0 oy
899 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından

image

korkutmak icin gondermiyorum yanlis anlasilmasin yinede tedbirli olalim RABBİM kurban oldugum yuce ALLAHim yardimcimiz olsun 

19 Cevaplar

+1 oy
(1,752 puan) tarafından
Ülke olarak riskli bir durumdayız zaten. Allah'ım ölümün de hayırlısını versin. Rabbim bu acıları tekrar yaşatmasin. Allah'ım masum çocukların hatrına bizlere merhamet etsin.
-Reklam-
0 oy
(48,671 puan) tarafından
yani komple riskli bolgedeyiz
(414 puan) tarafından
Aynen oyle gece mahallecek nobetteydik
0 oy
(239 puan) tarafından
İstanbuldayım Rabbim yardımcımız olsun 
(414 puan) tarafından
Amin canim cumlemize inşALLAH rabbim hepimizi korusun evlatlarimizi hepimizi
(239 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(7,292 puan) tarafından
Antalya 

Allhaım hepimiz korusun 
0 oy
tarafından
İzmirdeyim burası zaten 1.sirada
0 oy
(13,001 puan) tarafından
Maraş ikinci bölge demişler 
0 oy
(1,054 puan) tarafından

İstanbul daym bu büyük deprem 

İstanbul depremi tetikler mi dye korkuyorum çok canımz yandı cigermz kavruldu 

Gece yatamyrdm kalbim sıkışyodu enkaz altndkileri düşüne düşüne deprem mi oluyo dye iki de bi lambaya bakydm ;(

Kısaca hiç iyi değilim 

(1,054 puan) tarafından
Bizim de 40 yıllık bina tezgah altı dolap yk betonu elime düşünce tuzla buz oluyo ;(
Kendimi gram düşünmüyorum iki küçük çocuğum var onlar için korkuyrm .
(414 puan) tarafından
Bende evladim icin deli oluyorum napicam birde oyle birseyde şoka giriyorum donup kaliyorum daha gecen seneki depremin etksinden cikamadim birde bu cikti ordaki canlar yaslilar bebekler cocuklar ne eder naparlar of
(1,054 puan) tarafından
Rabbim merhamet ini eksik etmesn depremzeler e inş
Hiç bu kadar yıkıldığımı hatrlamyrm benm de korkum küçük bebekler çocuklar yaşlılar
Rabbim yardım etsn çok zor çookk
(8,924 puan) tarafından
Semizotu avcılarda eski bina kalmadı ki alayını yıktılar %10 kaldi eski bina bari onlar kalsin asıl yenilerden korkmak gerek yikilanlarin çoğu hep ye i bina
(414 puan) tarafından
Dogru soyluyorsun eski yapilar genelde daha saglam oluyor yeni yapilar tuzla buz rabbim yardimcimiz olsun
0 oy
(2,830 puan) tarafından

Komple riskli bölgedeyiz ülkecek Rabbim esirgesin. En basit Kırıkkale birinci derecede yer alıyor ama Ankara’ya sadece 40dk mesafede. Ankara’nın dördüncü derece olması hiç bişey ifade etmez. Bu yaşanılan deprem gibi kaç tane şehir göçtü. :(

(3,274 puan) tarafından
Aynen öyle baksana Kahramanmaras merkez üssü ama suriye bile yikildi 10il gitti
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Kim yayınlamış canım bunu doğruluğu nedir bizim il yazmıyor ama isparta komşumuz çok çok yakın sınır 
0 oy
tarafından
Şanlıurfa ☹️
(4,646 puan) tarafından
burdamisin hala
0 oy
tarafından
Kırklarelındeyım ama aılem herseyım İzmir de Rabbım yardımcımız olsun
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Tedbir binaları sağlam yapmak denetleme yapmak. Tedbiri devlet alicak başta. millete siz tedbirinizi kendiniz alın çanta alın demekle tedbir olmaz . Bu vebal bu sorumluluk görevlilerin.  Millet ne kadar tedbir alirsa alsin devlet sıkı bir tedbir almazsa bu düzen böyle gider. Ancak ah vah ederiz siramizi bekleriz Allah'ım korusun tekrarı olmasın inşaallah.  Ama buda bir gerçek tedbir bizden takdir Allah'tan. 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Biz ilk sıradayız 
0 oy
(64 puan) tarafından
Yalan haber olmasin cnm
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Adana az riskli denmiş ama uyarılar hep Adana'ya dikkatli olun dje adana bize çok yakın Niğde oraya deprem gelirse bizide götürüyor Rabbim korusun gelmez hiçbir yere umarım 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Allah korusun ama liste birincisi ege ve marmara olmalı uzmanlar istanbul diye bağırıyor burada ikinci derecede yer almış 
0 oy
(375 puan) tarafından
Şuan olan deprem istanbulu etkilemiyormuş. Çünkü fay hatları farkli. Ama uzmanlar diyor ki. K.maras içindi sanırım. Bu büyük deprem olmadan 3 ay önce kadar 3 4 kez küçükte olsa depremler oldu. O depremler buyuyugun habercisiydi diyorlar. Uzmanlarda net bir şey  diyemiyor Allah bilir. Sadece tarihler üzerinden konusuyorlar
0 oy
(720 puan) tarafından
Tedbirli olalimdan kastiniz nedir deprem çantasi mi ?Ne yapabiliriz gunu belli olmayan bir deprem icin ? depreme dayanikli binalara tasinalim desek hangi parayla,sokakta  yatalim desek ne zamana kadar.
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Yalan haber bence ama yinede Allah göstermesin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 80 göst.
0 oy
8 cevap 273 göst.
4 Şubat 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Quliyeva Zemine (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 177 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
6 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Svq (158 puan) tarafından soruldu

379,739 soru

11,367,780 cevap

34,849 kullanıcı

...