+1 oy
1,164 göst.
Diğer kategorisinde (1,214 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Normalde yani günlük hayatımda asla argo kullanmam örnek olmaya çalışırım çünkü ben bi öğretmenim ama bugün sabah trafikte yaşadığım şey beni çileden çıkarttı.

Kaza yapabilirdim! Her sabah 7,5 gibi kiz kardeşimi okula bırakıyorum. Trafiğin yoğun olduğu 3 şeritli bi göbek var. 4 yola ayrılıyor. Ben orta şeritteydim kırmızıda durdum önümde de arabalar var. Dümdüz karşıya geçicem okul yolu orda çünkü.

Eğer sağa dönmek istiyorsaniz kural gereği sag şeride geçer sinyal verirsiniz. Cahill gibi en sol şeritte durmazsiniz.

Bi tane boş servis aracı sol şeritte yanımda kırmızıda durdu ne sinyali var ne bi şeyi. Neyse yeşil yandı ben düz karşıya gidicem inanilmaz bi şekilde arabasını saga kırıp üzerime dogru hızla gaza bastı o anda mecburen bnde direksiyonu sağa kırdım ve kaldırima çıktım yoksa çarpışabilirdik. Kiz kardesimin korkudan ödü koptu. Eger arkamda bi araba olsa oda bana carpabilirdi. Adam trafiği kitledi resmen! Acayip sinirlendim. Kaldırımdan indim ama artk bende sağa dönmüş oldum onun yüzünden yolum değişti. Sen misin bana bunu yapan peşine takıldım. Ilerle ışıklarda kırmızı yandı tam bunun yanina geldim penceremi açtım senin  ben a......mna   k...yim o.....r.p..... c...cugu    s.....rfz   naptigini saniyodun sen dedim bağırdım! Sonra servisin kapısını açtı yine kufur ettim. Haklisin haklisin! Özür Özür dedi ! Özrünü g....tüne s..ok dedim bastım gittim!!

Bunun adı trafik canavarı değil de ne?!!:alien:

Postuma ekleme: araba kullanmayi bilmeyenler olabilir. Adamin yaptığı zincirleme kazaya sebebiyet verebilecek bariz bi hata. 

Ha bide küfür cidden rahatlatıcı bi şeymiş ilk kez deneyimledim hahshshshsh 

36 Cevaplar

+5 oy
(4,983 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Helal kız sana bide bayan şoförleri birseye saymazlar o.kuzler 
(1,214 puan) tarafından
Kurban olsunlar bize. Kadinlar trafikte daha iyiler çünkü kurallara uyuyoruz
tarafından
Erkekler değilde sadece kadınlar araba kullanmış olsaydı trafik daha iyi birşey olurdu bence. Çünkü kadınlar kurallara uyuyor. Bazen trafikte eşim kullandığında o da aynı şekil hangi tarafa gideceksen o şeride yakınlaş ki daha rahat olsun diyorum yok. Ben şerit değiştirdiğimde bile direk sinyal veririm. Lap diye girmem.
(1,214 puan) tarafından
Aynen oyle duygucum
-Reklam-
+13 oy
tarafından
Bi kadinin bi erkege boyle kufur etmesini yakistiramiyorum,evet yanlis yapmis adam ama kufur ne ya ,ya adamda ayni kufurleri sana etseydi o an isler dahada buyurdu
(1,214 puan) tarafından
:)) saçmalama istersen aşko
tarafından
Ne ogretmenisin
tarafından
Arti verenlere galpp❤️❤️❤️❤️
(444 puan) tarafından
Zaten bunun gibi egitimciler yüzünden biz çocuklarımızı okula gönül rahatlığıyla yoluyamiyoruz hep egolular ego tatmin etme çabasında lar
(1,766 puan) tarafından
Aynı şeyi yazacaktım yazmama gerek yokmuş gerçekten Bi kadın olarak o nasıl küfür adam özür dilemiş bide başkası olsa valla çok kötü karşılıkta verebilir Di demekki okumakla Bi yere varınmıyor muş
+10 oy
(444 puan) tarafından
Bacı haklısın da senin yaptığın ne birde eğitimcisin daha tatlı bir dile uyara bilirdin oda adam sonuçta daha ağır bir küfürle karşılık vere bilirdi 
(9,579 puan) tarafından
Bende çok küfür etmem küfür edersem de asla kadın cinsiyet şeyini karıştırmam a…a koyim ne demek bir kadın bunu söylerken ben utanıyorum onlarda a.. yok maalesef
(1,214 puan) tarafından
Kaza yapmanın ucundan dönmüşüm arabada cocuk taşıyorum. Sadece bn değil zincirleme bi kaza bile olabilirdi. Pardon da onun a....ı var mi yok mu onu mu düşünücem
(9,579 puan) tarafından
Küfür etmeyi biliyorsun ya ağzından çıkanları da seçebilirsiniz:)
(1,214 puan) tarafından
Özellikle secmedim anlarsin ya :)
(444 puan) tarafından
Teşekkürler nuray
+7 oy
(1,892 puan) tarafından
Ben küfürü kadına da erkeğe de yakıştıramıyorum. Haklı olan herkes hakkını küfür ederek savunsun o zaman... 
(1,214 puan) tarafından
Siz kimsiniz pardon ne egitiminiz var insanliktan bahsedecek kadar nereye yukseldiniz acaba burda klavye delikanliliginiz bana sokmez
(7,705 puan) tarafından
Senin gibi öğretmenler yüzünden magandalar oluyor işte maalesef. Yakında öğrencilere de küfredersin rahatlatıyormuş diye.
(1,892 puan) tarafından
Canım öğretmen olmak için ya da bir yerlere yükselmek için ezber yapıp sınava girmek yetiyor. İnsanlık, terbiye, ahlak ayrı konular onu okulda öğretmiyorlar.
(7,705 puan) tarafından
Bu ve bunun gibiler zaten ancak ulaştığı mertebe ile övünebilir, kalbi boş, aklı dolu olsa ne yazar??
(1,892 puan) tarafından
Ahlaken zayıf olanların her zaman bir bahanesi vardır. Boşver konuşsun
+5 oy
(3,497 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu yazdigin kufurleri okurken benim cocuklarim boyle ogretmenlerin ogrencisi olmaz umarim. Şu cinsiyetci kufurleri bir de kadinlarin etmesi ayrica uzucu gercekten egitimin ici tamamen bosaltilmis bombos kurumlar haline gelmis cok yazik.
(444 puan) tarafından
Kız ne öğretmeni ne eğitimcisi bu kadın boş gezen kafadan sorunlu biri bir öğretmen bu tür cümleler kurmaz ne biçim bir öğretmen bu kedni eğitime ihtiyacı olan biri
tarafından
Gercekten nerde egitim verdiginj adini soylesene Hem asla cocuklarimizi tanidiklarimizi gondermeyelim hem bi incelesinler
(3,867 puan) tarafından
Yok kız ne eğitimi ne öğrwncısi daha de yı da yı ayıramıyor yazı yazmaktan bihaber öğretmen mi olur
tarafından
Aynen öyle Allah havale ettim benim yaşadıklarımı yaşar inşallah.
(1,892 puan) tarafından
Bu kadın gerçekten ahlak yoksunu. Kadıncağız sadece umarım çocuklarımın senin gibi öğretmeni olmaz demiş hiçbir hakaret yok kendi kendine ezik falan diye saydırmışsın. Gerisi de gelmiş zaten tabiri caizse kuduz ** gibi herkese saldırıyorsun sakin ol yavrum kendine gel. Eğitimci olduğunu ısrarla savunup aynı zamanda da hiçbir eğitimcinin yapmayacağı şeyler yapıyorsun sence kim inanır eğitimci olduğuna. Biz burda 3 çocuklu olduğunu söyleyen, 10 yıllık evli olduğunu söyleyen, hamile olduğunu söyleyen, doktor olduğunu söyleyen ama bunların hiç biri olmayan insanlar gördük. Zamanla hepsinin foyası çıktı
+2 oy
(1,465 puan) tarafından
Haketmiş böylelerine alttan aldıkça yada hanım hanımefendi oldukça bir yerleri kalkıyor gerizekalı bunlara ehliyet verenin zihniyetine bn
(1,214 puan) tarafından
Aynen öyle canim bnm
+2 oy
(1,198 puan) tarafından
Harikasın kiz. Helal sana. Hak etmiş
(1,214 puan) tarafından
Aynen oyle haketti
+2 oy
(4,289 puan) tarafından
Aşırı haklisin ve sinyal kolunu bilmeyen o kadar insan var ki hepsini kornaya uzun basarak küfürlü mesajımı iletiyorum bende :D
(1,214 puan) tarafından
Hakediyorlar gerçekten
(4,289 puan) tarafından
Yani adamlar mis gibi araba yapmislar sinyal koli koymuslar 4 lu sinyal düğmesi yapmislar onlarca teknolojik gelişimi eklemisler kullansana dimi çok aşırı gıcık oluyorum
(1,214 puan) tarafından
Yok kuzum bunlar ne anlar sinyalden 4lüden falan
+1 oy
(1,499 puan) tarafından
Ağzına sağlık az bile demişsin kadınları hafife aliyolar trafikte sonra da bir kaza oldu mu kesin kadındır muhabbeti çok geçmiş olsun canım 
(1,214 puan) tarafından
Aynen öyle canım
+1 oy
(3,867 puan) tarafından
Sen yapsan kadın şoför derler öküzler iyi olmus agzına sağlık
(1,214 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum
+1 oy
(696 puan) tarafından
Geçmiş olsun rabbim beterinden korusun. Küfürleri okurken ben bir rahatladım ki anlatamam kendim etmiş gibi rahatladım :)
(1,214 puan) tarafından
Ahhashsh bende cok rahatladim küfür edince :D
+1 oy
tarafından
Haykırdım kufurune ama ya Allah seni 
(1,214 puan) tarafından
Haketti küfrü
+1 oy
(119,287 puan) tarafından
aay cok guzel kufur etmissin 
(1,214 puan) tarafından
Aynen oyle valla
+1 oy
(1,219 puan) tarafından
İyi yapmışsın kız aferin ağzına sağlık yakıştıramıyorum diyenler boş yorum
(1,214 puan) tarafından
Aynen oyle sanki kendileri cok terbiyeli
(1,219 puan) tarafından
Gereksiz diyardan öte bişey degil
+1 oy
(48,668 puan) tarafından
ozrunu gotune sok.guzeldi ☺️☺️☺️ her kadinin icinde bir recep ivedik yatiyor sanirim ☺️ gecmis olsun bu arada sadaka ver
(1,214 puan) tarafından
Saol ikbalcim❤️
+1 oy
tarafından
malesef durum o kdr vahim ki adim attikca bile sinir oluyorum disarida ama kimde silah var kimde bicak bu devirde belli degil sonra b... yoluna gitti olur aman dikkat et genede
+1 oy
(1,217 puan) tarafından
Nasıl haklıyken haksız duruma düştüm olsaydı keşke başlık. Bu küfür hele de böylesi hemde bir bayana . Resmen iğrendim
(1,214 puan) tarafından
İnşallah aynisini trafikte yaşarsın
+1 oy
(257 puan) tarafından
Bir anneye, hele hele bir öğretmene hiç yakışmayacak hareket sergileyenlerde bugün.. 
+1 oy
tarafından
Ne bekliyorsun  çok güzel küfür ettiğin için tebrik etmemizi mi ,birde eğitimciyim diyorsun nerde kaldı eğitim üstelik karşındaki bir erkek sana daha ağır küfür etse işin boyutu karakolluk olurdu sanırım.
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Adam şok olmuş demekki böylesi gerekiyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 211 göst.
0 oy
19 cevap 881 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 145 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sila_eymen (283 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...