0 oy
166 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (814 puan) tarafından

Çocuk odası için düşünüyorum

image

3 Cevaplar

0 oy
(629 puan) tarafından
Kac tlyms cnm ben normal kilim kullaniyorum cok guzel ama buda kullanisli olur makinaya atrsn 
(814 puan) tarafından
600 cnm 65x300 cm
(629 puan) tarafından
Cok pahali cnm eni 65 senmi iatedn dar cunku
(814 puan) tarafından
Odam dar cnm
(814 puan) tarafından
Evet çok pahalı ama heryerde aynı fiyatlari
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kayıyor bunlar canım ya 
(13,202 puan) tarafından
Kerem iyi bebeğim iyiyiz çok şükür de şu tarlanın müşterisi olmadı herhalde hala bekliyoruz bebeğim siz napıyorsunuz
tarafından
Kalmıyor çünkü bu hali tabani plastik değil onlarin bende varda ondan biliyorum
tarafından
Of bizde de ne alıcı var ne soran var aslıs ablam kayınvalidemler dönecekmiş memleketten yapamadılar orda sizin düzeni bozmayız dedi kaynım dublekse geçti ya biz annenin eve geçince onun yanına geçeriz ev satılana kadar dedi ısınmasak ta olur sizde çocuk var dedi ama hoşnut ta değiller belli bir an önce ev satılsın diye dua ediyoruz ama yok inşallah sizin arsaya da tez vakitte bir alıcı çıkar aslıs ablam
(13,202 puan) tarafından
Hımmm o da kötü olmuş aslında kuzum nasip işte herşey biz de bekliyoruz siz de bekliyorsunuz. Hayırlısı olsun da kuzu geç olsun inşallah.
Plastik olmasa da kayıyor üç tane aktif kullanıyorum şuan günde kırk kez düzeltiyorum. Altı plastik olan da var onu da düzeltiyorum hiç farketmiyor ne kadar hafifse o kadar kayar
tarafından
Iste hanfendinin attığı hali kalmıyor normal hali olduğu için fiyatıda ondan pahali

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 74 göst.
29 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 79 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 111 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 229 göst.
4 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu

379,737 soru

11,367,881 cevap

34,849 kullanıcı

...