0 oy
1,708 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından

Kızlar japon anne işe giderken 1 bucuk yaşındaki oğlunu evde maketiyle yalnız bırakıp gidiyormuş sizin bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz bence çocuğun psikolojisi acısından cook kötü bişey 

image

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bende ise giderken maketimi koycam:D sabah sabah evden zor oluyor cikmasi :)

-Reklam-
+1 oy
(341 puan) tarafından
Haberi bilmiyorum ama bence yaninda bakicisi da vardir yoksa tek basina cocuk nasil yemek yesin su icsin 

Aslinda güzel cözüm is yaparken yemek yaparken maketi birakirim bana doya doya bakar :))))) 
0 oy
tarafından
Aşırıııı saçma, yokluğu daha iyidir. Hey Allahım ya. 
(232 puan) tarafından
Bende aynı fikirdeyim yaa cocuğa bişey olursa
tarafından
Muhtemelen yanında başka birisi vardır, anneyi özlememesi adına maket vardır evde diye düşündüm okuyunca ama buda olmaz, çocuk dokunmak isteyecek, mimik görmek istiyor vs vs yani akıllı insanlar olarak bilirdim onları ama yok yani mantıksızlığın ileri seviyesi...
(232 puan) tarafından
Başka kimse yokmuş diye okudum ama bilmiyorum gerisini
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bu çocuk  anneden bursu istemicekmi  böyle bal gibi duran anneyi  görünce  çocuk  delirebilir  
(232 puan) tarafından
Herşey olabilir aslında yada bilinç altında kötü izlenimde bırakabilir
0 oy
tarafından
1 buçuk değil 1 yaşında daha 

Ve o anda başına bir şey gelse maket canlanıp sakinleştirmez bebeği.... Çok gereksiz 
tarafından
Gitme daha iyi ☺️ ya o sırada başına bir şry gelirse vicdan azabı ile yaşarsın
(4,875 puan) tarafından
☺️ Kız zaten sabahtan akşama kadar Bi uyuduğu dakikalar gidebiliyorum ☺️ hele bugun tam kucakcı ☺️
tarafından
İlgi ve sevgi istiyor benim minik kuşummm☺️☺️☺️☺️❤️❤️❤️
(4,875 puan) tarafından
Kurban olurum ona tabiki de ama yoruluyorum ☺️☺️ hele bugun komşu geldi kıskançlığını farkettim hangi oyuncağına dokunsalar ağlamaya başladı. ☺️
tarafından
Hahahaha bak bak birde kışkanç heeee☺️☺️☺️
0 oy
(6,785 puan) tarafından

Az önce tv de cıktı :D süper çözüm. 

(232 puan) tarafından
Bence değil yaa aslında ev işi yaparken güzel fikir
0 oy
tarafından
Milletin kafası sağlam değil 
(232 puan) tarafından
Annenin vicdanı nasıl rahat ediyor yaa
tarafından
Ben tuvalete giderken odada bıraka mıyorum bi üç yaşında bide 7 aylık iki kızım var yani ne diyim bilmiyorum hiçte ikiye bolunulecek bir durum görmüyorum hayatta tek bir doğru var bir çocuk doğum dan ölüme kadar bir anneye muhtaç ben gelmişim bilmem kaç yaşına ama hala annemi istiyorum özlüyorum bir şey olur hemen anneme sığınırım bir yaşında ki bir bebek evde tek başına ac susuz kimsesiz bir felaket mı olur başına iş mi gelir allahım düşündükçe nefesim kesiliyor avuçlarım terliyor
0 oy
tarafından
Hayatımda gördüğüm en anlamsız, vicdana anneliği yakışmayan şey
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Çok saçma ya Allah korusun bişey olsa
0 oy
(15,654 puan) tarafından
Japonlardan da bu beklenirdi zati yakında kendi robotlarıni da yaparlar 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ay Allah korusun ya birşey felan olsa ne  yapacak ne akıl bu yaa
0 oy
tarafından

Bence yanlışlık vardır bunda çünkü acikacak su istiycek çişi gelecek falan işde 

0 oy
tarafından
Ona japon anne degil ******** japon denir
0 oy
tarafından
Bebeğin piskolojisi bozulur ya bütün gün sabit duran bir anne ne kadar sacma birşey :/
0 oy
tarafından
Acıkınca maket anne mi mı yemek verip uyutuyomus 
0 oy
(2,613 puan) tarafından

Oglumu kaynanama birakip hastaneye kontrole gidiyorum ve onlarin evide baya kalabalik 20 kisi var nerdeyse 2 saatlik icin gidiyorum kalbim dayanmiyo ya basina bisey gelirse ya susturamazlarsa ya acikir anlamazlarsa oglum 9 ay 17 gunluk esime 50 kere arattiriyorum gelince sanki yillardir oglumla ayriyim nasil yapiyo anlamadim ben:ermm:

(2,613 puan) tarafından
Hayir anlamadigim bu cocuk hicmi gidip maketi ellemiyo :)) anne demiyo yada kucak istemiyo olece bon bon bakiyomu makete inanasim gelmedi benim robotumuda koysam oglum anlar ortaligi yikar
0 oy
tarafından
Oyalanması için iyi bisey olabilir ama evde tek bırakıp ise gitmesi hiç iyi değil bence 
0 oy
(147 puan) tarafından
Herkes anne olmasin ya gerçekten

O çocuk bisiy olsa annesine dese bakacak cevap yok hareket yok psikolojisi bozulur korkar mal yaa gerizekali ******** maketi korur cocugu !! Of çok sinirlendim
0 oy
(725 puan) tarafından

Saçma elbette aöa japon bu bunu yaptıysa vardır bir bildiği :angel::D

0 oy
tarafından
Çok saçma ve gereksiz bir şey 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 501 göst.