0 oy
75 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gece uykularım kaçtı gündüz dusune dusune önüme bakamaz oldum tansiyonum falan dusmuş düşünmekten

Oğlum 3 yaşında ve bana bağlı bı cocuk dil terapisine gidiyoruz az çok kendini ifade edecek kadar konuşur ama yetersiz bence .

Kreşe verdik daha hiç gitmedi ama kreş sahibi hiç bı aramama mesajıma yanıt vermiyor ben bu çocuğu yollasam kimle iletişimde olacam

Bide servislerinde yok bizim eve 1 saat mesafe var arada bide 9 aylık bı bebeğin daha var eşim diyor otobüsle rezil olursun yürüyerekte ,,2 çocukla onimuz kiş diyor

Benimde aklım fikrim hep oğlumda bı yönden gitmesini  çok istiyorum

Diğer yondeen nasıl getir götür yapacam ben soğuk kiş günlerinde falan çok zorlanirim ikiside hasta olur bu kez dil terapisine bile gidemez hale gelir diye tedirginim

Zaten en ufak şeyde orta kulak iltihabı olan bı çocuk hemen kulakları iltihablanip atesleniyor

Kizlar çok tedirginim herkes diyor yollama nasıl getr götür yapacan 2 çocukla 

Bı yandan haklılar bide evimizin karşisinda anaokulu var orası seneye getir demişti bana yani 4 yaşı doldurunca dedi Mayıs'ta dolduruyor 4 u Allah büyüktür belki konuşur evde diyolar kizlar bana akıl verin

1 cevap

0 oy
(4,220 puan) tarafından
Dil terapistine götür seneye de anaokuluna ver ah kiyamam ya çok üzüldüm annelik böyle bişey demmeki bunu bile kendine ne çok dert etmişsin kuzum benim inşallah konuşur sen onunla evde bol bol ilgilen kitap oku kardeşiyle oynat faydası olur
tarafından
Canim olmuyor yapamiyoruz çok az ilerleme oluyor ama çocuk bı turlu telefuz edemiyor cümleleri uzman bil kreş onerdi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 448 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
8 Haziran 2022 Aile kategorisinde mehal (587 puan) tarafından soruldu
0 oy