0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (666 puan) tarafından

Merhaba kızlar Öncelikle marka seçimim karaca olacak çevremde gördüğüm arastırmalarıma bakarak karaca hamur yoğurma makinası konusunda çok iyi oburlerinde fazla iyi olmasa da sizce hangi renk daha güzel krem rengimi grimi ?

image

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Krem daha güzel duruyor bence 
-Reklam-
0 oy
(666 puan) tarafından

Kızlarr yorum yokmu renk hakkında :)

0 oy
(981 puan) tarafından
Ben aldım Temmuz ayında beige  rengi alttaki hafif sarımsı iade ettim boya atığı vardıbenim model çift kollu grisini aldım geçen ay 2800₺ ye Amazon’dan aşırı rahat ve Poaça larım fark etti yumuşacık oluyor artık şimdiden güle güle kullan 
(666 puan) tarafından
Ya öylemi bende onu sipariş ettim sarımı oluyorki
(981 puan) tarafından
Ben sevmedim zevk meselesi sen bilirsin kaça aldın canım bende şu hamur yoğurma kapağı oluyor ya plastik ondan almak istiyorum ama nereden bulabilirim
0 oy
(666 puan) tarafından
Başka renk  tavsiyesi yokmu kızlar 
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Gri diyorum cnm
0 oy
(56 puan) tarafından
Az önce ablama hediye aldım hepsiburadadan krem rengini 2850 tl ye  gri daha hoşuma gitti ama fiyat farkı var diye krem tercih ettim
0 oy
(1,955 puan) tarafından
Ben de bu hamur yoğurma makinelerini çok araştırdım en güzel renk rose Gold bence. Ona bir bak derim.
(666 puan) tarafından
Canım bu seride o renk yok maalesef bende o rengi çok seviyorum kahve makinem tost makinam o renk ama bu seride yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
0 oy
4 cevap 131 göst.
20 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Berfo ana (889 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 213 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mathselin (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.

378,419 soru

11,326,961 cevap

34,780 kullanıcı

...