0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde (495 puan) tarafından
Kendi kendime ağlarım ben kimse görsün istemem.

37 Cevaplar

+2 oy
(7,958 puan) tarafından
Ben ağlamam ağlamam asla gelmez yani çok nadir 2.3 damla akar o kdr keşke ağlasam ya
(7,743 puan) tarafından
Ahh aynıyız keşke bende sudan sebep aglayabilsem öyle herşeye ağlayan insanlara çok özeniyorum
Bu arada kalpsiz değilim ☺️
(7,958 puan) tarafından
Vala bende kalpsiz değilim çokta yufka yürekliyim.ama galiba duygularımj bastirmaktan artık gözyaşım akmiyo
(7,743 puan) tarafından
Çok küçükken ben ağladığımdan birileri dalga geçmişti şuna bak nasıl ağlıyor diye o günden sonra hep utandım ağlamaktan önceleri yine gizli gizli ağlardım ama son birkav senedir aglayamiyorum ya şu Hatay depreminde hiç mi ağlamaz insan içim kan ağlıyor ama göz yaşım gelmiyordu buda çok zor birşey insan ağladıkca içi rahatlar
(7,958 puan) tarafından
Aynen öyle bende evlendikten sonra 6 yıl birlik yaşadım çok çektim eşim bilmesin bilse biri birini öldürür diye hep gözyaşlarımi içime akıttım.4.5 yıldır asla ağlamıyorum bende o depremdekileri görünce içim kan ağladı gözyaşlarım akmadi.dun oğlumun ritim bozukluğu oldu inan o kdr üzüldüm yıkıldım ağlamam gelmedi
-Reklam-
+1 oy
(5,669 puan) tarafından

Yer mekan kişi fark etmez her yerde ağlarım yeterki ağlamam için sebep olsun ama şöyle bir şey var yanımda biri olunca hele ki teselli edip sarılınca dahada çok ağlıyorum şiddetleniyor ağlamam :D

(1,076 puan) tarafından
Ne olacak bu hasssas kalplilerin hali☺️
(5,669 puan) tarafından
Bi bilsem ☺️ yakın çevrem bana sulu göz derler gülünce bile iki gözüm iki çeşme akar :-)
(1,076 puan) tarafından
Yiaaa ☺️♥️
(7,693 puan) tarafından
Yoruma gerek yok bu ben:)
(5,669 puan) tarafından
:-):-):-)yalnız olmadığıma sevindim
0 oy
(260 puan) tarafından
Bende öyleyim canım 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
İçime içime kan ağlarım kendşm bile fark etmem
0 oy
(1,899 puan) tarafından
Kendi kendime.. asla birinin yanında ağlayamam geldiğini anladığım an banyoya kaçarım 
0 oy
(311 puan) tarafından
Ben genellikle sinirlendiğinde bağırarak ağlarım sadece eşimin yanında ama mutluluktan heryerde ağlarım .d.d.d. zaman mekan fatketmez 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Ağlayacak omuz olsa ağlayalım da yok, hep kendi kendime... 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Kendi kendime.kimseyenihtiyacim yok
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Bazen eşime kızıp eşime sarılıp ağladığım oluyor jsjsjsjsj genelde kendi kendime aglarim ama
(495 puan) tarafından
Bende çok isterim eşime sarılıp aglamak hic olmadı ama
0 oy
(6,255 puan) tarafından

:(Hayat bana tek başıma ağlamayı sessizce hıçkıra hıçkıra ağlamayı öğrettttiii

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ağlamak istediğim her yerde ağlarım yer mekan zaman fark etmez
0 oy
tarafından
Kendi kendime köşede ağlarım 
0 oy
(8,948 puan) tarafından
3 sene önceye kadar hep tek başıma bir köşede ağlardım. Önümde birini kesseler gözümden damla düşmezdi. Bu son üç senedir de ota boka herşeye ağlıyorum. Beş kişi varmış elli kişi varmış hiç fark etmiyor hemen ağlıyorum her yerde sjsjsj
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Birinin yanında ağlamaktan nefret ediyorum 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
cocuklar uyudu zaman al abdestini set seccadeni otur agla et duani dök icini daha guzeli yok
(495 puan) tarafından
Bunu ne zamandir yapmiyorum belkide istedigim ordadır
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Kendi omzumda ağlarım 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Aman ne ağlıycam be sende gülben ben karşıdakini ağlatırım banane
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Cenaze bile oldu evde çok agladım ama kalabalık arasında hiç aglamadım sadece çok çok sağlık açısından acı çektiğimde ağladım ama normalde belli etmem kendimi 
0 oy
tarafından
Hep kendi kemdime ağladım gelin oldum bile aglamadim utandim hep birinin yanında ağlamayı .küçüklükten beri hickimseye belli etmem
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Kendi kendime ağlarım birinin yanında ağladın mı seviniyorlar gibi geliyor o kadar güvenmiyorum insanlara 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 360 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 321 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (809 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 235 göst.