0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (921 puan) tarafından
3 yas dusmuyor delrcem artk 38bck dun gece getmstk antibiyotk verdi bugun asla. Dusmuyo

7 Cevaplar

0 oy
(17,834 puan) tarafından
:( gecmis olsun sakin ol surekli sil dusecektir illaki benimde oğlan yatmiyo dogru duzgun popoda sanirim mantar oldu kasniyo kizarmis iki gundur haftasonu diye goturmedim yarin bi sağlik ocagina insallah
(921 puan) tarafından
Cmrtsi sabahndan beri atesli suanda 38bucuk hc dusmuyor
(17,834 puan) tarafından
:( tekrar gotur bi canim
-Reklam-
0 oy
(1,692 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Rabbim tez şifa versin
(921 puan) tarafından
Amin sagolun:(
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Dolven calpol dönüşümlü verin. Varsa pedifen verin. Bunlar yıksa acile götürün bi ipne yapsınlar ateşi düşer rahat rahat uyur bebiş. Antibiyotiği hep aynı saatte bitene kadar kullanın. Çok geçmiş olsun. Ahh analık ahh
(3,399 puan) tarafından
Tahlil yapıp vermedi mi. Boğazdaysa tahlil yapmadan veriyor aslında. Belki enfeksiyon miktarı fazladır. Vücut savaşıyor ateş o yüzden. Tedirgin olmanızı çok iyi anlıyorum ama sakin kalmaya çalışın ve gözlemleyin çocuğu acile gitmiyorsanız. Antibiyotik zaten ateş düşürmez, enfeksiyonu kurutur. Ateş düşürücüleri sırayla verin saate bakıp. 4saatte bir
(921 puan) tarafından
Tahlil yapmadi bogazina bakti bogazi baya kotu olmuş dedi
(921 puan) tarafından
Ya ilk defa basima bu seklde geldi bu aksam 4 ten beri asla hic atesi dusmedi suan 38bck uyuyor ama titreyerek siciriyo kalkiyor arada su icip geri yatiyor
(3,399 puan) tarafından
Titreyerek sıçraması beni de tedirgin atti. Baygon yatmıyor yani çocuk. Allah korusun havale geçirir acile götürün ateş düşürücü iğne yaparlar çocuk rahatlar. Aklınız da rahatlar. Beklemeyin
(921 puan) tarafından
Kac gundur uykusuz dogru duzgun uyku uyumadi ya titreme derken ateslyken korkuyor boyle ben yatakta tepissem bile bi an scriyor yani
0 oy
tarafından
Benim kızım 1 hafta ateşi düşmedi geçmiş olsun :((
(921 puan) tarafından
Naptiniz nasl dustu
tarafından
Ha bire duş ilaç sarımsak soğanlı sebzeli çorba ayağına limon başına ıslak bez kol altına ıslak bez bunları yaptım öyle geçti
0 oy
(5,892 puan) tarafından
Ilık duş aldırın ve sürekli anlında kol altlarında ıslak bez olsun gece boyunca... Ellerini avucuna alarak ısıt kan akışının eline ayağına gelmesini sağla. Yinede düşmezse acile git bi kan ver yeğenimin 3 gün düşmeyince kan verdiler kana enfeksiyon karışmış diye 2 gece yatırdılar 
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Oglum 4 yasinda.bogaz enfeksiyonu oldugunda cok inatci bir atesi oluyor zor Rabbim sifa versin ins
(2,348 puan) tarafından
Bak abam uyumamıs kalktı  çayla kek yıyorum
(13,833 puan) tarafından
Ben de uyuyamadim her gece kabus cocuk buyudu hala yakamda:) ne termis arkds
0 oy
(231 puan) tarafından
Peygamber efendimizin ateşli hastalar için okuduğu bir dua var okuyun Allah'ın izniyle düşer ben yapmıştım ve düşmüştu kızımın atesi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
11 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 167 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiipasaannesi. (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 263 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 600 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,215 cevap

34,914 kullanıcı

...