0 oy
134 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (891 puan) tarafından

Hanimlar iyi akşamlar kullandığınız ve memnun kaldığınız bir hamur yoğurma makinası varmı.ablam ve kız kardeşim Emsan dan aldılar daha yeni o yüzden olumsuz bir yorum yapmadılar memnunuz dediler.ben bir de sizin kullanıp bu fiyata daha iyi dediğiniz bir marka tavsiyesi bekliyorum. Onların aldıkları bu ve bunun kırmızısı 

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Sürekli hamur işi yapan bir insan mısınız?
(891 puan) tarafından
Yani çocuk okula başladı poğaça falan lazım oluyor ve cig köfte ve içli köfte hamuru da yaptık dedielr çok güzel yapıyormuş
(1,279 puan) tarafından
Yani amacım elestirmek değil tabiki istediğinizi alabilirsiniz ama çok gereksiz bir ürün değil mi :)
(891 puan) tarafından
Bana da başta öyle geldi hatta kinadim  sabah :)  ben de çiğ köfte içli köfte falan çok severim hassas yerden girdiler
(1,279 puan) tarafından
Alırsanız kullandıktan sonra yorumlarsınız :)
(7,253 puan) tarafından
Niye gereksiz kız valla millet Ayferim olsun falan ister ben bundan istiyorum çok hoşuma gidiyor
(8,933 puan) tarafından
Tuğçe bende aynı senin gibi düşünüyordum evlenirken kayinvalidem çok ısrar etti bak alalım lazım olur kullanırsın aman ne gerek var tembellik vs dedim 1 yıl sonra kafamı bulabildiğim her duvara fayans sürte sürte vurdum meğer o kadar gerekliymis ki hamur yaparken kan ter içinde kalıyordum kollarım ağrıyordu artik cirpma yaparken ter bosaliyordu ustumden hamurlu ve cirpmali işlerde bütün günüm mutfakta geçiyordu en sonunda gittim aldim makineyi ohh be dedim ne sıçrama derdi ne kan ter içinde kalma vs hicbi derdim kalmadı zamandan ciddi anlamda tasarruf ettim

Benimki Karaca'nın multichef hem yoğurma hem cirpma kiyma çekme cigkofte sosis vs tüm aparatları mevcut uretenden Allah razı olsun ev hanimlarinin hayir duasını aldı
(1,279 puan) tarafından
Aslında ben de hamur işi yaparım çok sık olmasa da ama kolaylığına alınamadığım için belkide gereksiz geliyor
(8,933 puan) tarafından
Cocugun doğsun gorurum ben seni ne kadar teknolojik aletler varsa hepsine saldirirsin:))))
(891 puan) tarafından
Eğitmen peki linki varmı memnun musun kaç yıldır kullanıyorsun.Bende grubumuz var orda lincledim ablam ve kız kardeşimi akşamına dedim ben de alıyore :)
(8,933 puan) tarafından
https://ty.gl/s88dt840gu

Bu benim aldığım 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum iş yukumu bayağı aldı elimden artık elimde çırpma Bile yapmiyorum bu devirde pratik olmak lazım:))))
(891 puan) tarafından
Favoriledim.canm teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(2,081 puan) tarafından
Ben de bu ara çok araştırdım en son yui markasının almaya karar verdim dokum ve ağır olduğu için. Çünkü dokum olmayanlar hamur yoğurma işlemi yaparken tezgah üstünde yürüyorlarmiş:/
(891 puan) tarafından
Ne zman alacaksınız :)
(2,081 puan) tarafından
Aldım işte gelecek ınşaallah pazartesiye bakalım
(891 puan) tarafından
Linkini atabilir misin?
(2,081 puan) tarafından
(891 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(558 puan) tarafından
Benim ablalarimda da Kumtel marka var onlarda memnun yanimdada yaptılar gayet iyidi bende bime geldi ordan aldım ama hiç kullanmadım bı kaç gün oluyor alalı 
(891 puan) tarafından
Nedense BİM'in bu tarz eşyaları sanki kaliteli değil gibi geliyor bana belki de adından ötürü
(558 puan) tarafından
Bilmem belki de olabilir canım
0 oy
(845 puan) tarafından
Maalesef yok buna yetişene kadar daha çok eksiğim var hamur yoğurmak bana zor gelmiyor ama fotoğraftaki güzelmiş alırsan yorumla 
(891 puan) tarafından
Fotoğraftakini işte kardeşim aldı dünde çiğ köfte yapmış çok güzel olmuş dedi.ablamda aynısının kırmızısini almış ama onun egzaması olduğu için almıştı suya falan dokunsa azıyor yaralari.ilk o aldı zaten çok gzuel yaptı şöyle boyle .sonra kardeşim aldı.ben de grupta onları lincledim dedim tembelsiniz parasinizi nereye harcayacaginizi bilmiyonuz derken akşamına dedim bende alıyore :)
(891 puan) tarafından
Fotoğraftakini işte kardeşim aldı dünde çiğ köfte yapmış çok güzel olmuş dedi.ablamda aynısının kırmızısini almış ama onun egzaması olduğu için almıştı suya falan dokunsa azıyor yaralari.ilk o aldı zaten çok gzuel yaptı şöyle boyle .sonra kardeşim aldı.ben de grupta onları lincledim dedim tembelsiniz parasinizi nereye harcayacaginizi bilmiyonuz derken akşamına dedim bende alıyore :) tabi bunlar daha yeni almış bir kaç haftalık daha sonra ne olur bilemiyorum. Allah saana da nasip etsin en guzellerini
(845 puan) tarafından
Allah razı olsun ♥️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
0 oy
7 cevap 133 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (677 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 216 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mathselin (462 puan) tarafından soruldu
0 oy