0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar neden böyle her sabah aynı rutin öğleye kadar toparliyorum supuruyorum akşam olmadan yine batıyor etraf

8 Cevaplar

0 oy
(7,733 puan) tarafından
Kaç çocuk var 
tarafından
2.....
(7,733 puan) tarafından
Benimde öyle 3 çocuk var
-Reklam-
0 oy
(7,292 puan) tarafından

Bir saat içinde üç kere odayı süpürdüm sen düşün :D 

(7,292 puan) tarafından
Ah anlasam
tarafından
Sinirleniyorum hergun aynı şeyleri yapmak beni boguyor
(7,292 puan) tarafından
Aynı vala hergün depresyona girip girip çıkıyorum :)
tarafından
Valla artık en hızlı nasl olacaksa öyle yapyorum ayda birde yatak altı koltuk altı nevresimleri yapiyorum
(7,292 puan) tarafından
Bitmez iş bitmezz nankör
0 oy
tarafından
Yatmadan önce topla sil duzenle sabah temiz eve kalk mis gibi ben gece yatmadan herseyi yapıyorum karanlık perdeleri bile çekiyorum sabah güneşi vursun diye sabah kalkıyorum ev pırıl pırıl 
tarafından
Benim kız 1 de yatar bazen eşimle birlikte toplarız benim tek brbe olduğu için fazla ev dağınık olmuyor o yüzden
tarafından
2 tane benim ve biri uyumadan diğeri uyumaz ikisi aynı anda yatmadı bide büyük küçüğü uyandırıyor sürekli çok sknti eşimde toplmaz zaten 10 dedimi eşim uyur
tarafından
Rabbım yardımcın olsun ev işi nankördür
tarafından
En hızlı nasılsa öyle yapmaya çalışıyorum:)
tarafından
Kendini yıpratma fazla ha bire toplama nede olsa çocuklar yapıyor gene yapacak onlar uyuyunca toplarsın bitti :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben akşam çocuklar uyuduktan sonra heryeri toparlayıp öyle uyuyorum sabah temiz oluyo açarsam sadece süpürge falan açıp siliyorum akşama kadar oynayıp dagitiyolar yine akşam topluyorum genelde odalarında oynuyolar bi orası dağılıyo 
tarafından
Benim oğlanlar heryeri ele geciriyor
0 oy
tarafından
Kaç çocuk var ve ense düzen yokmu mesel.abenin çocuğun dağıtıyor eşimde dağınık sürekli konuşuyorum çocuğu alistirdim ama eşimi alıştırma surecindeyim.hiraz düzeldi evi dün sildi mesela süpürdü halıları serdi halicidan geldi öyle yani diyeceğim oki aldıklarını aldığı yere koymayı öğrensinler 
0 oy
(5,185 puan) tarafından

Bende auni durumdan muzdaribim henüz çözüm bulamadım :ermm:

tarafından
Belki çocuklar okula başlayınca toplu kalir
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bende aybi 1 saat içinde ortalık karma karışık sanki h8c toplanması gibi ben akşam temizleyip bırakıyor sabah yine dağılıyor 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 422 göst.
20 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Minikkedi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 229 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,794 soru

11,368,920 cevap

34,851 kullanıcı

...