0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (2,387 puan) tarafından
Çamaşır asarım ne acelen var asma der. Temizlik yaparım bıktım temizliğinden der. Çocuklar oyuncakla oynar ses olunca at şu oyuncakları der vs vs vs. Deli ediyo bazen beni. Birde hiç bişeye yardım etmez. Üç çocuğumuz var büyüğe ödev yaptırıyorum. Öbürküler yaramazlık yapar bakmaz hep bana seslenir oraya çıkıyo buraya tırmanıyo şuraya gidiyo. Tembellikten ölecek yakında. Neymiş bütün gün çalışıyormuş. Bugün dedim senin mesain bitiyo eve gelip dinleniyorsun ama benim mesaim hiç bitmiyo. Doğru haklısın diyo. Ama bişey yaptığı yok... 

18 Cevaplar

0 oy
(5,669 puan) tarafından
Hayır çok şükür öyle değil sadece telefonla biriyle konuşurken ne olmuş diye sorar bazen ona çok sinir olurum onun dışında bir şeyi yok 
(2,387 puan) tarafından
Aman ne iyi valla
(997 puan) tarafından
Onu genelde ben yaparım kuzum aşırı meraklıyım :D
(5,669 puan) tarafından
Bende çok meraklıyım ama kapatmasını beklerim sonra sorarım o beklemiyor
-Reklam-
0 oy
(1,266 puan) tarafından
Benim bir tane oğlum var ama eşim çok şükür çok ilgilenir evi toplar temizler ben bazen mutfağı yemekten sonra toplamaya üşenirim öyle bırakmayalım der gider kendisi toplar yıkar bulaşıkları falan. Ben ona rağmen ikinciyi yapmıyorum sen iyi böyle adama 3 çocuk vermişsin 
(2,387 puan) tarafından
Üçüncü kaza eseri. Eşine nazar değer aman anlatma herkese maşallah maşallah
0 oy
(5,047 puan) tarafından
Hayır temizlik yapıyorsam yardım ister misin der. Çamaşırı ben astıysam o toplar. Çocuk sıkılıyorsa onunla oynar oyun bitince oyuncakları toplar. Allah yardımcın olsun valla ömür geçmez o adamla 
(2,387 puan) tarafından
Ne güzel anlayışlı düşünceli eşin. Benim ki yere düşen çöpünü bile almaz
(5,047 puan) tarafından
Valla benimki de böyle değildi 3. yıldan sonra kavga kıyamet kendine geldi. Anası nerdeyse yemeği çiğneyip verecekmiş ağzına öyle şımartmış ama ben çekemem öyle şey dedim. Biraz zor oldu ama oldu :D
(2,387 puan) tarafından
Ben kavga etsem yine olmaz üste çıkar valla
0 oy
tarafından
Ayyyy benimkide tam tersi yönde karışır gelin Ayşe diyorum hatta delirtir beni günde 5 defa ev supursem niye demez mutfağı hergun temiz bırak birgün iki çatal gorsun ev pis der 
(2,387 puan) tarafından
Aman oda zor ya. Deli oluyorum kadının işine karışan erkeğe
tarafından
Yardım de eder yemek falan yapar ama işte böyle herşeye karışmasına sinir oluyorum
(2,387 puan) tarafından
Oda onun nazarlığı olsun. Yardım ediyormuş en azından
0 oy
(1,573 puan) tarafından
kucuklere bakmak zor geliyorsa buyuge ders calıstırsın ikisinden bırını yapmak zorunda ama böyle adama 3 cocuk neden ya bunu soyleyınce suclu oluyoruz
(2,387 puan) tarafından
Üçüncü isteyerek olmadı. Derslerden bişey anlamaz ki kafası basmaz
0 oy
tarafından
Sanırım eşin sen sürekli evdesin patron himayesi altında çalışmadığın için yan gelip yattığı falan düşünüyor. En sinir olduğum şey ben çalışıyorum çok yoruluyorum diyenler. Şükür eşim her şeyde destekçimdir. İşim varsa çocukla ilgilenir ya da ben çocukla ilgilenirim eşim işi halleder. Küçük görümcem var ve gerçekten işi yok gücü yok gündüz bir yatar uyur akşam yemeğe kaldırırlar. Yemekten sonra da çıkar odasına sabaha kadar takılır. Gecesi gündüzüne karışmış yani. Öyle aile etkinliklerinde bize katılır. Küçük görümcemle yan yana oturuyorduk kayınpederim kızım meyve getirsene bana dedi ben küçük görümceye söylediğini anladım ben kalkayım dedim kayınpederim sen otur kızım sana demedim işi yok gücü yok bütün gün evde yatanlara söyledim dedi. Sonra da yanlış anlama sen öyle değilsin. Sen hepimizden daha çok yoruluyorsun ve hiç mesain bitmiyor geceleri uyanma saatin yok sana iş yaptıramaz kimse dedi. Ve bu konuda çok şanslıyım eşim rol model olarak kayınpederimi seçmiş. 
(2,387 puan) tarafından
Maşallah ne güzel valla. Bayılıyorum böyle insanlara
tarafından
Allah eşimin ailesinden razı olsun.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Benimkide evin işinde ne varki diyodu şimdi bir haftalık lohusayim kaç gündür evle ve 2,5yasindaki kızımla o ilgileniyo akşam gelmiş kicim bugün hiç yer görmedi diye şikayet ediyo he dedim nasılmış evin işi sonrada şöyle böyle diye kıvırıp kuyruğu dik tutmaya çalışıyor 
(2,387 puan) tarafından
Aman sakın kabul etmesinler sakın
0 oy
(1,099 puan) tarafından

Hiç biseye karışmaz . Karışmadığı gibi hiç bir isimede yaramaz :D

(2,387 puan) tarafından
Aman iyi ne aksın ne koksun
0 oy
(581 puan) tarafından
Karışıyor özellikle evdeyse iş yapmamı hic istemez beyefendi rahatsız edilmek istemiyormuş cocuga da bazen bakar bazen bakmaz 
(2,387 puan) tarafından
Ne güzel valla hayat onlara güzel
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Çocuklarla ilgili durum söz konusu ise evet karışır. Üstünü ört üşürler altını al 1 saat oldu almadın karnımı acıktı acaba gazı mı varkş VS. 

Bende kaynanam bana bu kadar karışmıyor sus derim ☺️☺️
(2,387 puan) tarafından
Çok biliyorsa kendisi yapsın :)
0 oy
(249 puan) tarafından
Böyle adamlardan çocuk yapmayın 3 tane falan benim bir tane oldu gördüm herkesi elimden tutan yok şimdi yapmam ikinci falan birinci bana yeter çok şükür benim koca da cok meraklı afedersin lazere ne zaman gidecen kuaföre gidecek misin gibi sorular sorar 
(2,387 puan) tarafından
Sende mi gelcn ne merakı bu anlamam yani
(249 puan) tarafından
Kadın yapıyorsa geleyim dedi bir kere
0 oy
(441 puan) tarafından
Aynı dertten çok sevdiğim ablam şikayetçi eşimde aynı zamanda patronumuz olur ama samimiyizdir. Ben adamı görürüm yaptıklarını sinir olurım o derece. Allah sabır versin zor işin. İnsana bir de haklısın diyip sonra yine aynı hareket etmesi deli eder.
(2,387 puan) tarafından
Sorma deli oluyorum deli
0 oy
(761 puan) tarafından
Henüz çocuğum yok ama onun dışındaki herşeye karışır. Yok yemek şöyle yok çamaşır böyle yok ev şöyle. Bilmem şunu şöyle bırak bunu böyle yap cidden nefretlik ama işte napayım tek kötü huyu bu olsun diyorum 
(2,387 puan) tarafından
Orası öyle tabi
0 oy
(409 puan) tarafından
böyle olması hiç normal değil onlar onun  da çocuğu bu durumu ya kocanı karşına al konuş ya da çift terapisine falan gidin 
(2,387 puan) tarafından
Haha çift terapisi mi
0 oy
tarafından
Elimde hangi iş olsa illaki gelir yardım eder edemesede çocuklarla ilgilenir gezdirir ben işimi halledene kadar 
(2,387 puan) tarafından
Ne güzel maşallah
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Benimki başak borcu aşırı titiz ve düzen takıntısı var bir gün evi dağınık görse bu evi bokk götürüyor diye kavga cikartiyo bende kalk topla ölmezsin diyorum..benimkide asirj tembel büyüğüne ders çalıştırıyorum küçüğü rahat bırakmıyor bağırıyorum gel ya sen çalıştır yada oğluna bak öyle gelir
(2,387 puan) tarafından
Bende söyleyince biraz yapıyo da işte kos koca adamsın akıl et
0 oy
(194 puan) tarafından

asla karışmaz zaten karışmaması da gerekir çok karışası varsa bi gün senin yerine o yapsın işleri :D 

(2,387 puan) tarafından
Aman istemem kalsın
0 oy
(220 puan) tarafından

2 gündür ne kadar çok benim kocama benzeyen postlar açılıyor saniyorum ki ben actim:D

Çamaşır astım eskiler gece çamaşır asmazmis diyodu:))

Lan asmazlar tabi eskiden gündüz elinde yıkayıp kurutuyolarmis biz gece gündüz makina calistiryoz :D

Dogumuma 13 gün kaldı dün akşam diyo hakkın ödenmez analık çok ayrı bisey falan  1 akşam öncesi de oğlum atesliydi bakamiyorum diye beni sucluyodu 

Artık kafayı sıyırdım herhalde gülerek diyom kendinle çelişiyon dün akşam böle diyodun:D karıştırma oraları işte bu güne odaklan diyo öküz..

(2,387 puan) tarafından
İşlerine geldiği gibi işte

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 302 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 649 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 451 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hilalasya1212 (1,918 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 175 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,134 soru

11,379,833 cevap

34,869 kullanıcı

...