0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (392 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 40 günlük dün yeğnim oyun oynarken oyuncağı kafasına vurdu sertçe bugün başı şişti dün doktora götürdüm doktor tomografi çektirin dedi ama pek önermedi gelişim çAğındaki bebek radyasyon olduğu için şu şu belirtiler olursa gelin dedi bilmiyorum ne yapacağımı başınıza böyle bişey geldimi sizler ne yaptınız 

3 Cevaplar

0 oy
(3,398 puan) tarafından
Bence tekrar bir acile gidin taze bebek Allah korusun 
(392 puan) tarafından
Canım gidersem tomografi ye alacaklar ve doktor pek sıcak bakmadı ondan korkuyorum
(3,398 puan) tarafından
Bu durumda kar zarara bakarlar sislik var diyorsun sislik iyi birsey degil ki zarar varsa dısardan bilemezsin ki cok kucuk burda cok temografi cektiren vardir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kafası suan su gıbı bıngıldagı kapanmadı her turlu darbeye cok dayanıksız mutlaka baska doktora goturun
(392 puan) tarafından
Of şuan kimse yok yanımda eşim şehir dışında şuan şişlik dışında bişeyi yok tomografi ye alacaklar gittiğimde bende ondan çekiniyorum radyasyon sonuçta
(489 puan) tarafından
Daha sonra keşke dememek icin bir taksiye atlayın en yakın hastaneye gidin derim.
0 oy
(357 puan) tarafından
Canım siz yine Bi gidin bence bak şişmiş diyorsunuz Allah korusun daha küçücük o belki şiştiğini görünce tomografi çekerler 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.