0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oglum 2 bucuk yasinda bikac aylikken basladi nobetler ama.kisa surerdi dodak cevresi morarirdi biraz yuzunu islatip ufledim de 30 sanyede filan kendine gelirdi bugun dustu cok sertte dusmedi yine nobet gecirdi ama kendine gelmedi bi turlu sakin olmam gerekir ama.olamadim okadar bagirdim ki bogazim hala agryor kollari kafasi geriye dogru gitti ve cenesi kotlendi okadar korktum ki artik hersey bitti sandim bende bayildim kendimi kaybettim ilk defa bukadar kotu oldu cok uzgunum esimin aylesinde var genetik sanirim siller de varmi bu durum ne zamn gecyor

4 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Doktora gittiniz mi epilepsi nöbeti mi acaba 
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
Canım benim oğlumda hep ağlarda 30 sn falan gider dudak çevresi morarir çok doktora sordum sorun yok dediler ama sen şimdi böyle yazınca korktum
tarafından
Benimkide hep oyle.olyordu ilk defa boyle cenesi filan kitlendi cok uzun surdu canimdan can gitti
(163 puan) tarafından
Allah korusun canım sen bı doktora götür hatta bende goturim tekrar
0 oy
(969 puan) tarafından
Canım 1 yaşındaki kızım geçen ayağa kalkmak isterken düşmüş ağladı bende sesi kesildi hemen yanına geldim birden morardı önce dudakları snr tüm yüzü birden gözleri kapandı kollarımda bütün bedeni boşaldı ağlayıp anca komşuya koştum hemen soğuk suya tuttu kendine geldi 2. Defa oldu soğuk suya tutum sağlık ocağına gittim ve Dr görün dedi Dr gittim ama şansıma Dr greve girmişti aile hekimi katılma nöbeti ya da ciğerinde bir sorun olabilir ağlıyor nefes alamayınca hemen morarip bayılıyor dedi götür röntgen çek dedi 
(4,492 puan) tarafından
Aile hekimiyle olacak iş değil bu çocuk nöroloji kardiyoloji görmesi gerek
(969 puan) tarafından
Evet cnm randevu bulur bulmaz goturucem o ara randevu yoktu diye Dr götürdüm
(4,492 puan) tarafından
çocuk doktoruna gidip sevk açtıracaksın canım özele imkanın varsa özele direk alabilirsin ama devlette işler sevkle ilerliyor  çekebilirsen o anın videosunu çek doktor isteyecektir çünkü
0 oy
(4,492 puan) tarafından
Anlattığınız katılma nöbetinden çok epilepsi nöbeti tarifi gibi geldi bir daha olmaz inşallah ama videosunu çekerek çocuk nörolojiye götürün tabi tam süresinide tutun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 84 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 145 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
11 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 164 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiipasaannesi. (113 puan) tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,079 cevap

34,863 kullanıcı

...