0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Bugün kardesimin düğünü vardı ama gitmedim üvey annemle aramız kötü konuşmuyoruz sebebi bundan aylar önce babamin evine gitmistim eşimle olan sıkıntıların yüzünden bosanma aşamasına gelmiştik üvey annem kesinlikle kabul etmedi her gün olay çıkarıyordu en son babama ya ben ya kizin dedi açık açık bende geri dönmek zorunda kaldım kızımla neler söyleşi neler bana kimsede gıkını çıkarmadı resmen sığıntı gibi hissettirdiler bana geri döndüm kimse ne aradı ne sordu yine yüzsüz gibi b2n aradım birkaç kere bir gün dedim ki bende aramiycam artık hep ben arıyorum dedim kendi kendime aylarca aramadım onlarda aramiyorlar kardeşim davetiyenin fotosunu atmış whatsaptan sadece bende hiçbişey demedim aramiyor sormuyor düğün günü o da ayıp olmasın diye attı büyük ihtimal valla artık aile gibi gelmiyorlar bana hepsinden soğudum siz olsanız nasıl yaparsın? 

7 Cevaplar

+1 oy
(355 puan) tarafından
Sende ona whatsaptan bi çeyrek resmi yolla al bu da takın de tamamdır 
(771 puan) tarafından
Hahaha kiz güldürdün ya beni Allah razı olsun iyi fikirmiş aslında:)
-Reklam-
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Ablasına wp den davetiye atan bı adamın düğününe gitmemekle en doğrusunu yapmışsın 
(771 puan) tarafından
Yani aylarca arama sorma bi merak etme düğün davetiyesinide whatsaptan at
0 oy
(6,516 puan) tarafından
En iysini etmissin wp ' dan davetiye göndermek ne demek gelsen de olur gelmesende 

Üzülme inşallah hiç bir zaman onlara muhtaç bırakmasın rabbim seni :) baban seçim konusunda ne dedi peki 
(771 puan) tarafından
Karısını seçti tabiki o da arayıp sormuyor zaten artık bizim ailede birbirine bağlılık yok zaten herkes kendi aleminde içlerinde bir ben duygusal çıkmışım ama artık bende kaybettim o özelliğimi soğuttular beni kendilerinden
(6,516 puan) tarafından
Seninde imtihanın buymuş canım üzülme inşallah onlara hiç muhtaç bırakmasın rabbim seni
(771 puan) tarafından
Aminnn canım çok sagol
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bu durumda bende olsam gitmezdim annesi kardeşini dolduruyodur belkide bilemeyiz ama çok yanlış bişey ya
(771 puan) tarafından
Ben Allaha havale ettim artık uğraşmaya gücüm kalmadı cunku
0 oy
(565 puan) tarafından
Üvey anneni anladim da babam ve kiz kardeşim neden böyle yapıyorlar sana kiz kardesin üvey mi
(771 puan) tarafından
Kız değil erkek üvey anneden iste bizim aile bağları sağlam değil herkes kopuk birbirinden aramasam sormasam asla aramazlar bu zamana kadsr hep ben merak eder arardım kestim artık bend3 bide üvey anneyi de sildim diye herkes bana karşı cephe aldı sanırım
(565 puan) tarafından
Evlenen erkk kardesin yani bnde olsam gitmezdim ben sahiplenmeyen arayıp sormayan düğün davetini WhatsApp atan kardeşim düğününde ne işim var benim iyi yapmışsın canim bnce
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım bizim görümce bize davetiye bile atmadı kaynanam wp den attı bende siz nasıl ailesiniz abi böyle mi düğüne çağırır biz asla gelmeyiz diye kızdım ve eşimde bende gitmedik. Benim için çok normal bu yani wp den davetiye demek attık sana da ama gelme demek benim için 
(771 puan) tarafından
Bencede çokta önemli değilsin anlamında iste
0 oy
(119,248 puan) tarafından
bacim burda oyle öz anasi babasi istemeyenker var kaldiki seninki özde degilmis yani ne diyim 
(771 puan) tarafından
Evet malesef ama özlük uveylik değil de asıl mesele insan olabilmek vicdanlı merhametli olabilmek bence olmayınca olmuyo iste boyle

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 206 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 196 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde Esma94 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
11 Temmuz 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 394 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Leyli (223 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...