0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde (3,853 puan) tarafından

3 cu bebeyim bu..kizim hic tutmadi gogsumu.azeriyim yazilimda hata olursa kusura bakmayin.

Oglum 3 hafta falan emdi sonra emmedi hep agliyordu gogusumde mastit oldum 39 ate antiyotikler falan cok zor atlatdim.yemedi hazir mama verdim.bu 3 cu bebeyim .35 ci gununden basladi oglum gibi yapamya emmek istemedi zorlayincada cok kotu agliyordu pis pislamak sallamaj her seyi denedim istemedi emmek.yemek veriyorum suan 2 aylik  3 gundu tekrar sinayim.dedim emmek istiyor .suan sutum yok kesilmek yzere biraz var ama doyumluk diyil.napsam artar nolur biseyler soyleyin :'(

8 Cevaplar

0 oy
(77 puan) tarafından
Oğlunun emmedigi zaman içinde sağdın mi sütünü 
(3,853 puan) tarafından
Evet sagdim kuzum. Bir kac haftaya kesildi zaten sagmagla cok gitmiyor sut kesiliyor
-Reklam-
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Yemek vermeyin bebeginiz daha cok kucuk bagirsaklari rahatsiz olur hasta olur Allah korusun. mama verin formul mama. Süt icin kuru dutu haşlayip suyuyla beraber için o arttiriyor bir de bulgur pilavi ve komposto iyi süt yapiyo bol sivi tuketip sık sık sağın gogsunuzu bosaltin bebek emmese bile
(3,853 puan) tarafından
Kuzum. Bebek mamasi veriyorum zaten .onu kast etmisdim yanlis anlamissiniz siz yani bebek mamasi veriyorum sutu
(3,466 puan) tarafından
Anladm cnm yemek diyince bizim yediklerimizden sandim sen sag surekli bol sivi al
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Bol su ve uyku uyuyunca acayip sürüm olursu bide humana çaylar var e bebekte falan onlarda iyi geliyor 
(935 puan) tarafından
2350 TL fiyatı humana nin ben şok
(3,853 puan) tarafından
Uyku sadece akmam uyum oluyor oda bebekli olunca kesik kesik ala biliyorum .3 cocukla zor gunduz uykusu
(1,988 puan) tarafından
Bol bol emsir canım bol bol sağ sütünü bebek emdikçe gelir inşallah
0 oy
(5,138 puan) tarafından
Tahin helvası deneyebilirsiniz 
(3,853 puan) tarafından
Tesekkurler
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Bol bol emzir, bol su ic ve stres yapma. Emdikce cogalir o. Sagimla da destekle.
(3,853 puan) tarafından
Cok sagol kuzum
0 oy
(10,873 puan) tarafından
Sizde var mı bilmiyorum eczanede bestlac damla.cok etkili
(3,853 puan) tarafından
Sorarim kuzum sagol
0 oy
(108 puan) tarafından
İnstagramda anasüdü_körpeminhaqqi bütün postları oxuyun yeterince melumat var
0 oy
(1,190 puan) tarafından