0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Oğlum 5 ay 17 günlük bugün sünnet için salı gününe randevu verdi çocuk cerrahi ama psikolojisi etkilenebilir mis benim sorum üroloji mı daha iyi yoksa cerrah mı 

8 Cevaplar

0 oy
(933 puan) tarafından
Cocuk cerrahi
(84 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Çocuk cerrahi tabiki 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Tabiki çocuk cerrahi bizde ona yaptırdık memnunuz 
(84 puan) tarafından
Teşekkürler saligunu olcaz baklim
0 oy
tarafından
Cocuk cerrahi sanirim
0 oy
tarafından
Ben özelde yaptırıcam bize çocuk cerrahi yapıcsk dendi 
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Bende 5 aylıkken yaptırdım çocuk cerrahina genelde 2.6 yaş arası psikolojileri etkileniyor sizde çocuk cerrahina yaptırın 
(84 puan) tarafından
Zaten çocuk cerrahindan aldım randevu aklım karıştı üroloji de yapiyo denilince
(1,740 puan) tarafından
Anladım cnm hayırla atlatin insallah
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Özelde ürolojiye yaptırdık tam 5 aylıktı yaptırdığımız zaman yani sana kim dedi psikolojisi etkilenir diye Allah aşkına 5 aylık çocuğun aklında mi kalicak sünneti,şahsen ben 2 3 yasindn oncesini hatırlamıyorum,asıl 3 4 yaşından sonra yaptırılsa etkilenir 
(8,898 puan) tarafından
Bunu yazmaya gelmiştim bende :))))
(9,626 puan) tarafından
Hocam bazı doktorlar hic bise bilmiyo sanki dimi  :D
(8,898 puan) tarafından
Sallak doktorlar ne bilecekler ki 6 yıl tip okumuşlar 5 yıl asistanlik yapip 2 yıl uzman eğitimi aldıktan sonra cerrah olmuşlar aptallar hala Bi halt bilmiyorlar onlar ne bilir ki 2 tane çocuk doğuran teyzemiz jinekolog 3 4 tane çocuk büyüten nineler pedogog oldukları için onlar daha iyi bilir doktorlarda kim oluyormus :))))
(9,626 puan) tarafından
Evet ya eskileri getirip oturtmalari lazım o koltuklara  :D :D annem bazen anlatiyo mesela hamileyken hastaneye gittiğinde ebe eliyle karnını kontrol eder cinsiyeti söylermiş  :D :D
0 oy
(6,936 puan) tarafından
Üroloji yapiyo mu da genim bildiğim sadece genel cerrahi yapiyo 
(8,898 puan) tarafından
Oğlumu üroloji doktoruna yaptırdık normalde çocuk cerrahiside yapar zaten alan bakımindan ikiside aynı biri çocuk biri yetişkin alani
(84 puan) tarafından
Üroloji de yapıyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 192 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde MRVGNY (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BESelif (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,094 soru

11,347,926 cevap

34,814 kullanıcı

...