Ben de meyve ağırlıklı alırım azar azar. 500 rahat gidiyo. Ben gitmediğimde eksikleri eşime söylerim manavdan alır 2 torba sadece 300 tutuyor en az. Patatese çok para gidiyo halbuki eskiden ucuz diye çok yenirdi, 30 lira kg, 1 kilo 1 kişiye bile yetmez. Anlamıyorum ama kabullendim ben. Pazar da market de manav da aynı pahalılıkta.