0 oy
598 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Bebek bakimina bi soru sorduk kac kisi goruyo cevap vermiyo ? Yardim istitoruz sonucta. Bbebegim horluyor 1  diye sordum tik yok ya. Burda sorayim bakalim cevap gelecek mi. Horluyor ayrica yuzunde kirmizi bir suru sivilceler var. Bogazinda enfeksiyon olsa ates olmaz mi ? Burnumu tikali acaba aspiratorle cekmistimde. Ayrica bogaz temizler igi ihi ihi yapiyo devamli normalmi

20 Cevaplar

0 oy
(314 puan) tarafından
Sen ne zaman dogurdun kız :)) 
(1,082 puan) tarafından
33 gun onceeee
-Reklam-
0 oy
tarafından

Daha seninki çok küçük balgam vardır canım horlaması normal değil 

(1,082 puan) tarafından
Balgam olabilir zor yutkunuyo
0 oy
(119,272 puan) tarafından
Kız inanki ilk hamileligim hic tecrubem yok bilsem yazardim yaa 
0 oy
tarafından
Kuzum reflü yatağı aldin mi o etki ediyor o hırıltıya. Sen yine de bir götür istersen doktora Allah korusun hasta olmasin 
(3,458 puan) tarafından
Bende reflü olduğunu düşünüyorum belden yukarıya doğru yükselt yastığını ve yan yatır
0 oy
tarafından
Genzi tikali olabilir  oglumdada kulak bogazda enfeksiyon varmis 1 kere atesi yukseldi sadece sukur ilacla gecti .. burnuna bakiuor tikali degil genzi tikali olabilir yastigi yuksek olsun yan yatirmayi dene
0 oy
tarafından
Hastaneye götürdün mu canım 
0 oy
(682 puan) tarafından
Cnm üsütöüsüm pek bilgim yok ama görup gecmeyeyım kac aylık cnm cocuk ateslenır fln dikkat et 
0 oy
tarafından
Oğlum 1 yasnda ama hiç benzeri bisi yasamadim canim geçmis olsun
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Yaa benimde oglum horlardi ilk dogdugu zamanlar sonra kustu baktimki balgam var tirnak kadar donra yavas,yavas belirdi bazi bebekler ole dogar simdi oglumun bogazi sisti balgam yuzunden simdi digil ama buyuyunce doktora danisman sart sivilcelere gelince yeni doganlarda oluyo ama ihmal etme doktora gotur Allah korusun sut alerjisi falan olur

Bebek bakiminida sorma her sordugumda tekrar buraya soruyorum 1 yada 2 cevap oraya bi eksin lazim adminden bekliyorum delibirhatun ve bi kac kisi olmasa orda kimse cvp vermiyo 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Horlama mi hırıltı mi iyi  dinle canım. Yani horlamaz bebek ya
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Canım doktora götür benim kızım 10 yaşında ama bebekken hastalandığını sadece horlamasından anlıyordum çünkü ateşlenmezdi her çocuk ateşlenir diye bir şey yok 
0 oy
tarafından
Yeğenimde de var aynı durum canım  dr götürdüklerinde boğazındaki hırıltı sesinin bronşit olduğunu söylediler.  Bi de götür derim sende 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Aa kiz ne zaman dogurdun sennn ay tebrik ederim
(1,082 puan) tarafından
33 gun oldu kuzim sagolasin
0 oy
tarafından
Görsem cevaplardım. Henüz doğum yapmadım. Ama ben küçükken aynı bu anlattığın gibiymişim. Geniz etim çıktı. Oyüzden kimsede kalmaya falan da gitmezdim horluyorum diye. Sivilce başka bişreydendir bence. Bir kbbye göster 
0 oy
(6,723 puan) tarafından
Yuzundekiler normal canım her bebekte oluyor çok kalın giydirme. Emerken terledigi icin veya opuldugunde de olabiliyor. Bazen bizimki de hırıltı yapardı ama geçmişti. Serum falan döktün mu burnuna ? Bir kac gün gözlemle geçmezse doktora götür kuzum belki genzinde bisey vardır 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm bogazda balgammi var acaba ya 
(1,082 puan) tarafından
Olabilir yutkunma guclugu yaşıyor
(5,436 puan) tarafından
Dinle sesini bogzdami burundanmi istersen bi doktora gotur cnm
(1,082 puan) tarafından
Burundan geliyor gibi geldi
(5,436 puan) tarafından
Burnu tıkalı sanırım o zaman gotur cnm ihmal etme bisisi varsa ilerlemesin
0 oy
tarafından
Ateş olur olmaz da canım yüzünden çok opmeyin acile götürün istersemiz 
0 oy
(10,333 puan) tarafından
Canım isilik olmuştur sıcaktan ya da öpülmekten burnu tıkalı diye horluyordur iyice temizlemeue çalış kafasını az yan çevir rahat uyur
0 oy
tarafından
Ben hamile değilim bebeğim de yok benim buna cevap vermem imkansız 
0 oy
tarafından
Canım genelde burun tikanikkigindan oluyor ya geçmiş olsun inşallah geçici biseydir hani grip falan olmaz inşallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 352 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,110 puan) tarafından soruldu
+3 oy
13 cevap 719 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 159 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aytn42 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 371 göst.