0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (480 puan) tarafından
Eşim çok sinirli herkese bağırıyor 2 ve 3 yaşındaki çocuklara en ufak hata yapsalar mesela yemek yerken dökülse falan babasına bağırıyor annesine bağırıyor beni genel olarak tersli yor herkesin içinde artık konuşmaya misafir ağırlamaya korkar oldum misafir gidince neden öyle dedin ki diye beni küçük hissetiriyor o kadar üzülüyorum ki dünyaya onun sinirini çekmeye gelmişim gibi hissediyorum sizce ne yapmalıyım yada o ne yapmalı konuşmak fayda etmiyor babam babası herkes konuştu çocuklar deli olur o kadar bağırma diye fayda yok

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Genelde erkeklerde bu durum evlenıp arka arkaya cocuk yapınca goruluyor, hem sorumlulugu cok agır gelıyor hem evde sessızlık sakınlık ısterken bır anda curcunanın ıcıne dusuyorlar, bazı adamlar bunu onemsemeyıp aılesıne yansıtmıyor ama bazısı da cocuklar buyuyune kadar boyle davranıyor
(480 puan) tarafından
Artık dayanamıyorum içten içe üzülüyorum babasına bağırınca özellikle içim cız ediyor
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından
S.ktirip gitsin! Diyecegim bu kadar kendi kocam olsa
(480 puan) tarafından
Öyle olmuyor işte 2 çocuk ne yaparım baba evinde adam biz misafirliğe gidince rahatsız oluyor çocukların sesinden hissediyorum
0 oy
(121 puan) tarafından
Bırak git 1 gece kalsın bakalım yalnız görsün gününü
(480 puan) tarafından
Düzelir mı 2 çocukla annemlere gitmek onları üzmek istemiyorum
(121 puan) tarafından
Hiç denediniz mi yalnız bırakmayı falan veya dediniz mi seni bırakırım diye
0 oy
(6,208 puan) tarafından
Tedavi olsa ya bacım öfke kontrol problemi yaşıyo belli ki yazık o iki tane sabiye ay
(480 puan) tarafından
Keşke olsa bir gideceğim diyor paraya kıyıp gidemiyor bir de çok yoğun çalışıyor zamanı yok merkeze de epey uzağız
0 oy
(574 puan) tarafından
Çocuklar kendi kendine mi doğmuş hiçbir hakkı yok of sinirlendim ya lütfen çocuklara bagirmasina izin verme.guzel bı dille ikna et psikolojik destek almalı  belki de başka bir sorunu bu şekilde size yansiyordur destek şart 
(574 puan) tarafından
Bunun için de paraya gerek yok devlet bünyesinde çalışan psikologlar var ufak bir araştırma yapın sadece
(480 puan) tarafından
Başka ne sorunu olabilir ki borcumuz yok evimiz arabamız herşeyimiz var aileden yana da öyle varlıklı insanlar hadi maddiyat desen hiç değil ne yapacagimi bilemedim
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Bence sensizligi tatmamis eşin bazen özlettirmek gerek 

Ben eşimi çok seviyorum ama her dk' onu bırakacak gibi davranırim kaybetme korkusu olmadığı zaman erkekler kendini afedersin bı pok zannetmiyorlar 
0 oy
(320 puan) tarafından
Hep derim sinirli erkekle ömür geçmez 
(480 puan) tarafından
Valla geçmeyecek gibi duruyor
0 oy
(365 puan) tarafından
Valla canım güzel bir ders vermen lazım o kimki öyle yapacak bana ve çocuklarıma. Pislik ya
0 oy
(2,368 puan) tarafından

Benim ki aşırı derece de her daim degl ama en ufak bı hata yaptıklarında sesi yüksek çıkıyor bazense bağırıyor ve inanın çocuklar anlamıyor gibi düşünülüyor ama öyle değil ilerde korkak ozguuvensiz biri oluyor bence kitaplar okusun bagirmanin ve çocuğa vurmanin onlara iyi gelmeyeceğini aksitskdirde ilerleyen zmnda psikolojg.gezeriz diye uyarıda bulunun instgram kullaniyorsa gizlice pozitifbaba diye bı sayfa var onu takip edin ordan açsın okusun sağlıklı çocuk yetiştirmek lazım ilerde hasta olsalar inan bu hallerini ararız mumla deyin ben hep öyle diyorum eşime sinirlendgnde tersleyin beni de kendine benzeteceksin deyin hiç pismayin ben öyle yapıyorum bazen işe yarıyor bazende eşim saolsun kadin gibi derler ya bir uzatıyor lafı dir dir dir pişman ediyor beni sessizce üzgün ağlamaklı durun bazen de sürat asin bütün kahrını çekeyim sen bana böyle davran deyin :)

Ha bide bişey soyleyim .eşim her halta.sinirlendiginde nekadar tuhaf durduğunu afedersin ama asagalayarak bak o şekilde anlasın Allah Allh.git ilac kullan deyin wlla bak osiklojik yatıştırıcı öfke kontrolüne ilaclar.varisim de vereblrz ana doktora sorsa daha iyi beni çok kizdrdi bı kere azarladı bağırdı çağırdı a4kagidi arıyorum evde bosanacam senden diye ozmn nasl korktu ama çocuklara yansitmadan yaptım bide son kvgamizda valiz topladım yalandan içine eşya aldım anneme gitmiyorum haberin olsun bu ilçe de de değilim kim kim diye başımın rtini yedi bulurum arkadaşım çok görüşmeden de dedim nasıl yalakalık yapacağını şaşırdı ama.kirildim biekre ..hatta kurufasulye pilav yapmjs bana ,:) çocukları taktı hadi markete gidin die hatta ordan geldikten sonra da sürdürdüm cocuklari bıraktım hadi gors die 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 390 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Papatyalar (1,124 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Karars8z (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 648 göst.