ermm: hemde ikisi de hasta mümkün değil bise yemiyolar

-Reklam-
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Yediremiyorum yemiyolar ama zorlamıyorum. Bi lokma yese yeter diyorum. Sevdiği bişe yapıp koyuyorum ama yemezler genelde. Ki aslında biz üzülüyoruz yemiyo diye ama yememesi daha iyi. Biraz toparlayınca kendileri yemek istiyor zaten
0 oy
tarafından
Ay aç yatarmi hiç yatirmam zorlada olsa yemesi gerekiyor bisiler 

Ben hastayken yoğurt patates ıhlamur 

Et suyuna çorba mevye ağırlık veririm zorla yediririm ağlayarak aç aç iyilesemez ilaç veririm sonra gece sabah akafr havlu değiştiririm sabah uyanınca hemen yumurtası peyniri ıhlamuru hazır olur yediririm dinlenir dizime yatiririm yada kucgaimda tekrar terlemesin diye sırtını usutunce mutlaka sırtına zeytinyağı sürerim 

Çorbasına limon sıkarım 
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Sevebileceği çorbayı yapıyorum, iki kaşık yese şükrediyorum. Genelde gevrek tuzsuz onu yiyebiliyor bir tek. O kadar . Bolca dinlenmesini sağlıyorum 
0 oy
(2,856 puan) tarafından
Sevdiği şeyleri. 

Mantı - yoğurt - un çorbası - kaşık mama 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (3,124 puan) tarafından soruldu
0 oy