0 oy
129 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (889 puan) tarafından

Hanimlar iyi akşamlar kullandığınız ve memnun kaldığınız bir hamur yoğurma makinası varmı.ablam ve kız kardeşim Emsan dan aldılar daha yeni o yüzden olumsuz bir yorum yapmadılar memnunuz dediler.ben bir de sizin kullanıp bu fiyata daha iyi dediğiniz bir marka tavsiyesi bekliyorum. Onların aldıkları bu ve bunun kırmızısı 

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,268 puan) tarafından
Sürekli hamur işi yapan bir insan mısınız?
(1,268 puan) tarafından
Aslında ben de hamur işi yaparım çok sık olmasa da ama kolaylığına alınamadığım için belkide gereksiz geliyor
(8,777 puan) tarafından
Cocugun doğsun gorurum ben seni ne kadar teknolojik aletler varsa hepsine saldirirsin:))))
(889 puan) tarafından
Eğitmen peki linki varmı memnun musun kaç yıldır kullanıyorsun.Bende grubumuz var orda lincledim ablam ve kız kardeşimi akşamına dedim ben de alıyore :)
(8,777 puan) tarafından
https://ty.gl/s88dt840gu

Bu benim aldığım 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum iş yukumu bayağı aldı elimden artık elimde çırpma Bile yapmiyorum bu devirde pratik olmak lazım:))))
(889 puan) tarafından
Favoriledim.canm teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Ben de bu ara çok araştırdım en son yui markasının almaya karar verdim dokum ve ağır olduğu için. Çünkü dokum olmayanlar hamur yoğurma işlemi yaparken tezgah üstünde yürüyorlarmiş:/
(889 puan) tarafından
Ne zman alacaksınız :)
(2,015 puan) tarafından
Aldım işte gelecek ınşaallah pazartesiye bakalım
(889 puan) tarafından
Linkini atabilir misin?
(2,015 puan) tarafından
(889 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(551 puan) tarafından
Benim ablalarimda da Kumtel marka var onlarda memnun yanimdada yaptılar gayet iyidi bende bime geldi ordan aldım ama hiç kullanmadım bı kaç gün oluyor alalı 
(889 puan) tarafından
Nedense BİM'in bu tarz eşyaları sanki kaliteli değil gibi geliyor bana belki de adından ötürü
(551 puan) tarafından
Bilmem belki de olabilir canım
0 oy
(847 puan) tarafından
Maalesef yok buna yetişene kadar daha çok eksiğim var hamur yoğurmak bana zor gelmiyor ama fotoğraftaki güzelmiş alırsan yorumla 
(889 puan) tarafından
Fotoğraftakini işte kardeşim aldı dünde çiğ köfte yapmış çok güzel olmuş dedi.ablamda aynısının kırmızısini almış ama onun egzaması olduğu için almıştı suya falan dokunsa azıyor yaralari.ilk o aldı zaten çok gzuel yaptı şöyle boyle .sonra kardeşim aldı.ben de grupta onları lincledim dedim tembelsiniz parasinizi nereye harcayacaginizi bilmiyonuz derken akşamına dedim bende alıyore :)
(889 puan) tarafından
Fotoğraftakini işte kardeşim aldı dünde çiğ köfte yapmış çok güzel olmuş dedi.ablamda aynısının kırmızısini almış ama onun egzaması olduğu için almıştı suya falan dokunsa azıyor yaralari.ilk o aldı zaten çok gzuel yaptı şöyle boyle .sonra kardeşim aldı.ben de grupta onları lincledim dedim tembelsiniz parasinizi nereye harcayacaginizi bilmiyonuz derken akşamına dedim bende alıyore :) tabi bunlar daha yeni almış bir kaç haftalık daha sonra ne olur bilemiyorum. Allah saana da nasip etsin en guzellerini
(847 puan) tarafından
Allah razı olsun ♥️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
0 oy
7 cevap 128 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mathselin (462 puan) tarafından soruldu
0 oy