0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (712 puan) tarafından
Ben şahsen bu sıralar okdr çok ağlıyorum ki. Bebeğimiz doğdu doğalı eşim bi canavara dönüştü. Umursamaz gıcık ve aşırı agresif birine dönüştü. Bir gün 5 gülün 5 yaprağı olur ertesi gün resmen şeytan. Beni nedense hep kötü bencil ve iş beceremez biliyor. Sürekli bi azar bağrış çağrış, bıktım artık çok zor bi çocukluk geçirmiş seneler onu hircinlaştirmis, bende hep diyalogdan yanayım konuşarak halledelim ikimiz sonuçta fraklı fıtratiz farklı karakteriz. Ama bundan hiç bi sonuç alamıyorum en sonunda biz senle anlasamiyoz diyor bende üzülüp ağlayınca bunda ağlanacak hiçbirşey hiç ağlama diyor. Hey ya Rabbiiiimmm. Allahım şu mübarek günde ya şu kocam olacak adama akıl fikir ver ve en önemlisi onu kullanmayı nasip et ya da ben canımı al da kurtulayım... çok hassasım bu sıralar çok duygusalım adetim  fln da yakın değil lohusa da değilim bebeğim 9 aylık...

22 Cevaplar

0 oy
(2,803 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben çok icten gülersem sonraki gunlerde mutlaka ağlanacak bir sey oluyor . Rabbim esine akıl fikir versin cnm yuvanızs huzur versin inşallah 
(712 puan) tarafından
Katılıyorum kesinlikle sonra güldüğmden çok ağlarım. Amin inşallah canım çok dua ediyorum ama işte ağlaya ağlaya içim dışıma çıkıyor. :'(
(2,803 puan) tarafından
Ağlama bnm esimde cok sinirli ters bir yapısi vardı yeni evliyken cok zorlandım simdi 7 yıl oldu evet sinirli ama törpiledi kendini kurban olduğum Rabbim yuvanıza huzur versin ❤
(712 puan) tarafından
Inşallah canım inşallah okdr çok sevdim çok emek verdim. Çok ta uğraşıyorum hoşuma gitmeyen bisey oldu mu da söylerim hemen ama işte insan en çok sevdiği kimseden kirilirmis ya ondan heralde öyle. Teşekkür ederim moralin için :)
(2,803 puan) tarafından
Adaşız herhalde :) canm üzme kendini kendinin kıymetini bil iyi geceler ❤
(712 puan) tarafından
Evtt bende zeynepim:) hayırlı geceler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her gece ........
0 oy
tarafından
Herseye aglyorum cok yiprandim yasimdan buyuk duruyorum
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Canım sıkıldıkça ağlıyorum ben ağlamayı seviyorum mutlu neşeli üzgün her durumda ağlıyorum annem beni sulu göz olayım diye doğurmuş 
0 oy
tarafından

Gerektiği zaman :D sevmem herşeye ağlamayı 

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Daha az önce 7 aylık kızım TV izliyor diye pişmanlıktan ağladım:(((
0 oy
(373 puan) tarafından

Duygusalim kitap okurum ona bile ağlarım:D

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bana beni hatırlattın... Eşle işletimsizlik en kötüsü. Allah kolaylık versin hepimize.
0 oy
(852 puan) tarafından
Her gece bazen gunduz 
0 oy
(553 puan) tarafından
Bende bu ara herseye aglamak istiyorum agliyorum da 
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Bi reklama bile aglayabilirim:(

0 oy
(487 puan) tarafından

Çok şükür eşten yana değil ama en son bugün haber izlerken ağladım mesela. Böyle şeylerden çok etkilenirim bebek haberine ağladım üstüne bi teyze pahaliliktan gecinememekten röportaj vermiş ona ağladım :( arada böyle şeylere patlarim yani .

0 oy
(1,071 puan) tarafından
Gülerken bile ağlarım.
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Birkaç güne bir ağlayacak bir şey bulurum :d Dün Nisa bebek haberine çok ağladım :/ Hamilelik öncesinde de animasyonlara bile ağlardım duygusal bir yapım var
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Rabbim aglatmasin kolay kolay ağlamam aglarsamda sinirdendir
0 oy
tarafından
Her gün            
0 oy
(2,820 puan) tarafından
Babam her aklıma geldikçe  başka odaya geçer hüngür hüngür ağlarım  babamın yokluğu vefatı  belimi kırdı günde belki 5 6 defa ağlarım gece yastığım  ıslana ıslana uyurum 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Günde ennaz 3/4 defa ağlarım ben
0 oy
tarafından
Bir gün en sevdiğim öldü. Ondan sonra ben neye üzüldüysem, onun ölümüne ağladım........
0 oy
(341 puan) tarafından
En son dun agladim komşum  sinirlendirdi. Hamileyim heralde hormonlardan. Eşim yüzünden  ağladığımı  hatirlamiyorum.  Gayet iyiyiz. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 324 göst.
+1 oy
20 cevap 1,008 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 562 göst.
0 oy
1 cevap 125 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu

377,103 soru