0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İnsanım bir işim olduğunda çocuğumu bir yere emanet etmek istiyorum. Ama kimseye güvenim yok. Markete gitsem aklım kızımda kalıyor eşim bir şey yapar mı diye. Kendi anneme emanet etsem acaba erkek kardeşim bir şey yapsa diye aklımdan geçiyor. Yada eşim bir yere gitse acaba bir kadınla aralarında bir şey olur mu diye düşünüyorum. Hiç bir şeye güvenim kalmadı. Hep insanlara karşı ön yargı ile doldum. Bıktım böyle yaşamaktan pedofili aldatılan kadınları gördükçe psikolojim çöküyor. Her şeye karşı acabalarla yaşıyorum artık. Kimsenin kızıma karşı kötü bir şeyi olmadığı halde ya olursa diye düşünmekten insanlığımı kaybediyorum. Yeter artık pedofili eşekler yüzünden yaşama olan inancım bitti. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu şeylerin hepsi yıllardır oluyor malesefff ama çok mecbur olmadıkça vermiyorum güvenden değil yanımda olunca daha iyi hissediyorum böyle olursan psikolojik olarak etrafına kendine zarar verirsin 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Elbette güvendiğim kişiler var çok şükür 
0 oy
tarafından
Bi kere yakalayıp seylerınden asılsa kimse yapmaya yanaşmaz tükiyede adalet yok malesef herkes azmış durumda 
0 oy
(3,546 puan) tarafından
Bende farkediyorum artık eskisi gibi saf değil düşüncelerim birşey olmaz o onun dayısı amcası vs diye düşünmüyorum artık sadece çocuk konusunda değil diğer herşeyde biri birşey söylese altında bir sürü şey arıyorum kuruyorum karşımdaki insanlara iyi niyetim kalmadı belki böylesi daha iyidir bilemiyorum 
0 oy
tarafından

İnsanın yeri geliyo kendine güveni olmuyo ki başkasına güvensin 

0 oy
(780 puan) tarafından
Canm bı doktora görünmelisin bence anksiyete flan olabilir hepimizde illaki korkular oluyo ama babasına bile guvenememek fazla gibi her baba yapacak her eş yapacak diye bişey yok sonuçta komşuya bende bırakmam ama annem kardeşlerim eşim gözüm arkada bile kalmaz 
tarafından
Kuzum hayır son 2 haftadır başladı bu durum takıntı değil güven eksikliği insanlara karşı
0 oy
tarafından

Hiçkimseye güvenim yok anamdan başka

0 oy
(289 puan) tarafından
Sende kendine göre haklısın canm. Bende evladımı kimseye emanet edemiyorum.

Lakin bu kadar evham yapma babası kardeşin vs için. 
0 oy
tarafından
Bnde öleyim kocam  bile bakınca güvenemiyorum zaten çocuğum u hasta edip giti birdsha çocuğu ona teslim etmem 
0 oy
(316 puan) tarafından
Bence millet sana guvenmesin benim duvarıma gelipte bel artı vuruyorsun azdin felan kelimeleri kullanıyorsun bn başkasının yerinde olsam aşka sana emanet etmezdim çocuğumu Allah korusun azarsin sen çocuğa birşey yaparsın 
tarafından
Acaba ben sana neden onu söyledim? Çocuğumla sana söylediğim cümlenin alakası ne açıklar mısın sayın cahil?
(316 puan) tarafından
Çok bilmiş seni bir daha bana yorum yapma sen tam mi adımı iyi oku ve ezberle ki duvarıma bile gelme gelirsen bnde sana böyle yaparım hadi bay işine terbiyesiz seni
tarafından
O kadar stalk yapıp benim duvarıma yazdığına göre demek bir kuyruk acısı yaşattım sana. Aslında sana insan olman için yazdım hem köyde oturmayıp hemde köydeki evde kaynan oturuyor diye yaygara çıkarıp birde üstüne kira isteyecek kadar aç gözlüsün. Her şeyden önce insan olmayı dene
(316 puan) tarafından
Hey insan gel bana öğret insan olmayı sen iyi biliyorsun yaa benim derdim seni niye geriyor sanane benim ailemden niye yorum yapıyorsun eğer ki zoruna gittiyse benim duvarimdaki yorumlarım bu seni ilgilendirirmi sonuçta kaynana benim kayınbaba benim benim keyfim nerde isterse ben orda yaşarım sananee bundan saaaaaaanaaaaaaaaaneeeeeeee Allah aşkına bana msj atma valla sirf altta kalmamak için yazıyorum yani her lafına var bir cevabım ondan yaziyorum sana yazmasam sen kendini zeki sanarsin beni de ***** yerine koyarsın ama bilki akıl akıldan üstündür senden üstün olduğum kesin çünkü sende terbiye seviye yerlerde
tarafından
O zaman yazma eğer herkese açık bir şey yazıyorsan buna herkes yorum yapar sayın sonradan görme şimdi çık profilimden

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 452 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Papatyam15 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,213 göst.
28 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 434 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nihan (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.