0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından

Kizlar canım çok sıkkın bugün eltimin kardeşinin düğünü vardı sözde birlikte gidecektik bugün iş yerindeyken beni aradı öyle konuştuk birden bire bana surat asiyorsun sen yok gelme düğüne falan dedi kime neye surat aşmışım falan dedim madem öyle gelmem dedim sen git dedim gün içinde mesaj attı özür diledi falan şaka yapmış falan ama yinede çok zoruma gitti demekki benimle ilgili böyle düşünüyor ve dile getirdi kaç defa aradi özür diledi gidelim falan yok dedim kendi gitti valla ne diyecem bilemedim bir insan neden durduk yere böyle der ki :(:ermm:

4 Cevaplar

0 oy
(441 puan) tarafından
Belki şey diye düşünmüştür böyle şakayla söyleyim hem alınmasın hemde güler yuvlu olursun belki diye yani öyle değilsen öyle olursun diye küsecegini dusunmemistir
(26 puan) tarafından
Normalde güler yüzlü biriyim sadece 6 ay önce hamileyken annemi kaybettim ve eski neşem yok hep annem aklımda üzülüyorum:(((
(441 puan) tarafından
Çok haklı bir sebebin var bunu eşinle de paylaş bende isterim ama içimden gelmiyor üzülüyorum sende beni anla diyin eminjm anlayış gosterecektir
(26 puan) tarafından
Biliyor herşeye şahit ne yaşadığımi biliyor söylüyorum da ama işte böyle bir an söyleyince şaşırdım ve üzüldüm
(441 puan) tarafından
Bu tepkinizdwn sonra bir daha demez o zaman sizde kafanızı takmayın herkes birbirini her zaman anlayamayabiliyor bazen yaşamadıkca ogrenilmiyor herkesin karakteri farklı
(26 puan) tarafından
Evet sonrasında pişman olduğunu dile getirdi ama işte söz ağızdan bir kere çıkar ben üzüldüm dilede getirdim
-Reklam-
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Bu erkekler ciddi dengesiz 
(26 puan) tarafından
Hemde nasıl
0 oy
(847 puan) tarafından
Şakayla karışık sanki sitem etmiş alınmış olman çok normal 
(26 puan) tarafından
He valla alındım hiç beklemezdim normalde gitmem düğüne kendi ısrar dedi sabahında öyle deyince heves falan kalmadı gitmedim
0 oy
(520 puan) tarafından
Basınsagolsun canım eşinin anlayisli olması lazım 
(26 puan) tarafından
Amin inşallah ne eşim nede ailesi asla değildi doğum yaptım lohusalık hep bir baskı vardı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 207 göst.
0 oy
18 cevap 281 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Aze ak (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 166 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,053 göst.

378,289 soru