0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
Yeni mutfak dolabı yaptırıyorum kızlar da beyaz mermer kullanıp memnun kalmayan varmı acaba sıcak bişey koyarsanız yanar diyor dolapçı 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
onu bilmiyorum ama ben cimstone yaptirmistim vok guxel duran bir urun lakin zamanla ust cilasimi gidiyor nedir parlakligi beyazligi kayboldu bir daha yanindan gecmem
(556 puan) tarafından
Adam cimstone ye hiçbirsey olmaz dedi oysa
tarafından
yok ben hic memnun degilim.. ailemde kuklananda var birinin beyaz bnmki gibi o demlik koymus lekesi duruyor.. annemde kullaniyor onun mi catladi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet yanar ama çok. Güzel ama temizliği şık duruyor  sıcak şeyler için nihale kullan cam.
(556 puan) tarafından
Pişman olurmuyum sizce
0 oy
tarafından
Hiç memnun değilim tencerelerin altı da çiziyor Allahtan kiracıyız yoksa değiştirirdim
(556 puan) tarafından
Ya o kadar mı ya
tarafından
O kadar valla
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bizim bu evdeki beyaz mermer çok güzel bence temiz duruyo ama sıcak bişey hiç koymam yanmasın iz kalınca kötü görünüyo
(556 puan) tarafından
Ay herkes aynı şeyi dedi asjsjsjjs
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama ben ahşap tezgâh yaptırcam 
(556 puan) tarafından
Bende onu bilmiyorum :(
0 oy
(380 puan) tarafından
Pismanlikkkk tek kelimeyle görüntü güzel ama kullanış sıfır 
(556 puan) tarafından
Evet öyle maalesef
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Güzelce simsiyah mermer tezgah yaptır. Sıcak koysan bişey olmaz. Sararma olmaz. Temizleyin ve hemen belli olur. Mis gibi. Kafani boşuna agritma.
(556 puan) tarafından
Siyah çok kireç tutuyor alt komsun kullanıyor hiç güzel durmuyro birde
0 oy
tarafından
Mermer yanmaz kagitli sahte mermer yanar eğer gerçek mermerse asla sıkıntı yaşamazsın kolaylık olur senin için 
(556 puan) tarafından
Cimston varmı birde dökme varmış hangisi iyiyse artık
tarafından
Dediklerini bilmiyorum ama has mermer ailem hepsi kullanıyor ne kayma ne yanma ne cizilme ne kırılma hiç birsey yasamadilar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
29 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 73 göst.
29 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 229 göst.
4 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu

379,676 soru

11,365,469 cevap

34,845 kullanıcı

...