0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
32 haftalık hamileyim. Yenidoğan sünneti yaptırmak istiyorum o yüzden şimdiden araştırmaya başladım. Eskişehir'de önerebiliceğiniz doktor hastane var mı tecrübesi olanlar yardımcı olursanız sevinirim 

2 Cevaplar

0 oy
(873 puan) tarafından
Yunus emre devlet hastanesi doktor Mehmet Çiftçi’den çok memnun kaldık 19 aylıkken yaptırdık biz kesinlikle tavsiye ederim çok iyi bi doktor kendisi güleryüzlü 
(8 puan) tarafından
Lokal anesteziyle yapmıyorlar sanırım 6 aydan sonra genel anesteziyle mi olmuştu acaba ?
(873 puan) tarafından
Evet genel olduk biz çünkü çok hareketli ama seninki yenidoğan olduğu için lokal anestezi yapar bence bi görüş dediğim doktorla canım gerçekten memnun kalırsın
(8 puan) tarafından
Randevu bulmak zor olmaz umarım devlet hastaneleri pek yoğun oluyor görüşeyim söylediğiniz doktorla teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
-Reklam-
0 oy
(120,027 puan) tarafından
elif anada bi dr var ayni zamanda acibademde calisiyo aay adini ubuttum
(8 puan) tarafından
Aynen bende Abdullah beyi çok duydum özelde olunca ne kadardır ücretler bilemedim bir kaç defa iletişim kurmaya çalıştım Elif Anayla ama ulaşamadım. Sadece devlet için altı aydan küçük çocukları yapmıyorlar büyükleri de genel anesteziyle yapıyorlar diye duydum onun için kararsız kaldım sünnet için anestezi aldırmak istemiyorum bir de ne kadar küçük olursa o kadar kolay oluyor diyorlar o yüzden de acele ediyorum doktoru belirlersem doğumdan sonra ilk fırsatta yaptırmış olurum diye Mehmet beyi de araştırıcam umarım yenidoğan sünneti de yapıyordur
(8 puan) tarafından
Geçen sene yaptırmışsınız bebeğiniz kaç aylıktı acaba ?
17 18 arasiydo
(8 puan) tarafından
Zor oluyor mu ilk 6 ay daha kolay diyorlar ama siz zorlandınız mı ?
ilk 1 hafta feciydi sonra gecti

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 29 göst.
0 oy
8 cevap 117 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,540 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 1,163 göst.

384,804 soru

11,510,521 cevap

35,170 kullanıcı

...