0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
Gün içinde modunuzu düşürecek sürekli asıt suratlı ikide bir laf sokan insanlarla nasıl baş ediyorsunuz yaa.. öyle bir memnuniyetsizlik hicbirseyi beğenmeyen herşeye bir bahane bulan. Her zaman kendini öven biri... Yani bunu kafaya takmak istemiyorum artık ne yapabilirim? 

18 Cevaplar

+2 oy
(1,798 puan) tarafından
Yani genel bir yorum yapacağım kafaya takmak meselesi hemen Hemen herkesin boşluğundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum yani yoğun bir hayatımız olsa insanların ne dediklerine ne yaptıklarına çok da takılmayız Bu sebeple boş vakitleri dolduracak uğraşlar edinmeliyiz
(120 puan) tarafından
Valla haklısın canım saol
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çarp ağzına bitane rahatla :D

0 oy
(7,023 puan) tarafından
Bu benim kaynana. 

Görüşmeyeli kestim rahatladım. 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Görüşme sende surat as otur sende kendini öv dur napcan oylesine
(120 puan) tarafından
Ben kendimi övmeye başlayınca duymazdan geliyor başka konu açıyor cocugu seviyor yüksek sesle benim sesimi bastırmaya çalışıyor :))) valla canım bir garip olay içindeyim ,:)
0 oy
(17,786 puan) tarafından
Öyle insanları hayatımda tutmam varsada ilişiğimi keserim görüşmem misal kaynanam öyledir ve gitmem hiç evine oda gelemez haliyle geleceği zaman sağlık ocağına gidcem dedm gelmedi uğraşamam ya 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Mumkun olduğu kadar uzak dururum. Çunku karşımızdaki insanın enerjisinden ister istemez etkileniyorum  
0 oy
(696 puan) tarafından
O kişiyi hayatınızdan çıkarın en basiti bu 
0 oy
(6,349 puan) tarafından
Canım işte tamda benim eltim böyle. Durup dururken bi triplerde bi suratı düşük. Ortada bişey yok küser. Bana hiçbir konuda yardımcı yok ama kendisi ufacık br grip olsun gelmediniz yemek yapmadınız der. Aynı apartmandayz. Kestim iletişimi sessiz sedasız kestim çünkü enerjimi alıyor ya ben çok güler yüzlü biriyim o tam tersi. Gördüğüm yerde hiçbir şey yokmuş gibi konuşuyorum onun dışında arayıp sormam gel git yapmam. İnan çok rahatladım. Bir gün bana sorarsa neden böyle yapıyorsun diye olanları direkt soyleyecem enerjimi alıyorsun dicem. Kimseyi kaybetmekten korkmuyorum ve hiç sabırlı biri değilim kimsenin saçma sapan hallerini çekmem. 
0 oy
(583 puan) tarafından

Ona onun davrandığı gibi davran olay çözülür kuzum :D ve hıııı öylemi tamam anladım gibi koşa kelimeler kullan kendimi mi övdü hıııı anladım canım de koşa süre de vaz geçiyolar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Takmıyorum konuşmuyorum . Cevap vermem gerekirse karşıdaki gibi gözlerimi döndürerek onun gibi cevap veriyorum :):) bazende gülüyorum sinir olsun diye 
0 oy
(12,638 puan) tarafından
şükür yok çevremde direk uzaklaşirım  hiç tahamul edemem
0 oy
tarafından
Görüşmeyerek 
0 oy
(684 puan) tarafından
Ben normalde çok güler yüzlü bir insanım Hatta eşimle dövüştüğümüzde eşimin Yüzüne baktı mı hemen giriyorum eşim Sen küs kalmayı beceremiyorsun diyor ama bazen sıkıldığım yerlerde hiç farkına varmadan modum düşüyor Benim de
0 oy
(13,086 puan) tarafından
Kim olduğuna göre değişir ama genel olarak beni aşağıya çeken bütün insanları hayatımdan çıkartmayı tercih ediyorum.
0 oy
(7,023 puan) tarafından
Muhattap olmayarak 
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Sen niye benim kaynanamla muhattap oluyorsun ki, nerden tanışıyorsunuz :D

(120 puan) tarafından
Sen benim eltim olabilirsin
(1,552 puan) tarafından
Olabilir.. Allah yardımcımız olsun o zaman
0 oy
(3,688 puan) tarafından
Bazen uzaklaşmanın mümkün olmadığı bu tür insanlar oluyor hayatımızda. 

Kendini övmeye fırsat bırakmadan konuyu kendime çeviririm. 

Surat asmasına fırsat vermeden kendim surat asarım.

Laf sokmaya gelince benden daha tecrübelisine denk gelmedim henüz. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
0 oy
9 cevap 168 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.
0 oy
31 cevap 873 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu

380,003 soru